Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

299
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne orewakimida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bnha animeden sonra manga nereden başlıyor?

1. orewakimida

orewakimida

Evet. Teşekkür ederim tek tek bakmakdan kurtardın :)

2. (See 1 other reply to this status update)

2. biraz garip bir soru olacak ama sonunda izlediğim animelerin listesini düzenliyorum da bir şey dikkatimi çekti myanimelistte days diye bir şey var o tam olarak ne . Ben izlediğin animelerin kaç gün olduğu diye bir tahminde bulundum ama... yani işte listedeki her şeyi izlemek için aralıksız bu kadar gün izlicen gibi mi ? bilen biri...

3. Ve uyku düzeninin bozulması sonucunda yemek düzeni de kaymış olan ben acıkarak pilav pişirme kararı aldım. Bekliyoruz bakalım pişecek de biz yiyeceğiz

1. orewakimida

orewakimida

keşke lapa olsaydı unuttum ben onu yandı o baya -_-

2. (See 2 other replies to this status update)

4. cartedor meyve şöleni mi krem karamel mi daha güzel ? =_=

5. Araba alacak gibiyim (olay dondurma sakin) konuylada hiç alakası yok ama.  Şimdi magnum mini  double balbadem &karadutböğürtlen mi yoksa mini classic&antepfıstık&fındık mı. İkiside 6 lı Doublelar normallerden biraz daha küçük oluyorlar ama içinden de bi şeyler çıkıyor (burada bal ve böğürtlen) bilemedim.... :/

1. orewakimida

orewakimida

Bankadan kredi çektim gidiyorum bakalım...

O arabaların gerçekten birine çıktığına inanmıyordum demek çıkıyormuş.

2. (See 7 other replies to this status update)

6. Japonlar bu' a 'harfini nasıl  yapıyorlar çok zor :(

7. Tanımadığım biri yada yeni tanıştığım biriyle konuşurken sesim kız gibi çıkıyor.O kişiyle 25-30 dk geçirdikçe sesim düzeliyor. Çok itici. Zaten insanlar beni ilk görüşte gıcık tipli biri olarak tanımlar (genelde) halbuki ben orada sesiz duruşumun nedeni kalbimin atışı ve sesimi düzeltmek için.Yani ego kastığım için değil -_- 

1. orewakimida

orewakimida

aslında ben öyle çekingen biri de değilim hatta fazla konuşurum ama karşımdaki kişiyi tanıyor olmam gerek

2. (See 4 other replies to this status update)

8. Tanımadığım biri yada yeni tanıştığım biriyle konuşurken sesim kız gibi çıkıyor.O kişiyle 25-30 dk geçirdikçe sesim düzeliyor. Çok itici. Zaten insanlar beni ilk görüşte gıcık tipli biri olarak tanımlar (genelde) halbuki ben orada sesiz duruşumun nedeni kalbimin atışı ve sesimi düzeltmek için.Yani ego kastığım için değil -_- 

1. orewakimida

orewakimida

bana göre çünkü insanlar seni tanıyana kadar onların gözünde gıcık bir tip oluyorsun. 

2. (See 4 other replies to this status update)

9. Türk  japon vakfı'nın kursuna gitmeyi düşünüyorum  bilen giden var mı. 

1. orewakimida

orewakimida

Evet ankara.

Zaten baktım 3 hoca var ikisi japon kayıt açılsın  direk ordayım. 

10. küçük prens kitabını okuyup en çok etkilendiğim yeri imgesel çizmem gerek . Ben sevmedim ki hoca  kitabı çok seviyor diye bende sevmek zorunda değilim ki. evet okunulabilirliği olabilir ama çizecek kadar hoşuma giden bir yer şu an olmadı 95 sayfa ben 58 deyim sıkıldım ...

1. orewakimida

orewakimida

Evet bende ona benzer bir şey çizcem.ama Yılanın içine fil değil gezegenlerdekileri (kral, fenerci , çoğragyacıy faln) insanların çocukluklarını çizicem. Yani denicem aklımda kini tam çizemeyeceğim ama denemekde fayda var ^^

2. (See 18 other replies to this status update)

11. küçük prens kitabını okuyup en çok etkilendiğim yeri imgesel çizmem gerek . Ben sevmedim ki hoca  kitabı çok seviyor diye bende sevmek zorunda değilim ki. evet okunulabilirliği olabilir ama çizecek kadar hoşuma giden bir yer şu an olmadı 95 sayfa ben 58 deyim sıkıldım ...

12. küçük prens kitabını okuyup en çok etkilendiğim yeri imgesel çizmem gerek . Ben sevmedim ki hoca  kitabı çok seviyor diye bende sevmek zorunda değilim ki. evet okunulabilirliği olabilir ama çizecek kadar hoşuma giden bir yer şu an olmadı 95 sayfa ben 58 deyim sıkıldım ...

1. orewakimida

orewakimida

Galiba aklıma bir şey geldi onun için bir kaç işime yarayacak referans da bulursam oldu bu iş :)

13. küçük prens kitabını okuyup en çok etkilendiğim yeri imgesel çizmem gerek . Ben sevmedim ki hoca  kitabı çok seviyor diye bende sevmek zorunda değilim ki. evet okunulabilirliği olabilir ama çizecek kadar hoşuma giden bir yer şu an olmadı 95 sayfa ben 58 deyim sıkıldım ...

1. orewakimida

orewakimida

çizim için bir fikrin var mı bende okudum yani şurayı şöyle çiz dersen anlarım.

14. küçük prens kitabını okuyup en çok etkilendiğim yeri imgesel çizmem gerek . Ben sevmedim ki hoca  kitabı çok seviyor diye bende sevmek zorunda değilim ki. evet okunulabilirliği olabilir ama çizecek kadar hoşuma giden bir yer şu an olmadı 95 sayfa ben 58 deyim sıkıldım ...

1. orewakimida

orewakimida

aslında bir fikrim var ama daha tam karar veremedim.

15. küçük prens kitabını okuyup en çok etkilendiğim yeri imgesel çizmem gerek . Ben sevmedim ki hoca  kitabı çok seviyor diye bende sevmek zorunda değilim ki. evet okunulabilirliği olabilir ama çizecek kadar hoşuma giden bir yer şu an olmadı 95 sayfa ben 58 deyim sıkıldım ...

1. orewakimida

orewakimida

Ama benim imgesel yapmam lazım o resimler çok basit -_-

16. küçük prens kitabını okuyup en çok etkilendiğim yeri imgesel çizmem gerek . Ben sevmedim ki hoca  kitabı çok seviyor diye bende sevmek zorunda değilim ki. evet okunulabilirliği olabilir ama çizecek kadar hoşuma giden bir yer şu an olmadı 95 sayfa ben 58 deyim sıkıldım ...

1. orewakimida

orewakimida

okuyanlar varsa size göre ilginç ve çizilmeye değer kısmını benimle paylaşırsanız sevinirim . hatta şu sahneyi şöyle böyle çizrsen ilginç ve güzel olur gibi şeylerde söyleyebilirsiniz

17. başıma gelen ilginç bir olayı anlatmak istiyorum geçen hafta oldu bu küçüklüğümden beri başıma gelir yani benim için olağan bir şey ama ... neyse  şimdi salonda annem ben oturuyoruz annemin izlediği bir dizide o an zengin bir adam. İşte kurtulmak istediği bir adamı adamlarına söyleyip öldürtüyor , emirler verip kahve içiyor evinin terasında falan  bende o an kendimi fakir hissedip " anne zengin olmak nasıl bir duygu" diye soruyorum annem de " işte böyle bir duygu "deyip Televizyondaki adamı gösteriyor .işte ilginç kısım da burada başlıyor .Bende televizyona bakıyorum adam da "çok güzel bir duygu" diyor. şimdi derleyelim. " ANNE ZENGİN OLMAK NASIL BİR DUYGU"   -    "İŞTE BÖYLE BİR DUYGU"    " ÇOK GÜZEL BİR DUYGU"  Bildiğin ben annem adam üçümüz kısa bir sohbette bulunduk -O- bide dün de şöyle bir şey oldu . haber izleyenler görmüştür akıl hastanesinde bir hasta diğer hastadan çakmak istiyor alıyor ve ya yatağı yada onu yatağa bağlayan ipi yakıyor (anlamadım) sonra ikisi de ateşe bakıp normal bir şeymiş gibi inceliyorlar ( ee hastalık ) aralarında konuşuyorlar bende o an seslice "acaba ne konuşuyorlar" dedim tam o sırada spiker" ne konuştukları bilinmez "diye araya girdi -_-

1. orewakimida

orewakimida

ama işte sadece bir kaç tesadüf yok daha fazlası var. Ne kadar komik ve eğelenceli dursa da bazen korkutucu olabiliyor.

2. (See 1 other reply to this status update)

18. Abi insan tam oley 10 kilo verdim azdaha vereyim der ve yaptığı herşeye aynen devam eder ama bir bakar ki kilo vermek ne gram gram almaya başlamış . Başta önemsemez sonra noluyoruz der (diyor) o benim noldu şimdi. (evet bazı erkeklerde kadınlar gibi bu tip şeyleri öemser siz onları umursamaz sanmayın.) sınıftaki kızlara sordum vücudun alışmış metabolizmanı yavaşlatmış, şok mok bi şeyler dediler ama ... -_- üzüldüm ....

1. orewakimida

orewakimida

Ne bileyim ama böyle 10kilo falan verdim. Neyse sporu değiştirdim bakcaz artık ^^

19. Şaka maka tatilin de bitti. Bunu hatırlatmak istemezdim ama evet yarın okul var. Şimdi daha kötü bir şey söylerim mi tamam okul gidiyor o sıkıntı değil 9 yıllık tecrübem var ama hala şu müdürün konuşma olayı var. Bide bizim müdür hem çok hem yavaş konuşuyor   -_- sonra bağlamalar v.s çalınıyor abi şu açılış çok sıkıcı...

1. orewakimida

orewakimida

Yok be güzel sanatlar bizim okul müzik öğrencileri çalıyo. 

2. (See 3 other replies to this status update)

20. Yarına kadar izleyecek bir şeyler indirmeliyim ama ne izleyeceğimi seçemiyorum ve hafızam dolmak üzere bir kaç seri indirdim ama... Okul açılınca iki üç hafta internetim az olacağı için :/

1. orewakimida

orewakimida

Bunları biliyorum zaten ^^ ama yinede teşekkür ederim.

21. Resim malzemeleri almak için mutlu mutlu çıkıp tam kırtasiyeye geldiğinde yanına para almayı unuttuğunu anlayan bi insan var ,ha işte o benim :( Allahtan yol parasını almayı unutmadım.Şimdi 35dk yolu geri gidicem.

22. Resim malzemeleri almak için mutlu mutlu çıkıp tam kırtasiyeye geldiğinde yanına para almayı unuttuğunu anlayan bi insan var ,ha işte o benim :( Allahtan yol parasını almayı unutmadım.Şimdi 35dk yolu geri gidicem.

23. Resim malzemeleri almak için mutlu mutlu çıkıp tam kırtasiyeye geldiğinde yanına para almayı unuttuğunu anlayan bi insan var ,ha işte o benim :( Allahtan yol parasını almayı unutmadım.Şimdi 35dk yolu geri gidicem.

24. Resim malzemeleri almak için mutlu mutlu çıkıp tam kırtasiyeye geldiğinde yanına para almayı unuttuğunu anlayan bi insan var ,ha işte o benim :( Allahtan yol parasını almayı unutmadım.Şimdi 35dk yolu geri gidicem.

1. orewakimida

orewakimida

OK.Başarılar dilerim umarım bu defa kazanırsın.Komposizyon çizmeye çalış imgesel falan. Gambatte ne :3

2. (See 23 other replies to this status update)

25. Resim malzemeleri almak için mutlu mutlu çıkıp tam kırtasiyeye geldiğinde yanına para almayı unuttuğunu anlayan bi insan var ,ha işte o benim :( Allahtan yol parasını almayı unutmadım.Şimdi 35dk yolu geri gidicem.

1. orewakimida

orewakimida

Yani ... neyse ya ankara değildir  dimi . onu merak ettim o zaman bizim okul oluyor da.

gomen.:poking-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 23 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.