Jump to content

sage

Üyeler
  • İçerik sayısı

135
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne sage kullanıcısının eklediği dosyalar

1. hmm eichiro odanın katılmaması kötü olmuş

Akira Amano ve Tadatoshi Fujimaki ve sondaki ikisi hariç gayet güzel olmuş masashi kishimoto çok hoşuma gitti :D Yoshiyuki Nish şirin birşey olmuş :3 Yusuke Murata tarzını sevdim 

diğer mangakalar one piceyide çizmişti sanırım onu linkt atarsanız sevinirim

2. evet moğol cengizhana moğollara tür falan diyolarda onun için dedim :D one piece bu haftada süperdi mangada hikaye hiç ilerlemiyo derken güzelleşmeye başladı 7 aralık 2013ten sonra işk defa sanji gözüktü favori karakterim kid zaten var ve merakla bekklenen karakter kaidoda gözüktü çok iyi gidiyo luffyleer nerde acaba sarayda olmadıklarını söylediler

3. bıyıkları türkleri andırıyor sanki cengiz-hanın bıyıklarına benziyor :D 

haki diye bişey yapmış adam o boy orantısızlığını öyle çözmüş :P ne kadar ufak olursan ol sağlam hakin olsun haklarsın bunu 

ama bu devler ülkesinden gelmiş galiba boyutu çok fazla büyük 

tarih tartışmak istemiyomda tarih konusunda çok katıyım cengizhan türk değil :D

4. birçoğu bilmediğim seriler ilk 4 tam olmuş ama tite kubonun 17. sıraya düşmesine üzüldüm titenin şüphesis ilk 3 yada ilk 5te falan olması gerekirdi

ve tabi bu hiro mashima içinde geçerli en azından bu sefer anketi birazcık daha mantıklı kişilere yapmışlar birçoğu çoluk çocuk değil sanırım bu sefer ilk defa birazda olsa mantıklı bir anket

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.