Jump to content

Namida

Üyeler
  • İçerik sayısı

549
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Namida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kurtulma yontemleri bile gelistirmisler. Ahsfsgdshd

Basima hic gelmedi, tam olarak bilemem. Bir şeyi yaşamak ve başına geldigini dusunmek cok farkli sonucta. :mellow:

Yok lan, boyle seyde fikrim degismez.

Sevmiyorum pek ya. Hoslanilan kisi olsa da, sapik biri olsa da hos degil. Kiz karsisinda savunmasiz kalmis gibi duruyo falan... Bir de zorlanmis, ustune gelinmis gibi...

Zaten shoujolardaki romantizm anlayisi... Cumlelerin sonunu getiremiyorum uc nokta koyuyorum anca, bunlar hep YGS şoku. :wacko:

Eiiiy tiksindim bak yine. (Birkac tane shoujo animesi haric. )

Japonlarda cok var bu. Tam da onlardan beklencegi gibi. Kiz hicbir sey yapmaz, salak bir seydir, emek de cekmez ama en mikemmel cocugun dikkatini ceker. Cocuga yazik. Gerci erkek karakterin mikemmellestirilmis olmasi da itici bana gore. İnsan kusurlariyla guzel. Kusurlari varken iyi yonlerin degeri daha iyi bilinir hem.

Anti-Shoujo FC mi acsam acaba? Firsat buldukca eziyorum bu turu. (Firsat olmasa yaratirim ustelik. Agdgsga ) Sinirlendikce gidip kizarim, stres atilir. O.o

Bir dakika, Allah askina nerden nereye geldim ben?... Bugun gercekten iyi degilim anlasilan. :unsure:

Sen hep shoujo izlemiyor muydun ya :p Yanlış mı hatırlıyorum. :D

Yalnız bu kurtulma yöntemini kullanan bi karakter çıkmadı sanırım daha. :D

2. Torucon'dan ayrı olması lazım. O mayıs ayında. Bu sadece Hacettepe Üniversitesi'nin kendi kulüpleri çerçevesinde gerçekleştirdiği küçük bir etkinlik.

(Yanlışım varsa düzeltin beni. )

Torucon'dan ayrı. İsterseniz veya sormak istediğiniz başka şeyler varsa yarın öğrenebilirim.

3. Spoiler yemeyi severim. Gidip animenin yarısında falan videolar izler resimlere bakarım ve kendime spoiler yedirtirim genelde. Bir sürü de spoiler yemişimdir ama geçenlerde yanlışlıkla ilk defa spoiler yememeye uğraşsamda Haikyuu'dan bir spoiler yemişim ki o kadar acıdı ki gözüm falan doldu öyle.

Bende uzun animelerde spoiler yemeyi seviyorum. Daha doğrusu kuzenim uzun serilerde her zaman benden önde olduğu için sohbet ederken her türlü spoiler geliyor. :) Ama kısa animelerde sevmiyorum.

4. Jose Saramango Körlük

- Araba kullanmakta olan bir adam, yeşil ışığın yanmasini beklerken ansızın körleşir. Körlüğü, başvurduğu doktora da bulaşır. Körlük, bir salgın gibi bütün kente yayılır; öldürücü olmasa da tüm etik değerleri yok eder. Toplum, görmeyen gözlerle cinayetlerr, tecavüzlere tanık olur. Koca kentte körlükten kurtulan tek kişi, göz doktorunun karısıdır.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.