Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

orewakimida kullanıcısının paylaşımları

1. diş tellerinin çıkartılması acıtıyormu? Şuan bi tırsma geldi (>×_×)> !!!!!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. orewakimida

orewakimida

(~=_=)~ 》》》》》》》》》》》》》》》》》》(X_x)

3. orewakimida
    4. historianWeeb

historianWeeb

Bu nasıl bir ruh halidir :D

2. orewakimida

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

kuroshitsuji 1 den finale :D
  3. Türkçedeki en uzun kelime muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebileceklerimizdenmişsinizcesine ymiş ben daha bunu doğru okuyamıyorum tuttum bide japonca öğreniyim diye :D

1. OrangeBox

OrangeBox

Bunu bize edebiyatçı söylemişti demek böyle yazılıyormuş '-'

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Okurken içim daraldı.

3. Milli Midilli
  4. Eski ve ertelediğim animelere bakıyordum da gözüme zetsuen no tempest takıldı izlesemmi ki ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kadir-

Kadir-

Bencede kesinlikle izlemelisin.

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Tamda bugun Zetsuen bitirdim :D İzlemezsen ayip edersin harika bi seriydi.. Anime bitince bi bosluk hissettim :/

4. orewakimida

orewakimida

tamam Teşekkürler :D

5. bilgisayarı pek kullanmadım için tabletinki :D biraz dağınık olabilir. :p
  6. İnanıyorum hatta bu yorumu natsu ile yazdık. (kabul biraz kafayı sıyırmış olabilirm )
  7. Tüm ödevleri son güne bırakmak çok kötüymüş cumartesi dershane var benim daha başlamadığım 5 kitap öyle duruyor. (╥_╥)

8. orewakimida

Bleach Karakterlerinin Burçları

ASLAN... Karakterler:◾Demoura Zodd (Temmuz 27) ◾Kensei Muguruma (Temmuz 30) ◾Grimmjow Jaegerjaquez (Temmuz 31) ◾Hiyori Sarugaki (Ağustos 1) ◾Isane Kotetsu (Ağustos 2) ◾Nakeem Greendina (Ağustos 3) ◾Shūhei Hisagi (August 14)
  9. KAGAMİNE LEN XD

10. orewakimida

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Ao No Exorcist rin'in kılıcını kurikara mı neydi galiba :p Natsu'nun atkısını bide pandora hearts daki müzik çalan cep saatini :D
  11. orewakimida

Gözü Bandajlı Karakterler

O kadar varmıymış :O
  12. orewakimida

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1)Ed (Fullmetal Alchemist Brodherhood) 2)Natsu (Fairy Tail) 3)Okumura Rin (Ao No Exorcist) 4)Nura Rihan (Nurarihyon No Mago) 5)Erza(fairy Tail) 6)Ayato (Diabolik Lovers) 7)yato(Noragami) 8)Tenka (Donten Ni Warau) 9)Saizo (Brave 10) 10)Lucy (FAiry Tail)
  13. Ao No Exorcist,Fullmetal Alchemist Brotherhood,Nurarihyon No Mago,Fairy Tail...Benim 3 ten fazla kere izlediğim pahabiçilmez animelerim :D

1. Kadir-

Kadir-

Ao No Exorcist <3

14. erkek ama okumura rin (ao no exorcist)
  15. orewakimida

En Son Bitirdiğiniz Anime?

diabolik lovers
  16. orewakimida

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Fullmetal alchemist brotherhood fairy tail ao no exorcist nurarihyon no mago donten ni warau
  17. evde resimleri çiziom çiziom konuya koyuyorum ama bakan yok :( çizmesem mi

18. "Günaydın"

1. kurumi chizuru
    2. orewakimida

orewakimida

iyi geceler aaa gözlerim...

19. orewakimida

Anime İstek ve Önerileri

hepsini izledim .zaten bu tür animelerin nerdeyse hepsini biliyorum .belki bilmediğim 1 , 2 tane vardır diye arada buraya yazıyorum. tamamen umutsuz vakayım. :)
  20. günaydın bu gün ilginç bişi denedim sabah uyudum gece kalktım tekrardan günaydın :D

21. orewakimida

Anime İstek ve Önerileri

aksiyon macera shounen doğaüstü güçler dram ...mmmmmmmmmm... v.b. bunalara göre anime önerecek biri vaaaaaaarrrrrrmmııı ! :D (çok eski bir anime olmasın) bunlar gibi olmaya bilir düşünün işte bunları seviyorsa o zaman bunu da sever diye :)
  22. adı 15 tatil ama ben 7 tatil yapıcam :( ...

23. orewakimida

En Son Bitirdiğiniz Anime?

nurarihyon no mago
  24. orewakimida

Hatsune Miku

ben daha çok kagamine leni sevsemde mikuyuda severim. :) :) :) :) :) ;) ;) ;) ;) (bi türlü anlamadım len mi ren mi heryerde farklı yazıyo) :D
  25. orewakimida

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

fairy tail 2 40. bölüm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.