Jump to content

Tensai-san

Üyeler
  • İçerik sayısı

483
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Tensai-san kullanıcısının paylaşımları

1. Tensai-san

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Eyeshield 21'i bitirdim güzel bi spor animesiydi ama sonlarda abartının dozunu biraz fazla kaçırdılar gerçi iyiydi yinede :D
  2. Tensai-san

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

the world god only knows aslında ingilizce okuduğum seriler var ama 268 bölüm ingilizce okumaya üşeniyorum biraz :D
  3. Tensai-san

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Bende öyle bişey olsun istemiyorum ama hani gözlerini kapatması falan öyle geldi bana gerçi senin dediğin gibi de olabilir şimdi tekrar izledim fragmanı yanakları hafif kızarmış teğmenle bişeyler olmuş olabilir :D
  4. Tensai-san

Düello dışında dünyada da bişeyler olmasına şaşırdım son sahnede İnaho'nun ablası sanki ölümü kabullenmiş gibi bi yüz ifadesi takınmış ama tam o an İnaho gelip kurtarır bence :D
  5. Tensai-san

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

aynen bende de 360 var zaten :D bide benim pc'de Dying light kasmayı bırak açılmadı bile :depressed1-onion-head-emoticon:
  6. Tensai-san

Dying light olduğuna emin misin sadece yeni nesil konsollara ve pc'ye çıktı oyun :D
  7. Tensai-san

Slaine'i bende pek sevmesemde resim güzel diye paylaştım Slaine'in serinin başındaki haliyle şimdiki hali arasındaki farkı güzel yansıtmış :D
  8. Tensai-san

Eski ve yeni Slaine :D
  9. Tensai-san

İnaho'nun prensese ne olduğunu bulmak için bi fırsatı oldu ama bu kont prensesi araştırırsa Slaine işini bitirir gibi geliyor bana gerçi onunda kendi problemleri var fakat düelloda hile olmadığı sürece bi problem yaşayacağını sanmıyorum ayrıca diğer prenses böyle kendi başına hareket etmeye devam ederse yakında belasını bulur diye düşünüyorum İnaho anlatsa en ince detayına kadar anlatır bütün bölüm onla geçerdi :D
  10. Tensai-san

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Gintama'dan Sougo-Hijikata ikilisi ve goril ile Otae ikilisine kopuyorum baya :D onun dışında çift olarak Sorata x Shiina favorim
  11. Tensai-san

orası da doğru ama gözleri öyle olsa biraz daha işe yararlar heralde :D Slaine yetenekli ama gücü de çok abartı geleceği görüyor herif :D İnaho'nun öyle bişey yapması lazım ki geleceğini görse bile kaçamasın ama normal katafraktla çok mümkün görünmüyor oda
  12. Tensai-san

ya zaten İnaho gibi gözü olan yüz adam olsa dünyadakilerde dağıtırlar marslıları aldnoah teknolojisi falan duramaz karşılarında :D
  13. en güçlü Tsuna'dır heralde :D mangasını okumak istiyorum da animeden sonra kaçtan itibaren okumak lazım mangayı ?
  14. Tensai-san

God Eater Animesi 2015 Yazında Geliyor

Oyununu sevmiştim baya animeyi merakla bekliyorum Ufotable yapıyorsa çok iyi bişey olacağı belli :D ayrıca Yabus tokyo ghoul'a benzeten olacağını sanmıyorum iki seri tamamen farklı
  15. Mortal kombat'ın animesi olsa ilginç olurdu :D
  16. Tensai-san

Neden oyun oynuyorsunuz?

Oyun oynamak için nedene ihtiyaç var mı :cool-onion-head-emoticon:
  17. Tensai-san

Beğendiğim bi crossover'ı paylaşayım dedim iki karakterde seiyuu'larının aynı olması ve sol gözlerinde bi gariplik olması bakımından ortaklar :D
  18. Tensai-san

baktım o siteye kaldırmaz dedi ekran kartı ve ram'den yattım :( benim ram 4 gb oyunda en az 4 gb istiyormuş ama 3.1 gb gösterdi benim ram'i gerçi yinede indirip denemeyi düşünüyorum ekran kartı bi model düşük sadece ayarları kısarsam bi ihtimal çalışabilir Reloaded versiyonunun torrentini indirdim onda sorun çıkmaz heralde
  19. Tensai-san

Dying Light güzele benziyormuş indiresim geldi sistem gereksinimleri çok yüksek mi oyunun ?
  20. Tensai-san

Dishonored'a yeniden başladım onu oynuyorum şu aralar bide Grisaia no Kajitsu'nun vn'sini oynuyorum gerçi daha hiç seçenek falan gelmedi okuyorum da diyebiliriz o yüzden :D
  21. Tensai-san

Slaine baya artist oldu son bölümlerde ha :D bence diğer prensese de ihanet edecek ileride bide dünyadakilerin İnaho yardım etmeden bi düşman yenebildiğini göremedik henüz bu bölümdeki çok güçlü bişeye benzemiyordu bunu bari kendileri halletselerdi :D
  22. Tensai-san

Manga Tartışma

Kurome her türlü gidici bence bide Tatsumi'nin gözü incrusio ile birleştiği için öyle gibi görünüyor bi özelliği falan varsa bidahaki bölüm görürüz onu ayrıca Tokyo ghoul:re'yi güncel takip eden varsa tartışmak isterim konuşulacak çok şey var seride :D
  23. Tensai-san

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Shinigami-sama to 4-nin no kanojo 12-19 daha devamı var zannederken 19'da bitince bi an dehşete uğradım ama yazık olmuş seriye çokta beğenmiştim klasik harem serilerinden farklıydı hatta sonlarda duygusala bağladığım yerler bile oldu :) umarım ileride devamı gelir şimdi de Danmachi'nin light novel'ine başlamayı düşünüyorum ingilizceme pek güvenemediğimden daha önce ln okumamıştım ama mangasının çevirisi düzgün gelmediğinden deneyeceğim okumayı
  24. Diğer karakterler neyse ama Yukino'nun yeni karakter dizaynı tam olmamış bence gözleri ilk sezona göre küçülmüş gibi geldi bana bide bu sezonun adının sonunda "Zoku" kelimesi var ne demek o merak ettim :D
  25. bu konu daha önceden yok muydu ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.