Jump to content

SiyahDranza

Üyeler
  • İçerik sayısı

852
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum yanıtları bölümüne SiyahDranza kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Mashima FT okurlarıyla dalga geçiyor sanırım neden böyle yapıyor

2. Hastalığım yüzünden okula 1 yıl ara vermek zorunda kaldım ...

3. Mashima FT okurlarıyla dalga geçiyor sanırım neden böyle yapıyor

4. Almanca *_________*

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Şükret la biz farsça görüyoruz adamların cümle yapısını görsen intihar edersin millet 3 senedir aynı dersi alıyor

2. (See 13 other replies to this status update)

5. One puch Man animesi bir hata yapilmamaliydi (OPM ile ilgili capsler gördü)

6. Sizleri en çok ne motive eder? Bir işe tüm gücünüzle asılmanızı ne sağlar?

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Trabzonspor'un ligde başarılı gidişatı ama son yıllarda çok mağduruz :(

2. (See 41 other replies to this status update)

7. Mobilde sıkıntı mı var? ne telefondan ne tabletten girebiliyorum hesap açık olmasına karşın ziyaretçilere kapalı falan diyor

8. Sitenin mobil teması ne güzel olmuş yaa. Hiç de haber etmiyonuz :"D emeği geçenlerin ellerine sağlık süper olmuş.

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Güzel olmuş ama mobil olduğum halde normal siteden vazgeçebileceğimi düşünmüyorum

2. (See 15 other replies to this status update)

9. Slam Dunk'a yeniden mi başlasam? Yoksa Gintama'ya mı başlasam bilemedim.

10. Forumda güncel takılan üyelerin yarısı yazım ve imla kuralları özürlüsü. Üzülerek belirtiyorum: Bari hangi kelimeler büyük harfle yazılır onu bilin :( Biz üşenmeyip kendi dilimize ve dil kurallarımıza sahip çıkmalıyız. Tabi ki matraklık olsun diye bazı oynamalar yapabiliriz ama kesin ve kati kuralları çiğnemeyelim! Türk gençleri olarak dilimize biz sahip çıkmazsak kim çıkacak?

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Yürü be kim tutar seni :D :D bir Türk dili öğrencisi olarak canı gönülden kutluyorum seni Yazım hataları dolu bir yazıyı okumak çürümüş meyve yemeye benzer bu yüzden başkalarını da düşünelim

2. (See 25 other replies to this status update)

11. Yurt internetinden anime izlemek için Eyüp sabrı lazım, çok üzülüyorum

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Aşağıda pc başına geçince bende torrente 5 mb hız ile indirme yapıyorum da tabletten, yoğun giriş olduğunda bazen faceye bile zor giriyorum :(

2. (See 5 other replies to this status update)

12. Yurt internetinden anime izlemek için Eyüp sabrı lazım, çok üzülüyorum

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Yurtta ya sabahın köründe ya da gün ortasında izleyeceksin herkesin yurt içinde uyanık olduğu saatte her türlü donar

2. (See 5 other replies to this status update)

13. Yurt internetinden anime izlemek için Eyüp sabrı lazım, çok üzülüyorum

14. Mail.ru videolarını mobilde açmanın bir yolu yok mu ? Pcde sayfa yeniliyorduk geliyordu burda öyle olmuyor bir de Cloudy videoları görüntü kalitesinihep kafasına göre mi götürecek sabitlemenin yolu var mı ? Bir 144P'ye düşüyor bir 480-720 gidiyor öyle

15. birkaç yıl sonra türkiyede anime adına büyük şeyler yaşanacak

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Kanal açılsa da Türkiyede, Japonyadaki gibi bir sistem olmaz her gün bir bölüm verilir ve aynı seri 12423145132 kere yayınlanır. ama Türkiye'de anime kültürünün artmasına yarar sağlar hayırlısı bakalım ^^

2. (See 24 other replies to this status update)

16. Manga okumaya başlamayı düşünüyorum. Şöyle aksiyonlu bilim kurgulu birşeyler olsun. Önerilerinizi bekliyorum ^-^

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Deadman Wonderland tam aradığın tür belki animesini de izlemişsindir anime manga tanıtım amaçlı zaten

2. (See 4 other replies to this status update)

17. Monster İzleyen varsa bir bakabilir mi ? 5 bölüm izledim ama biraz sıkıldım anime asıl ne zaman başlıyor ?

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Konusu bağlamadı birde Doktor bayağı hoşuma gitti ama o çocuk çok itici geldi izlemek için kendimi zorlamak da hoşuma gitmiyor en iyisi sıradaki animeye geçmek sanırım benim için

2. (See 4 other replies to this status update)

18. Monster İzleyen varsa bir bakabilir mi ? 5 bölüm izledim ama biraz sıkıldım anime asıl ne zaman başlıyor ?

19. şu yeni animelerden cidden nefret ediyorum hepsi ecchi oluyo saçma sapan karakterlerle güldürmeye çalışıyolar karakterlerin

20. Bi animeyi seversin ama senden başka izleyen kimse yoktur tartışamazsın, animenin mükemmel oldugunu, ne kadar sevdigini anlatamazsın içinde kalır hevesin.

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Sonra İnternet ortamında o seriyle ilgili paylaşım görürsün sevinirsin umutlanırsın :'( duygulandırdın

2. (See 8 other replies to this status update)

21. obon fesitvali çok iyi bişey değilmi 3 gün boyunca bütün ülkede tatil var türkiyedede obon isiyoğm

22. bleach veya fairy tailin movieleri güzelmi?

1. SiyahDranza

SiyahDranza

FT'nin moviesi dandik ya bir anka kuşu yapmışlar ne olduğu belli bile değil çizmeğe üşenmişler ne olduğu anlaşılmıyor demirden böyle belli olmayan bir yaratık çizmişler

2. (See 3 other replies to this status update)

23. Anime önerisi isteyen varmı koniçivalar

1. SiyahDranza

SiyahDranza

aksiyon ve sürükleyici bir şey öner bakalım

2. (See 11 other replies to this status update)

24. Yüzsüz ne demek? o.o

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Dostum kafan güzelmiş güle güle kullan :D :D

2. (See 13 other replies to this status update)

25. Forum renklenmeye başladı ayol dfjgfd

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.