Jump to content

Merhaba ^-^

Recommended Posts

Merhaba  :D

Gerçek adım İrem, ama ben sevmiyorum bu adı. İnternette kullandığım isim sürekli değişiyor, şu an Myra  ^_^ 13 yaşındayım. Anime, özellikle de Yaoi izlemeyi severim. Çoğu kişinin aksine manga sevmem. Ön kamerası olmayan bir iPhone 3GS'e mahkumum. Gözlük takıyorum. Death Note'da Raito'nun tarafını tuttum. Sabırlı değilimdir, ''Al sana öldürmeye izin veriyoruz'' deseler memlekette insan kalmazdı. Sürekli Naruto'dan konuşan sevdiğim bir arkadaşım var, ama başlamaya korkuyorum çünkü 600 bölümü falan var. Cahil insanlardan ve yargılanmaktan nefret ettiğim için çoğu fikrimi kendime saklar veya anonim olarak yazarım. Her sırrımı anlattığım sadece tek bir arkadaşım var. Çok şiirsel konuşan, 6 yaşında bir kız kardeşim var, daha doğrusu yarı-kardeşim, çünkü babalarımız ayrı. İki tane de üvey ablam var, biri üniversitede okuyor biri daha yeni başladı. Matematiğe kafam basmaz. Down sendromlu insanları çok severim. 

Sevdiğim diğer şeyler:

Kuzenim

Yunanistan 

Yemek

Uyumak

Kitap  okumak

İngilizce konuşmak

Kulaklıksız müzik açıp millete dinletmek

Kendi kendime şarkı söylemek

Fanfiction okumak

Kim Kardashian'ın oyununu oynamak

Şu an bu kadar aklıma geliyor  :D 

Ahah güzel yazıymış Yunanistanı ben de severim ×•× Ben L'ciyim ve fikrimi şak diye söylerim ortalığa, o oyundan hoşlanmam ve sabırsız değilim ve belli bi BFF im yok, onun dışında neredeyse aynıyız :) Ben G umarım forumda sıkılmazsın saygılar :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.