Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Nayru kullanıcısının paylaşımları

1. Nayru

Merhaba Helyor geldi küneküler

Hoşgeldin hoşça vakit geçirmen dileğiyle...
    1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

hayırlı,uğurlu olsun :)

2. Nayru

Nayru

teşekkürler... amygirl adminden izin alıp açtım yoksa daha 100 ileti dolmadı

2. Nayru

merhaba

:hi-onion-head-emoticon: Hoşgeldin bence de biraz kendinden bahsetsen fena olmazdı tabii senin tercihin...
  3. Nayru

En son hangi kitabı okudunuz? :)

aynı yazarın Empati kitabı var ama okumuşsundur diye varsayıyorum...Bu arada olasılıksız cidden harika bir kitap keşke filmini yapsalar
  4. Nayru

En son hangi kitabı okudunuz? :)

uu ingilizce versiyonunu da kesinlikle oku sanki bambaşka bir kitap okuyormuşsun havası veriyor. :D :D
  5. Nayru

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

önemli değil aslında 2003'ten beri anime izliyorum ama ne hikmetse 2-3 aydır izleyen bazı mübarekler bile benim daha izlemediğim animeleri izlemişler.Hayat çok acımasız... :D :lol:
  6. Nayru

Müdür daha Zero no tsukaima F var onu bitirdikten sonra hemen plusa da el atacam...Lanet olsun ne kadar yoğunum :cool-onion-head-emoticon:
  7. Nayru

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

La Blue Girl beni çok etkiledi, her anlamda... :D :lol:
  8. Nayru

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Zero no tsukaima -Princess no Rondo bitti sanırsam sadece zero no tsukaima F kaldı.
  9. Nayru

Amagami ss serisi yarım kalmıştı onu da tamamladık sırada amagami ss plus var... Hadi hayırlısı
  10. Fate serisinden Gılgamesh bu konu başlığı için biçilmiş kaftan...Aklıma ilk o geldi
  11. Nayru

Baykuş Cafe

hahaa benimde ilk aklıma o geldi kesin incici...Anlayamazsınız :D :lol: :D
  12. Nayru

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

Harika bir çalışma olmuş...Ben özellikle Hanamonogatari , Sword Art Online 2 ve Fate/kaleid liner Prisma Illya 2wei! bekliyorum gelin artık :desperate2-onion-head-emoticon:
  13. Nayru

buda benden :)

I am not alone.... :cheer2-onion-head-emoticon:
  14. Nayru

ANİME KOMEDİ 24.05.2014 (6)

Animelife bölümü cidden harika olmuş, hiç yabancı gelmedi bana...Çalışmalarınızın devamını diliyorum.
  15. Nayru

Merhaba ^^

Aramıza hoşgeldin Zeynep ben de senin gibi yeni sayılırım.Forumda çizimlerini sıkça görürüz umarım.Ayrıca bir Lelouch fanı olarak yarım kalan çizimini tamamlamanı beklerim.2020'de Japonya'ya gidersen beni de çantaya at ya nolur babanın hayrına... :D :lol:
  16. Nayru

Onmitsukido - Bleach

ouu bence de zarakinin yanı ichigo için ideal, dinsizin hakkından imansız gelir hesabı... :D :D
  17. Nayru

Yani kapasite meselesi...Neyse biz de çizenlere yorum yaparız.Çok hoş olmuş yeni çalışmalarını bekliyorum
  18. Nayru

Abi herkesin çizim yeteneği var bir benim mi yok ya :D :D
  19. Nayru

Merhabalar

Hoşgeldin
  20. Nayru

Fan Art

Bana kalırsa çok güzel ama kendini bu alanda geliştirmeyi düşünüyorsan sıkı çalışman lazım, işe gölgelendirme yapmayı geliştirerek başlayabilirsin. :D :D Bol şanslar
  21. Nayru

Selaaam :Dd

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: İnan senin gibi ben de daha izlemediğim bir kaç animeyi izlemiş kadar oldum , hepimiz spoiler derdinden muzdaripiz.
  22. Nayru

Selam Kankalar

Dostum hoşgeldin ben de senin gibi yeniyim :hi-onion-head-emoticon:
  23. ouuu yönetmenimiz Masamitsu Hidaka, pokemon serisini de bu abimiz yönetmişti sanırsam.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.