Jump to content

MTByakuya

Kayıtlı Üye
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

MTByakuya's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Death Note ve Code Geass(R1,R2) izletin adam olsunlar. (Şimdi düşündümde iki animeninde sonu kötü. Siz en iyisi SAO ile başlatın)
 2. Aslında Türk yapımı demiştim, bambaşka bir şekilde anlaşılmış :D
 3. Zaten hangi çağda olursa olsun doğa üstü güçler, elementler filan olucak. Türkiye'nin de kolay kolay manga/anime konusunda gelişeceğini sanmam ama yinede Allah'ın işi belli olmaz :)
 4. Yeni bir Türk mangası yapılsa okuyucuların eski çağ tarzında mı yoksa yeni çağ tarzında mı okumak istediklerini merak ettim. :) Sanırım çoğunluk eski çağ tarzında diyecektir. :)
 5. Kızın psikolojik sorunları olmalı. Mesela benimde var. Şahsen bende Yagami Light gibi suçluları öldürmek istemiyor değilim. Hepsini gebertip pompalamak istiyorum dostum
 6. Şu şekilde bro, annesini öldürmesinin sebebi kendisi için o insanları feda edebileceğini söylemesidir. Tabii başta yazmam gerekirdi. Çocuğun özelliklerinden biride adaletli olmasıdır.
 7. Merhaba arkadaşlar. Ben bir manga yapmaya karar verdim. Bunun içinde küçük bir ekip oluşturmam gerek. Senaryoma çok güveniyorum. Çizimlerimde o kadar kötü değil fakat bence yeterlide değil. :( Bir tane çizer arkadaş arıyorum. Mangamın konusu: 1146 yılında Japonya'da bir darbe olur. Kralın en gözde askerleri onu tahttan indirmiştir. Mucizevi bir şekilde karısı ve çocukları kaçmayı başarır. Eski bir kutsal tapınakta yaşamaya başlarlar. Kraliyet muhafızlarının en iyisi darbe sırasında kraliçe ve çocuklarını korumakla görevlendirilmiştir. Tapınağa getirdikten sonra bu görevinin bitmedfdiğini düşünerek eski prense dövüş sanatlarını öğretir. Annesi eski kraliçe ise siyasetle ilgili bilgi vermektedir. Yani onu saraydaki eğitim gören prenslerden farksız kılarlar. Ama prens tapınağın dışına çok az çıktığı için canı sıkılıyordur ve annesindende izin alarak daha sık dışarıya çıkmaya başlar. Darbe yapan generaller gerçekten çok bencillerdir. Kendilerine küçük bir sözlede olsa karşı gelen herkesi öldürürler. Prens bunları izlerken birkaç asker onun eski prens olduğunu farkeder ve bunu hain generallere bildirirler. Onlarda halka bir duyuru yaparlar. Prensi bulanlara generallik rütbesi ve yüksek miktarda para verilecektir. Fakat halk generallerden bıktığı için onların dediğini yapmazlar. Ama yinede prensi aramaya başlarlar. Ve sonunda bulurlar. Tapınağın önünde yaklaşık yüz kişi vardır. Annesi prense bunnların sıradan insanlar olduğunu onları kurtarmaması gerektiğini kendisi için onların feda edilmesi gerektiğini söyler ve prens oracıkta annesini öldürmeye kalkar eski kraliyet muhafızlarının başı onları korumakla görevlendirildiği için kraliçeyi korumaya kalkar fakat kendisinin eğitmeye başladığı yavru kaplan artık bir ejderhaya dönüşmüştür ve kolayca bir şekilde onu alt eder. Annesini öldürür ve kardeşinide alarak halkı örgütlemeye başlar. Hikaye daha çok gider ama devamını sadece çizerlerime söyleyeceğim. Çizer olmak isteyen varsa bana ulaşsın.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.