Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Nayru kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Malesef para vesaire hiçbir şeyi çözmüyor, adam zaten depresyondaymış.

Sonunda kendini boğarak intihar etmiş.

Bilmeyenlere duyrulur.

Eşi kullandığı ilaçların zaten depresyon yapan ağır ilaçlar olduğunu ifade etmiş yani yine intihar ettiği gerçeğini değiştirmez ama bu durum gözardı edilemez, ne denli bir sebep tam olarak intihara sevketti bilmiyoruz

İntihar etmesi gerisinde bıraktığı eserlerin ve karakterinin getirdiği saygının üzerini gölgelememeli bence

2. ben ocarina of time'ı arkasından da majora's mask'i 2.5 sene önce bitirmiştim. bu senenin başında da Twilight princess'i de dolphinle oynamayı denemiştim bilgisayarım çok kötü olmadığı halde 10fps ile anca çalıştırıyordu (sonuç:başında bırakmıştım) sorun acaba romda mı dolphinde mi benim bilgisayarımdamı 

k.b. iletiyi biraz geç gördüm 

şöyleki oyun çalıştığı halde 10fps ile devam ediyorsa bu tamamiyle senin bilgisayarından kaynaklanan bir problem(üzülerek söylüyorum9

ama ocarina of time ve majoras maskı bitirmene çok sevindim gerçekten şu devirde Zelda bilen,oynayan Zelda ruhunu anlayan pek az insan var 

özelde iletişime geçmek isterim sizinle

3. oyunun boyutu neydi bi de tellden girdigim icin bakamiorum

4 küsür gb 

Triforce_(A_Link_to_the_Past).png

400px-Mitsuuroko.svg.png

İlk resim oyundaki üçüz üçgene(Triforce) ait 2.resim ise Japonya'nın Hōjō Klanı'na ait.

İlginç değil mi ?

Bunu bilmiyordum ee sonuçta Japon yapımı bir oyun ve Japonlar da bu tür oyunlara kültürlerini entegre etmede başarılılar

4. Oyundan atma gibi bir şey olmaz sadece fps düşebilir

grafik konusuna gelince bu tamamen bilgisayarının performansına bağlı ben i5 işlemcili 4gb ramlı pc'den kasmadan oynayabiliyorum

tabii yine özel ayarları var eğerki sen oyunu yükledikten sonra kasma gibi bir durum söz konusu olursa o konuda da yardımcı olurum

5. şimdi oyun nintendo oyunu bu ne demek asla türkçe vers. olmadı ve olmayacak demek yani biraz ingilizce lazım (hatta birazdan da öte olabilir)

oyun Nintendo platformunda oynanılıyor yani Nintendo Wii , Nintendo 3ds, Nintendo Gamecube gibi konsollara sahip olmak lazım orijinal sürümü için

Ancak bu PC'de oynanılmıyor anlamına gelmesin PC'de emülator yardımı ile oynayabilirsin

2011 demiştin yani Zelda Skyward sword oyununu kastediyorsun bunun için öncelikle http://www.dolphin-emulator.com/ buradan son sürüm emülator indir

ardından oyunu kickasstorrent vs yerlerden indir (şimdi link verirdim ama ne olur ne olmaz sen halledersin)  ve emülator üzerinden oyunu çalıştır

Yine bir sorun olursa (oyunun çalışmaması gibi) bana ulaşabilirsin artık bu işte iyice pro konumuna geldim olabilecek tüm sorunları biliyorum :cool-onion-head-emoticon: 

6. Ya bu oyunmu oyunsa oynamak isterim :)hele 2011 versiyonu 1 yardimci olurmusun ?

biraz geç gördüm ama k.b.

tabii olurum neyi bilmek istiyorsun bana mesaj atabilirsin yada herkesin görmesi açısından buraya açıklayabilirim 

teknik olarak bir oyun ama benim için çok daha fazlası...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.