Jump to content

Dike

Üyeler
  • İçerik sayısı

97
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Dike got a reaction from kurumi chizuru in tanısalıım   
    hoşgeldin foruma. keşke kendini daha fazla tanıtsaydın :))
  2. Beğen
    Dike got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Yaşadığın En Korkunç Olay?   
    benim için yaşadığım en korkunç anı diyebileceğim 2 anı var ve ikiside korkunçtu.
    Sanırım ilki 5 yaşımdayken oldu. Ramazan bayramında bütün şekerleri çikolataları yiyen benin hayliyle karnım ağrımıştı. Ilk gün bende şekerler yüzünden ağrıyor sanıyordum. Ertesi gün annenlere söyleyince onlarda şekerden olduğunu zannedip beni hastaneye bile götürmemisler. Sonraki gün karnım önceki iki güne göre çok daha fazla ağrıyordu anneme gene söyledım yine inanmadı ve hastaneye götürmedi. O gün uykuya yattım ertesi sabah annemler uyandırmaya çalışmış kalkamamısım. Yarı baygın halde beni hastaneye götürmüşler. O sırada babamın işi gereği muştaydık. Tabi muşta o zaman doktor bulamamıştık. Beni elazığ ya götürdüler. Oraya vardığımda nabzım zor hissediliyormuş. Ameliyata almışlar annenlere hazırlıklı olun Herşey olabilir demişler. Şans eseri ameliyat başarılı geçmiş ve ameliyattan çıkmıştım. Uyandıktan sonra anneme bunların hepsi senin suçun demiş ve Tekrar uyumusum. Annemde bu lafımın ardıdan bayılmış.(söylediğimi hatırlamıyorum sorun bu)
    ikincisi annemin sinir krizine girip intihar etmeye çalışmasıydı. Son dakikada engelledim.
  3. Beğen
    Dike got a reaction from candycandy in herkese selam   
    okey :D genel olarak romantizm türünü seviyorsun demekki.mesela Sakurasou no pet na kanojo olabilir. Ben de yeni izledim sevdim. Ookami shoujo to kuro no ouji,Kaichou Wa Maid-Sama,Itazura Na Kiss,Ao Haru Ride gibi animeler olabilir. Ben bu animeleri beğenmiştim inşallah sen de beğenirsin :D
  4. Beğen
    Dike got a reaction from kata silvia in Bleach' ın en karizma karakteri kim ?   
    bleach ın en karizmatik karakteri ulguiorra ve byakuya. bunlardan daha karizmatiği yok bence  :lol:
  5. Beğen
    Dike got a reaction from buzlusüt in Herkese merhaba :)   
    hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim :)
  6. Beğen
    Dike reacted to Dike in Karanlık 1:Kahraman'ın Yeniden Yükselişi   
    aslında kağıdın fotoğrafını çekip bana gönderirsen word e gecirmene yardım edebilirim. Tabi senin kararın :D
  7. Beğen
    Dike got a reaction from ReiHinochan in Konnichiwaa :)   
    selam hoşgeldin :)
  8. Beğen
    Dike got a reaction from gökhan in Merhabalar   
    Hoşgeldin. Galiba sende spor animesi seviyorsun. Diamond no ace, one outs,kuroko no basket, haikyuu, prince of tennis gibi serileri de izleyebilirsin tavsiye ederim. Forumda iyi eğlenceler dilerim :D :D
  9. Beğen
    Dike got a reaction from LadyGeorgie in Bendende herkese merhaba   
    Hoşgeldiniz foruma. Bende sizin gibi Tekirdağ danım. Iyi eğlenceler dilerim forumda :D
  10. Beğen
    Dike got a reaction from Kaichou in Merhaba   
    hoşgeldin foruma. Güzel vakit geçirmen dileğiyle..
  11. Beğen
    Dike got a reaction from gök yeleli malikane in Merhaba ^-^   
    Hoş geldin foruma. Iyi eğlenceler dilerim. :)
  12. Beğen
    Dike got a reaction from Kadir- in Selam Ben Kadir   
    Hoş geldin foruma. Ben daha çok spor animesi Sevdiğim için spor animesi öneriyim. Slam dunk veya Diamond no Ace i izlemediysen izlemeni tavsiye ederim. No game no life i izlemediysen mutlaka izle.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.