Jump to content

Aviantese

Üyeler
  • İçerik sayısı

77
  • Son ziyareti

Aviantese kullanıcısının paylaşımları

1. Aviantese

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Lelouch Vi Britanya Sesi ile bile sevdirir kendisini.
  2. Fazla şişirilmiş bir anime. Kötüye, kötülük ile cevap vermek güzel bir fikir ama kurguya dökmekte pek başarılı değil. Bir süreden sonra kendini tekrar ediyor. İyilik içini birini öldür, bizden de biri ölsün. Her bölüm aynı şey olmaya başlayınca sıktı. Animenin sonunda bir sıkıntı yok, böyle bir animede zaten toz pembe bir son beklemek garip olurdu. Biraz üşengeçliğe kaçıp 1 sezon ile bitirmek için istedikleri değişiklileri yapıp güzel bir seriyi boşa harcadıklarını düşünüyorum. Onun dışında kesme,biçme ve kan isteyen kişiler için izlenecek anime listesine girebilir. O yüzden 10 üzerinden 6 hadi mangasına ayıp olmasın diye 7 verdim.
  3. Aviantese

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Mirai Nikki - Yukki Her bölüm mü nefret edilir ya. Mirai Nikki 'ye 10/8 vermemin sebeplerinden biri.
  4. Aviantese

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Code Geass ve Guilty Crown arasında kolayca seçim yapamam sanırsam. İkisi de fazlasıyla etkiledi diyelim.
  5. Aviantese

Konnichi wa ^-^

Hoşgeldin, bende yeniyim. İyi forumlar :)
  6. Kız arkadaşım bu animeler de ne buluyorsun diye her gün dır dır yapardı bende zorla bir gün Kaichou Wa Maid Sama'yı izlettim 2 gün sonra animeyi bitirdi,1 yıldır da anime izliyor. Yakın bir arkadaşıma da Sword Art Online önermiştim 5-6 aydır anime izliyor. Kendim Fairy Tail ile başladım.
  7. Inu X Boku SS'i niye daha önceden izlememişim :D Chibileri çok güzel :D

1. Amygirl

Amygirl

Openingi çok hoş :)

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Ondaki duygusal atmosferi çok sevmiştim :)

8. Aviantese

Merhabalar

Teşekkürler, memnun oldum :)
  9. Aviantese

En Beğendiğiniz Cosplay!!

- Jin Varel /Blade&Soul - Tasha Cosplay
  10. Aviantese

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kokoro Connect. Güzel bir animeydi, finali tatmin edecek şekildeydi, hafif romantizm de vardı.
  11. Aviantese

Merhabalar

Hepinize teşekkür ederim. Bu arada evet Egeli şivesi var bende yazılarıma yansıyabiliyor arada :P
  12. Shiba ailesi gözümde birinciliği almıştır :P
  13. Aviantese

En Komik Anime Karakteriniz

Akihisa - Baka To Test To Shoukanjuu
  14. Merhabalar ismim Mehmet Can Kaya 97'liyim. İzmir de yaşıyorum. (Biraz yarışmaya katılırmış gibi oldum. : :P Bu forumu uzun süredir ziyaretçi olarak takip ediyordum, üye olayım dedim güzel bir topluluğa sahip olduğundan dolayı. Sonra çok önceden bir üyelik açtığım kafama denk etti ve buradayım :P 2 yıldır anime izliyorum. Anime türü olarak Aksiyon/Romantizm tercih ediyorum.(Tabi ki konusu ve işlenişi çok iyi olursa türünde bazen önemi olmuyor.) Şu ana kadar 50 tane seri izledim sanırsam. Mangada okurum ama daha çok sonunu merak ettiğim serileri okuyorum. Onun dışında hobilerimden bahsetmek gerekirse , sosyal aktivite manyağı biriyim o yüzden çoğuna katılmaya çalışırım. PC donanımı meraklısıyım, her gün teknoloji haberlerini takip eden biriyim. Kitap okumayı da severim çoğunlukla polisiye tercih ederim. Edebiyat ile de yakınım biraz. Çok oyun oynadım her türden. Online olarak sevdiğim tür en çok MMORPG. Uzun süre MMORPG olarak Runescape(4 yıl) ve Cabal (3 yıl) oynadım. MOBA olarak League Of Legends (3,5 yıl) oynadım. Bu oyunları bırakmış bulunmaktayım 2015 oyunlarını bekliyorum diyebilirim.(Blade And Soul, Cabal2 vb.) Single tabanlı oyunları da fazlasıyla oynadım, elime geçen her oyunu inceledim, ve incelemeye devam ediyorum. Her ne kadar erkek olsam da sporu izlemeyi ve tartışmayı pek sevmem. Ama kendisini yapmayı severim. Tarihi araştırmayı çok severim. Şu sıralar Japon tarihini inceliyorum. Bu yazı daha da uzayıp gidebilir ben en iyisi durayım :P Biraz yormuş da olabilirim sizi. Son olarak burada yeni arkadaşlar edinmeyi, öneriler almayı, vermeyi ve bilgi paylaşımı yapmayı çok isterim. Okuduğunuz için teşekkür ederim. :)
  15. Baka To Test To Shoukanjuu - Akihisa
  16. Böyle bir konu açılmış mı diye baktım ama bulamadım açıldıysa özür dilerim. Bunlar benim karşılaştığım ve hoşuma giden bir kaç yüz ifadeleri(facial expression) ve chibiler Sizde kendi beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim, hem belki yeni başlayacak bir kaç anime buluruz aralarından :) Tohka - Date A Live Princess Lover Sora no Otoshimono Kaicho Wa Maid Sama Gray&Juvia Fairy Tail Toradora - Minori
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.