Jump to content

Soranohikari

Üyeler
  • İçerik sayısı

626
  • Son ziyareti

Soranohikari kullanıcısının paylaşımları

1. Soranohikari

Merhaba herkese~

Dilci gelmiş hoşgelmiş :D Ben de dil öğrencisiydim, gerçi hâlâ öyleyim :P
  2. Soranohikari

Selamlar, ben Ayhan Gazi

Hoşgeldin :)
  3. Soranohikari

Hey! Herkese Merhaba. "Yoroshiku"

Hoşgeldin :) Profil fotoğrafın çok tanıdık geldi :ph34r: Ballısın diye boşuna demiyorum :P Bizde adam gibi kulüp bile yook :depressed1-onion-head-emoticon:
  4. Barakamon'un dizisi hoş olurdu bence Nedense başlığı görünce aklımda ilk Tokyo Ghoul ve gûller arası diyaloglar canlandı.. "Abi kuru kuruya gitmiyor ekmeği uzatsana oradan." "Çok ekmek yeme mideni bozarsın insan işi bunlar." Neyse ben daha fazla iğrençleşmeyeyim :D
  5. Soranohikari

Merhaba ^_^

Hoşgeldin, Lovely Complex ve Skip Beat tavsiye ederim :)
  6. Bölüm 9 "Cennet Şehri" %100 Bir bölümün daha sonuna geldik :D http://moonlightsculptortr.blogspot.com.tr/ Ps: Yarınki ders programım biraz muallakta olduğu için bu haftalık bir gün erken yayınlıyorum.
  7. Nice mutlu sağlıklı ve huzur dolu yıllara :)
  8. Soranohikari

Herkeze Merhabalar !

9. Var mıdır şöyle insanın keyfini yerine getirecek bol kahkahalı kısa bir anime?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. TheDirectEco

TheDirectEco

Shoujo diyip geçme :) Komedisi bana göre çok iyiydi :) İzlersen yorumlarini beklerim..

3. Soranohikari

Soranohikari

Tamamdır bunun ardından onu izleyeyim o halde :)

10. Soranohikari

Merhaba ^,^

11. Soranohikari

Merhaba ^^

12. Soranohikari

Selam Ben Yumit

Hoşgeldin :) Harbiden Yumit'in anlamı ne?
  13. Şu an ilk sırada Gintama var, aslında başladım ama araya bir şeyler girdi bir türlü devam edemedim. ve o ikisi aynen benim de "bir gün izlenecekler" listemde, ama o bir gün ne zaman hiç bilmiyorum :D
  14. Hoşgeldin :) Yemek yapma kısmını pek sevmesem de "yeme" kısmını fazlasıyla severim :D ama bugün wasabi'yi tattıktan sonra anladım ki ramenden şaşmamak gerek :D
  15. Çevirileri bir aksilik çıkmazsa pazartesi akşamları yayınlayacağım. Çevirinin çokluğu ya da azlığı o haftaki ders yoğunluğuna ve işlerime göre değişebilir, az olduğu zamanlar için kusura bakmayın :)
  16. Soranohikari

Merhaba

Hoş geldin :)
  17. Bölüm 9 %15 http://moonlightsculptortr.blogspot.com.tr/2014/10/cilt-1-bolum-9-cennet-sehri-10.html
  18. Soranohikari

Anime İstek ve Önerileri

Rainbow, yalnız baştan diyeyim ağır dramdır. Dram sevmiyorsan bunu da sevmeyebilirsin.
  19. Soranohikari

Merhabalar.o

Hoş geldin :)
  20. Soranohikari

Herkese selam

Sadece bir iki seri olsa iyi, ya diğer dizilere ne demeli :P Sen one piece de güncele gelene kadar ben ikinci kez bitiririrm B) (Gaza getirme çabaları vol bilmemkaç :D)
  21. Soranohikari

Herkese selam

Hoş geldin :) Son sınıfsan şimdi one piece i unut zaten :D Sınavdan sonra rahat kafayla izlersin ve öyle uzun olmasına bakma bitiveriyor üç aya :D Ama tabi aramızda tee ne zaman başlamış olmasına rağmen hala 200lerde olan arkadaşlar da yok değil :ph34r: Örnek alma sen onları :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.