Jump to content

Tensai-san

Üyeler
  • İçerik sayısı

483
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Tensai-san kullanıcısının paylaşımları

1. profil şarkımın hangi animeden olduğunu biliyor musunuz ? İsimsiz kaydetmişim hangisi olduğunu çıkaramadım bi türlü :D

1. Luluna

Luluna

Buldum!! :D burada 10 dklık bir savaş verdim şu lanet şarkıyı bulmak için ama lulu'dan kaçmaz

2. Tensai-san

Tensai-san

eyvallah saol bende baya kafa patlattım ama aklıma gelmedi bi türlü zaten opening sanıyordum ending çıktı oradan yatmışım ben :D

3. Luluna

Luluna

hehee rica ederim :3

2. son zamanlarda anime videoları, resimlerde ve mangalarda karakterlerin ağızlarında silikler oluyor bende başka böyle bi sorunla karşılaşan var mı ? 

3. Tensai-san

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Tokyo ghoul:re 83
  4. Tensai-san

Kirishima | Çizim Çalışmalarım

güzel olmuş gerçi Haise mefta oldu artık :D bide animeyi aynı stüdyo yapacaksa yapıp dahada hakaret etmesinler şu seriye batıracakları kadar batırdılar zaten
  5. Tensai-san

Yaz Sezonunun En Çok Beklenen Animeleri

Danganronpa devam serisi mi 3 diyor ama 2'nin animesi yok diye biliyorum ben ? ayrıca shokugeki no soma ve arslan senki'nin devam sezonları gelmesi iyi olmuş özlediğim serilerdi
  6. Esdeath ve Jormungand'dan Koko'da olmalıydı bence bide animede çok görmesekte mangalarda dahilse Tokyo ghoul'dan Eto da girerdi :D
  7. İlgi çekici bi seriye benziyor zaten ana karakterin başka dünyalara gittiği seriler hoşuma gidiyor baya şu anda overlord 9. vol'deyim mesela ama onun devamı lisans yüzünden en az 2 yıl sonra gelir o yüzden bu serinin de animesi çıkmasın zaten lisanslanır falan :D bide ingilizce çevirisinde klişe yazım yok demişsin peki zorluğu nasıl ?
  8. Tensai-san

( 12 / 12 ) Wake Up, Girls!

4. bölümde bi sorun var galiba indirmeye çalışınca hızı 10 kb'lere düşüyor bide takılarak ilerlediğinden indiremiyorum bi bakabilirseniz sevinirim
  9. Bu sezon beğendiğim serilerden zaten ilk bölümden sonra mangada güncele geldim devamı da iyi serinin ayrıca animenin bazı yerleri mangadan farklı olmasına rağmen iyi yapmışlar o kısımları hikayeyi tamamlıyor vede animedeki zombi çizimlerini daha çok beğendim
  10. Tamda mangada Tsukiyama ile ilgili olaylar olurken iyi zamanlamayla duyurmuşlar gerçi Tsukiyama'yı pek sevmesemde Hori ile olayları komedi oluyor baya :D
  11. Tokyo ghoul Kaneki'nin Jason ve Ayato'yu elden geçirdiği kısımları baya zevk alarak okumuştum :D (animede Ayato kısmını atlamıştı dingiller :bled2-onion-head-emoticon:) Claymore Terasa'nın öldüğü kısım baya şok ediciydi
  12. Kokoro connect animeden sonra devam ediyor mu ? Finali devamı yok gibi bitmişti
  13. Tensai-san

Toaru kagaku no railgun 29-39 Owari no seraph 34 Hive 65 Shokugeki no soma 122
  14. biliyorum ilk chapter'ı okudum ama uzun süredir gelmeyince ümidimi kesmiştim ileride hızlanır umarım
  15. Danmachi için sormuştum da çevirisi pek gelmediğinden lisanlı versiyonu olur mu diye olmuyormuş demek :(
  16. peki fan çevirisi dursa bile lisanlı çeviriyi internette bulma ihtimali var mı ?
  17. aynen oda fena baya :D kıza sinsi dememin sebebine gelince karşısındakinin huyuna gitmeyi iyi bilip fark ettirmeden kontrol ediyor o kişiyi o açıdan aşçıdan daha fena bence :D
  18. yok hayır o Yamada benim dediğim bizim elemanın kardeşi hatta işte Yamada bunu ilk gördüğünde hoşlanmıyordu o zaman da hiç çaktırmadan sevdirtmişti kendini :D
  19. şu anda Working'i izliyorum orada da Nazuna baya sinsi :D
  20. Tensai-san

( 24 / 24 ) Shirobako

yeni proje hayırlı olsun hoşuma giden bi seriydi almanıza sevindim :D
  21. Tensai-san

Akame ga kill 60 Yamada-kun to 7-nin no majo 160
  22. ben fma:brotherhood'u izlerdim izlemeden ölmeyeyim diye gerçi bi günde bitiremezdim yarım kalırdı her türlü :D
  23. Tensai-san

Shokugeki no soma 40-50 Hive 64 God of high school 209 Yamada-kun to 7-nin no majo 157
  24. Shigatsu wa kimi no uso'da Arima'nın annesinden başta nefret etmiştim ama niye öyle davrandığını öğrenince onun hakkındaki fikirlerim tamamen değişmişti bide bu anime değil ama Breaker'da usta Kwon'da öyleydi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.