Jump to content

Soranohikari

Üyeler
  • İçerik sayısı

626
  • Son ziyareti

Soranohikari kullanıcısının paylaşımları

1. Soranohikari

Selam Gençler!!!

Hoş geldin
  2. Soranohikari

Merhabaaa...

Hoş geldin :D
  3. Soranohikari

Selam ben NarutoSennin :)

Hoş geldin :)
  4. Soranohikari

ANİME KOMEDİ 04.05.2014 (4)

Çok güzel olmuş ellerine sağlık :D öncekileri de çok beğenerek okumuştum :)
  5. Soranohikari

4.hafta çizim konsepti Kurosaki İchigo

Bu da benden ^_^ el çizme özürlüsü olduğum çok net görülüyor değll mi? :D
  6. Soranohikari

Anime Posterleri +15

Bunu Türkçeye uyarlamak güzel fikir :) görünce atmadan edemedim :D http://otakumeme.com/wp-content/uploads/2012/10/naruto-or-bleach-600x480.jpg
  7. Soranohikari

Selam İnsanlık !!!

8. Soranohikari

Tanışalım Kaynaşalım :)

Hoş geldin
  9. Soranohikari

Merhaba

10. Soranohikari

Herkese merhabaaa :D

Hoş geldiin :D
  11. Dille ilgili bir bölüm okuyan var mıı? Varsa danışmam gereken birkaç bir şey var da bir yardım etseler? ^^

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Soranohikari

Soranohikari

Teşekkür ederiim :) ben zaten lisede dil öğrencisiyim ve dille ilgili bi bölüm seçmem gerek (mütercim tercümanlık vs) ama direk giden biriyle konuşmadan netteki bilgilerle karar vermek istemiyorum. o yüzden dedim acaba birileri var mıdır bir danışayım :D

3. Amygirl

Amygirl

Heee ben konuya hep başka açılardan bakıyorum :D :D Forumda bir ara Almanca dil edebiyatı okuyan arkadaş vardı ama son zamanlarda çok girmiyor seni ona yönlendirirdim ama :(

4. Soranohikari

Soranohikari

:) olsun teşekkürler hem Almancayla pek de aram yok :D

12. Soranohikari

Birkaç çizik

Vay be işte resim işte yetenek :) hayal gücü katılmış üstelik :) peki genel olarak neyle boyadın? kuru boya mı yoksa şu manga boyamak için olan kalemlerden mi çözemedim
  13. Soranohikari

Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..

Yetenek :D çok güzeller gerçekten :)
  14. Soranohikari

Herkese merhabalar

15. Soranohikari

Hi everyone

16. Soranohikari

Tadaima

Hoş geldin :D
  17. Soranohikari

merhabalar..

18. Soranohikari

Herkese Merhaba ^_^

19. Soranohikari

Merhaba. ^^

20. Soranohikari

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Magi - The Kingdom of The Magic :D
  21. Soranohikari

Komik Anlarınız?

Bir keresinde kitap fuarında bir stantta duran Japonya ile ilgili kitabı hevesle elime almıştım ama alakasız çıktığını görünce hayal kırıklığına uğrayarak "amaan bunu kim yazmış ki!" deyip hunharca yerine bırakmıştım. (hafifçe fırlatmış da olabilirim). orada oturan (görevli sandığım) adam yavaşça kitabı düzeltip yerine koydu ve gülümseyerek "Teşekkür ederim, ben yazdım" dedi. O an yerin dibine gitmek istedim. ben çok utanmıştım ama arkadaşlarım epey gülmüştü :D
  22. kılıcıyla her şeyi kesmesine değil de ağır katanayı ağzında taşımasına takmıştım ne çene var arkadaş :D beni de ekle ^^
  23. Soranohikari

Fairy Tail

Bu da gösteriyor ki ne kadar çok insan o kadar farklı zevk :D
  24. Soranohikari

Herkese Merhaba :)

Herkese çok çok teşekkür ederim sınav için de, hoş karşılamanız için de :D Tabii muhakkak vardır, ama öyle dememin sebebi aslında biraz farklıydı. O an gözümde çocuğunu kontrol etmek için forumda fake hesap açmış bir anne canlandı nedense :D o yüzden öyle dedim yani kesinlikle yadırgadığımdan falan değil. yoksa tabii vardır ve bence hoş bir şey insanın çocuğuyla üye olması :)
  25. Soranohikari

Fairy Tail

Tabii daha iyi animeler var muhakkak ama fairy tail nedense başka (benim için) :D fairy tail ince bir çizgide sanırım seversen çok seviyorsun ya da normal derecede kalıyor kişiden kişiye değişir :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.