Jump to content

MTByakuya

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Death Note ve Code Geass(R1,R2) izletin adam olsunlar. (Şimdi düşündümde iki animeninde sonu kötü. Siz en iyisi SAO ile başlatın)
 2. Aslında Türk yapımı demiştim, bambaşka bir şekilde anlaşılmış :D
 3. Zaten hangi çağda olursa olsun doğa üstü güçler, elementler filan olucak. Türkiye'nin de kolay kolay manga/anime konusunda gelişeceğini sanmam ama yinede Allah'ın işi belli olmaz :)
 4. Yeni bir Türk mangası yapılsa okuyucuların eski çağ tarzında mı yoksa yeni çağ tarzında mı okumak istediklerini merak ettim. :) Sanırım çoğunluk eski çağ tarzında diyecektir. :)
 5. Kızın psikolojik sorunları olmalı. Mesela benimde var. Şahsen bende Yagami Light gibi suçluları öldürmek istemiyor değilim. Hepsini gebertip pompalamak istiyorum dostum
 6. Şu şekilde bro, annesini öldürmesinin sebebi kendisi için o insanları feda edebileceğini söylemesidir. Tabii başta yazmam gerekirdi. Çocuğun özelliklerinden biride adaletli olmasıdır.
 7. Merhaba arkadaşlar. Ben bir manga yapmaya karar verdim. Bunun içinde küçük bir ekip oluşturmam gerek. Senaryoma çok güveniyorum. Çizimlerimde o kadar kötü değil fakat bence yeterlide değil. :( Bir tane çizer arkadaş arıyorum. Mangamın konusu: 1146 yılında Japonya'da bir darbe olur. Kralın en gözde askerleri onu tahttan indirmiştir. Mucizevi bir şekilde karısı ve çocukları kaçmayı başarır. Eski bir kutsal tapınakta yaşamaya başlarlar. Kraliyet muhafızlarının en iyisi darbe sırasında kraliçe ve çocuklarını korumakla görevlendirilmiştir. Tapınağa getirdikten sonra bu görevinin bitmedfdiğini düşün
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.