Jump to content

Sinsine

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

1679
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

312

İletiler bölümüne Sinsine kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Fiber liğin hakkı veriliyor  B) Çevirilerin, emeklerin için eline sağlık  ^_^ İlk bölümü izledim yeni gelen kıza uyuz, gıcık, sinir vs.vs olarak bölümü bitirdim  <_<  Kougami ve Makishima 'nın yokluğu, hatta izlerinin bile olmayışı içime oturdu  :angry: yeni sezon ile ilgili hiç iç açıcı hisler beslemediğimden seriyi güncel takip etmeyi bıraktım, zaten kalmış 6 hafta bitince izlerim  :ph34r: 9835673 gözle beklediğim kafamda hayali senaryolar oluşturduğum bir seriyi, daha ilk bölümden yargılamak belki doğru değildir ama ilk sezon ilk bölümün ilk dakikalarından itibaren beni cezbettiğinden beklentilerim oldukça yüksekti, ilerleyen bölümlerde belki çıta yükseliyordur -izlemediğimden yorum yapamıycam- umarım ilk sezonun bende ki yerini yakalar.

Tekrar elinize, emeğinize sağlık  ;) 

Yorumunuz ve görüşünüz için teşekkür ederim, elimden geldiğince hakkını vermeye çalışıyorum  :)  Seriye gelince, açıkçası ilk bölüm bende de hayal kırıklığı yarattı, seriyi çeviren kişi ben olmasam belki de bırakırdım  :)  Ama şu an, çeviriyi yaparken bile kalbim güm güm atıyor. Kaugami'nin boşluğu doldurulabilecek gibi değil, gerçekten şu ana kadar gördüğüm en iyi karakterlerden biri. Ama konu bütünlüğü açısından seri şu an bu boşluğun üstünü örter kapasitede. Çaylak dedektife gelince, elime verseler öldürmem günde beş öğün işkence ederim! Tepemin tası her daim tavanda dolaşıyor o çok bilmiş yüzünden! Çevirmen notu olarak geyik ya da kişisel görüş bildirmeyi doğru buluyor olsam, her satırda bol bol saygılarımı!!! sunardım kendisine  :) Ama seriyi güncel olarak ya da tamamlandıktan sonra mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. En azından şimdiye kadar gayet emin adımlarla ilerliyor. Bu şekilde devam ederse doyurucu bir seri olacağından hiç şüphem yok. Ve son olarak, Kougami'yi görme umudumu henüz kaybetmedim, sanırım son bölüme kadar sabırla bekleyeceğim  :)

2. Açıkçası Erika'nın duygusal geçişini ben de daha derin işlemelerini beklerdim. Aşık olduğunu ilk kez hissettiği sahne Erika'yı tam anlamıyla şıpsevdi gibi göstermiş bence, çocuğun yerinde olsam ben de inanmazdım  :P  Ama yine de tarzını koruyan ve genel anlamda güzel ilerleyen bir seri. Her hafta heyecanla bekliyorum yeni bölümü  :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.