Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Rıse kullanıcısının paylaşımları

1. Rıse

Shingeki no Kyojin 2. Sezon Ne Zaman Gelir?

Efsaneyi özledik lakin benim özlediğim kişi deli kaptan aşığım ona :-)
  2. ilk hafta bitmek üzere vizeler bitti sayılır...ama bende bittim...yeni cıkan animleri cok merak ediyorum bana top 5 yaparmisiniz...

1. Sina

Sina

Psycho Pass 2

Nanatsu no Taizai

Shigatsu wa kimi ni uso

Terra Formars

Kiseijuu

Daha eklemek istediklerim var ama sanırım böyle bişey oluyor.

2. Rıse

Rıse

Eyw ilk boş bulduğum zmanda bakıcam...

3. vizeler hiha diyesim var ....

4. İlk özür dileyen en cesurdur,ilk affeden en güçlü,ilk unutan en mutlu...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

hmm defalarca okudum .p cvbım, evet makul bir görüş Rafael1 kabul edilmiştir -bu dediğin şeyler daha da çoğaltılabilir ve kişiden kişiye değiştirilebilir.p-

3. houston

houston

uuu tevecch ettiniz profesör :D -tişkür .p-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

tabikide benden daha anlayışlı bir profesör bulamazsın cıcığım :pp -ni dimik hirzimin :D-

5. Rıse

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

Kimseyi merak etmiyorum ilgimi çekecek birine henüz raslamadım yanlız forumda çok babacan tipler var ama şu sıralae ortalıkta gözükmüyorlar.
  6. Rıse

Akame Ga Kill Ekibinin Yeni Karakterleri

Simdi animesi on numara yanlız sevdigim 2. Karakter ölünce zevk almamaya başladım. Ben 2 animede çok ağladım 1 ace ve wb nin birde itachinin sahnesinde taki bu animeyi izleyinceye kadar ...daha bir fena oldum duygusal biri oldugum icin tüm bunlar siz siz olun karakterlere fazla anlam yüklemeyin :( animenin konusu süper karakterler çok iyi daha ne olsun bu animeyi izlemeyen kalmasın :-)
  7. hiç birini izlemedim ilk fırsatta nam-ı diyar psycho pass dan başlayarak serileri izlerim ondan sonra yorum gelir..
  8. hani var mı bilmiyorum ama zoro nun kilerin bende olması isterdim 3 styla :P
  9. Rıse

Moon Fansub

bomba gibi gidiyor ha kolay gelsin bu çizgiyi bozmayın :)
  10. D Gray man bana göre tam bir baş yapıt.... ve devamının da gelmeyecek olması da ayrı bir üzüyor beni...
  11. Nedir bu japonların çektiği çile ya önce tsunami sonra ontake yanardağı patlaması ve şimdi tokyo da tayfun hemde çok şiddetli :( Allah yardımcıları olsun harbiden bölgeleri çok tehlike :(

1. Milli Midilli
    2. Rıse

Rıse

sorma çok üzülüyorum ama elden bir şey gelmez...

12. Rıse

En Son İzlediğiniz Dizi ?

The strain 1 sezon bitti. bates motel 1.ve 2. sezon fringe full sezon ve Game of T. birde ressurrection var
  13. tokyo çok tatmin edici bir seri idi... ve hala öyle şimdi yeni bir seri ye başlayacak hayırlısı olsun... tokyo gibi yada bir benzeri olacağını düşünmüyorum .... ama izlerken acaba mı deriz :P
  14. Rıse

Oyunlarda Ölen Karakterler [Spoiler içerir]

half life 2 babanın ölmesi zamanında bana çok koymuştu gta 4 deki mevzu ise bana göre çok derin :P roman mı sevgilin mi :P
  15. Rıse

Nisekoi 2. sezon'a yeşil ışık!

bir kez daha söylüyorum benim aşkım onoderayı bir kez daha görmekten büyük bir zevk alacağım sen ağlama ben senin yerine ağlarım :crying2-onion-head-emoticon: love onodera :P
  16. hayırlı bayramlar .... evime geldim mutluyum huzurluyum daha ne olsun....

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Sana da hayırlı bayramlar ^^

17. Rıse

Neden Nami ?

şimdi geminin en akıllısı sonra nico robin.. farz edelim nami öldü... sizce tayfaya ne gibi değişimler olur...
  18. süper süpersin shiba :P .... sınav demişken bende sınavlara giriyorum uzun bir süre anime ve foruma üzülerek veda edicem gibi... :( bu konu da akar gider :)
  19. böyle sağlam konusu olan anime çok az 2. sezon çıkmaması gibi söz konusu kesinlikle olmaz .. rahat söylüyorum 2. ve 3 kesin gelir ..... shiba yeni açacağın konu tüm çevirdiğin noveller mi olacak yoksa yenilerini mi koyacaksın..
  20. Sonunda face rakip geldi Ello

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rıse

Rıse

facebook tarih olabilir.. rakip çıktı diyorum :P

3. Cувєя efsanedir. :)
    4. Rıse

Rıse

Ello işte :P

21. Rıse

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

beni etkileyen çok anime var sadece op den meşur 2 sahne var ki 3 gün boyunca aklıma geldikçe ağlamıştım .... birde narutodaki sasuke vs abisi sahnesi çok etkiledi...
  22. Rıse

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

op den karasakal ve akame ga kill den köpekli srtk af ola ama onu boğazlamak istiyorum ah keşke olsa :hate-onion-head-emoticon:
  23. Rıse

En Sevdiğiniz Pokemon?

Venusaur mewtwo mew birde hayalet takımı var isimlerini unuttum içlerinde karizma pokemonda vardı :P
  24. Rıse

Merhaba arkadaşlar ben Anıl

hoş geldin ... doğru adres desin burada tam bir aile ortamı var ...
  25. ben biliyordum bu anime patlayıp gidecek diye bak sabrettik patladı gitti :P shiba sayende animene sahip çıktın :P bir kaç ay önce konu kapatılacaktı :) neyse son bir bölüm kaldı... bitince novelleri tekrar okurum artık...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.