Jump to content

Tensai-san

Üyeler
  • İçerik sayısı

483
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Tensai-san kullanıcısının paylaşımları

1. Tensai-san

Tokyo Ghoul Spinoff OVA Duyuruldu

bu spin off'u okumayı düşünüyordum gerçi yinede okumak lazım ana seride olduğu gibi bunu da doğru düzgün adapte edemezler büyük ihtimal
  2. Tensai-san

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

koptum buna gülmekten :D
  3. Tensai-san

Yamada-kun no 7-nin Majou İçin Yeni Video

kaç bölüm olacak merak ediyorum 7. cadıyı da gösterdiklerine göre +20 olur gibime geliyor
  4. Tensai-san

Tokyo Ghoul mangası

Tokyo ghoul:re manga olarak ilk sezonun devamı zaten ilk serideki olayların 2 yıl sonrasından devam ediyor
  5. okunması gereken mangaların başında Tokyo ghoul var bence animesi ile arasında dağlar kadar fark var okumanızı tavsiye ederim o yüzden bide onun dışında Akame ga kill'in animesinde belli bi yerden sonra senaryoyu değiştirip içine ediyorlar animeyi sevdiyseniz kesin okuyun mangasını onunda
  6. Tensai-san

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Inu x boku, Kokoro connect, Hamatora ve Code geass ilk aklıma gelenler
  7. Karma zaten anime trending'in karakter oylamalarında da 1. sırada pek şaşırmadım o yüzden ama benim favorim Koro-sensei :D
  8. Tensai-san

Slaine'in umduğu-gerçekte olan tarzı bişey olmuş bu :D
  9. gintama ve yahari'nin ilk 2 olmasına sevindim en çok beklediğim seriler onlar bide bunların dışında yamada-kun to 7-nin majo ve danmachi'yi (20. seri ama ingilizce yazmışlar listede) merakla bekliyorum
  10. Tensai-san

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

Kiseijuu ilk 10'da olmayı hak etmiş özellikle son bölümde baya düşündürücü şeyler vardı ayrıca listedekilerin dışında Kokoro connect'de çok düşündürücü bi seriydi bence
  11. Esdeath ve Koko'da olmalıydı bence hatta ilk 10'da olmalılardı ayrıca Asuna'nın 2. olması baya komedi olmuş :D
  12. Tensai-san

Lemrina Asseylum'u görmeye gitmese az daha yaşardı ama artık bidahaki bölüm gidici bence bide Mazuurek miydi neydi iyi iş yaptı ha gerçi hep Lemrina ve prensesin yardımcısının hazırlıksızlığı yüzünden oldu her ihtimale karşı biri dünyada geçirdikleri zamanla ilgili bişey sorarsa diye ortak bi cevap belirlemeleri lazımdı bence
  13. Tensai-san

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Danmachi 21-29 Girls of the wild's 178 The gamer 53-55
  14. Tensai-san

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

Türlçe yaması çıkınca Mass effect 3'e başladım adamlar müthiş bi oyun yapmış yine :D oyunun dlc'leri var oynamanı tavsiye ederim Daud olarak oynuyoruz bazı güçler farklı falan iyi baya
  15. bende okumadım mangayı okumayı düşündüğümden çevirisi var mı diye bakmıştım sadece :D
  16. mangasını oku animenin devamından yani 283'ten itibaren türkçe çevirisi var
  17. Tensai-san

Anime mi, Manga mı?

manga diyorum ben çünkü genelde mangada olup animede kesilen kısımlar oluyor hele bazı seriler işin tadını kaçırıyor iyice ve sansür de dahil buna
  18. Tensai-san

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Inu x boku SS tavsiye ederim çok güzel bi seriydi sonu da çok tatmin ediciydi
  19. Tensai-san

Kontlar hep tek tek gelip keklik gibi avlanıyorlardı ama bu sefer kafayı çalıştırmışlar biraz gerçi Slaine karışmasa bunlar yine tek tek gelirdi ya neyse :D bakalım İnaho nasıl dağıtacak bunları bide prensesin durumunun iyiye gitmesine rağmen Slaine kötüye gidiyormuş gibi gösteriyor önceki bölüm dediğim gibi Asseylum biraz daha iyileşince diğer prensesi ortadan kaldırıp Asseylum'u onun yerine geçirmeyi planlıyor bence ama kendini suçlu hissediyor gibi de görünüyor kızla konuştuktan sonra duvara yumruk atması böyle düşündürdü
  20. Tensai-san

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

The gamer 1-10 Nisekoi 159 Akame ga kill 57 raw :D (okumaktan ziyade baktım ama olsun yarın ing. çeviri gelir büyük ihtimal okuruz :D )
  21. Tensai-san

o zaman öyle düşünmüş olabilir ama sonda prenses uyandı sonuçta gerçi durumunu daha net olarak bilmiyoruz fakat Asseylum kendine gelirse diğer prensesin varlığı çok büyük tehdit olur Slaine için çünkü önceleri Asseylum'un kılığına girdiğini diğer kontlara anlatabilir
  22. Tensai-san

sonunda prenses açtı gözlerini bakalım bundan sonra nasıl gelişecek olaylar ayrıca Slaine az çakal değil ha diğer prensesi Asseylum ile evlenmek için kullandı şimdi prenses uyandığına göre planları açığa çıkmasın diye diğerinden kurtulacak bence
  23. Tensai-san

öpücük olayında sadece bi kereliğine durmuş bi aldnoah sistemini çalıştırabiliyorlardı diğer şekillerde de sadece bi seferlik mi işe yarıyor merak ettim daha detaylı açıklamaları lazım aldnoah geninin verilme olayını
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.