Jump to content

cemalfrize

Kayıtlı Üye
  • Content Count

16
  • Last visited

1 Follower

About cemalfrize

• Rank
    Level 1
  • Birthday 07/07/1998

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

1. siz bekleyin goku bu listeyi gördü yeni animesi geliyo 1 numara olacak B) çalışan goku kaybetmez hadi goku seneye 1.sin.
  2. ilk videoda 20 saniye zoom yapıyo bir şey anlamadım bu videodan:D
  3. adamlar oyunu çıkardı da 3.oyunuyla bu oyunun anime bölümü arasında fazla bir şey yok oyunun konusunu filler bölümlerden mi yapacaklar? :D
  4. bende önceki oyunları var ps3 aldım sırf bu oyunlar için şimdi gördüm ps3'e çıkmıcakmış üzüldüm baya :( :angry: <_< :unsure: :blink:
  5. Bence assasination classroom daha üste olmalıydı zaten mangası çok zamandır var J-Star victory Vs'de de var ana karakter öyle oyuna girebilecek bir anime bence daha üstlerde olmalıydı:D
  6. Videoyu izleyince bir şey satacaklar zannettim.adam hayatımı değiştirdi dedi valla.
  7. çok güzel olmuş. bleach 10 yıl oldumu şimdi düşününce harbiden olmuş ben animede güncele geldiğimde daha aizen vardı ıchigo güçsüzdü neler neler oldu fark etmeden anime serisi sonlanmış ne zaman devamı gelir artık o bilinmez:D :)
  8. İyi olmuş bence tadında bırakmak lazım böyle bir 5-6 yıl daha devam etseydi zihinlerde kötü bir izlenim bırakabilirdi ama tadında bırakmışlar sonunda herkes öle öle zaten öldürecek karakter bile bulamıyabilirlerdi:D :)
  9. başta ön yargılıydım ama ilk bölümü izledim çok iyi olmuş böyle devam ederseniz türk kanallarında çıkmaya başlarlarsa şaşırmam:D ağızlarınıza sağlık
  10. rosario vampire 2. cilt aldım bide full metal alchemist 8.cilt okudum
  11. bende hepsi var ama berserk i unutmuşlar 2 cilt çıktı devamı gelse bari:D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.