Jump to content

Phryne

Üyeler
  • İçerik sayısı

476
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Phryne kullanıcısının paylaşımları

1. Phryne

Selam minna :D

Hoşgeldin... Yaş konusunu kafana takmana gerek yok ben de 14 yaşındayım. Hayao Miyazaki ve çalışmalarını ben de severim. :cheer2-onion-head-emoticon:
  2. Phryne

Soft Sub Yapımı !

Anlatım için teşekkürler...
  3. Phryne

( 11 / 11 ) Zankyou no Terror

Dünyada yaşamak zorunda kalmaları ilgimi çekti. İzleyeceğim sanırım. ^_^
  4. Phryne

Aldnoah.Zero Açılış Şarkısı Kalafina'dan

Teşekkür ederim... ^_^
  5. Phryne

Animeyi izlemek isteyen biri olmasına sevindim. Ben hem mecha türünü hem de Kalafina'nın şarkılarını sevdiğim için bu animenin çevirsini ben aldım. Güzel bir seri olur umarım. ^_^ :happy-onion-head-emoticon:
  6. Phryne

Gerçekten de Yuki Kajiura'nın bestelediği OST'lar çok güzel oluyor.
  7. Phryne

Şarkıların bestesini Yuki Kajiura yapacakmış diye yazıyordu sitesinde. Şarkıları dört gözle bekliyorum. Aynı grup Sora no Oto ve Pandora Hearts'ın şarkılarını da seslendirmişti. :angel1-onion-head-emoticon:
  8. Phryne

( 02 / 13 ) Glasslip

Konusu çok ilginç. Bu yaz çıkacak serilerin çoğunu takip etmeyi düşünüyorum ama bunu ayrı bir takip edeceğim sanırım. Emeği geçeceklere şimdiden kolay gelsin. ^_^
  9. Yapmak istediğinle yapmak zorunda olduğun aynı olursa dünya daha ilginç görünür. Peki yapmak istediklerin aslında yapamayacaklarınsa?..

10. Phryne

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Star Driver ;)
  11. Phryne

Gosick Anime Tanıtım

Animedeki zincirleme gizem olaylarını çok sevmiştim. Şimdi tekrar izleyesim geldi. İzlenmesi kesinlikle tavsiye edilir. :D
  12. Phryne

Steins;Gate Karakterleri 6 Yıl Sonrasında

Kurisu'nun saçları gitmese daha iyi olurmuş ama yine de güzele benziyor.
  13. Çevrilmesi çok iyi olmuş. Ben bunu çok beğendiğim için sabredemeyip İngilizce altyazılısını izlemiştim. Türkçesini izlemek ayrı bir zevk olacak. Tanıtım için teşekkürler...
  14. Phryne

( 11 / 11 ) Hourou Musuko

Bu seri benim ilk izlemek istediğim serilerdendi ama o zamanlar daha çevrilmemişti. Ben elimden geldiğince hızlı çevirmeye çalışacağım. Konusu ilginç o yüzden okul animeleri arasında değişik bir yeri var. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.