Jump to content

SiyahDranza

Üyeler
  • İçerik sayısı

852
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum güncellemeleri bölümüne SiyahDranza kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bed-asla necâbet mi verir hiç üniforma
    Zer-dûz palan vursan da eşek yine eşektir

1. veritas

veritas

Laftan anlamayanın hakkı da kötektir.

2. Dailymotion'a yüklenen bölümlerde yalnızca bana mı 3 dakkada bir reklam geliyor ? -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. SiyahDranza

SiyahDranza

Glpus gördün mü affetmiyoruz umarım artar Gdrive izleme sınırı koymuş ben bakana kadar dolmuş oluyor onu yok saymanın bir yolu var mı ? ve VK videoları da mobil sitede açılmıyor galiba 

Bir de mobil siteye bir iki ekleme daha yapılabilir asıl sitedeki gibi bölüm üzerinden animenin site üzerindeki kısmına giriş gibi.

3. sadece okan

sadece okan

bende hiç reklam gelmiyor :D gerçi ben pc den izliyorum da openload da kaliteli oluyor ilk reklamı geçtikten sonra gelmiyor bi daha pc de.

4. SiyahDranza

SiyahDranza

Openload'ı bir de mobilde gör başta iki kere reklam açıyor zaten oynatım sırasında ekrana tıklarsan bir iki reklam daha alıyorsun öyle de olsa OL büyük bir alternatif.

3. Aksiyonla ilgisi olmayan serilerde çoğu aksiyon serisinden daha iyi vsler olduğu gerçeği...

1. Lizardon

Lizardon

Bir iki örnek alayım.

4. Yarın okul mu varmış 15 gün daha tatilim var keyf :D :D

5. Gece Gece Trigun : Badlands Rumble filmi serinin üstüne iyi gidiyor öneririm...

6. Tam da dönem bitiyor derken bir ses yüksledi BÜTmüyor. :(

1. Kikuchi

Kikuchi

kolay gelsin

7. Mashima FT okurlarıyla dalga geçiyor sanırım neden böyle yapıyor

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Qwee:qwew Ölmesi bir şey değil 260 bölümdür girdiği ilk dövüşte okkalı bir dayak yedi. Ve adamın hala doğru düzgün bir büyü kullandığını görmedik

2. SiyahDranza

SiyahDranza

Mard Geer olsaydı demek ki Zerefi pinpon topuna çevirirdi :( Adam o kadar dayak yedi gıkı çıkmadı Reizin, Zeref 2 yumrukta pert Anna diye bir karakter geçti haftaya gözükür belki Arc yükselmeye başladı önümüzdeki ay iyi satar ft

3. SiyahDranza

SiyahDranza

Annesidir annesi kardeşi olsa duramaz :D Okuldan daha sık FT'yi düşünüyorum bu aralar ne olacak ne bitecek

8. Dragon Ball Super'in bu ayki sayısını okudumda DB Super harbi süper olacak

9. Bu hafta K Project yok mu ?

10. OPM Tatsumaki

1. historianWeeb

historianWeeb

FUBUKI ULAN BEST GIRL BRST GIRL BRST GIRL

Şaka maka ikisinin seste cok hoj olmuş tam oturmuş <3

11. Mobilde sıkıntı mı var? ne telefondan ne tabletten girebiliyorum hesap açık olmasına karşın ziyaretçilere kapalı falan diyor

1. SiyahDranza

SiyahDranza

2 güne anca geçti :D

12. Bu Persona serileri birbirinden bağımsız mı ? her biri kapak fotoğraflarından öyle gözüküyorda

13. Yato Reiz geri dönmüş alırı bir dal https://hizliresim.com/V6pzGy

14. Mail.ru videolarını mobilde açmanın bir yolu yok mu ? Pcde sayfa yeniliyorduk geliyordu burda öyle olmuyor bir de Cloudy videoları görüntü kalitesinihep kafasına göre mi götürecek sabitlemenin yolu var mı ? Bir 144P'ye düşüyor bir 480-720 gidiyor öyle

1. asci

asci

cloudy'de ayarlama yoktu sanırım

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

video'da yazının üzerine basıp mail.ru sayfasına gideceksin. Mobil versiyon veya masaüstü versiyonu ile gidiyordun. Video açılmazsa 3-5 defa yenile sayfayı açar

3. SiyahDranza

SiyahDranza

Siyah ekrandan başka bir şey gelmiyor hiç açılmıyor kısaca

15. Monster İzleyen varsa bir bakabilir mi ? 5 bölüm izledim ama biraz sıkıldım anime asıl ne zaman başlıyor ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kai

Kai

ya şöyle diyim, baştan konusu seni bağlamadıysa monsteri seveceğini düşünmüyorum.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

belli bir yerden sonra akar gider seri, devam et

4. SiyahDranza

SiyahDranza

Konusu bağlamadı birde Doktor bayağı hoşuma gitti ama o çocuk çok itici geldi izlemek için kendimi zorlamak da hoşuma gitmiyor en iyisi sıradaki animeye geçmek sanırım benim için

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.