Jump to content

cagirt

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne cagirt kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arkadaşlar, albümleri indirdim birazdan MEGA linkinden paylaşacağım, linkteki siteden indirirken iki virüs tehlikesi atlattım çünkü :D 

Edit: Albümler, Opening Albümleri The Best Red & The Best Blue ile birlikte arşivde de paylaşılacaktır.

Virusler bana denk gelmedi ya da antivirus bulmadı. Ama virusler genelde reklamlardan bulaşıyor. Adblock kullandığım için (turkanime hariç tabiki :D ) bende çıkmamış olabilir.

Benimde yeni HDD almam gerekecek bu gidişle bu yaz çıkan animeler arşivlik.

2. Sınav nedeniyle il dışındaydım son iki bölümü izleyememiştim çok iyi geldi üst üste :D

Rayet nasıl biriymiş öyle ajan çıktı iyi mi. Ama inahonun yaptığı olmadı bence.
    Kont ölmüş ona üzüldüm ayrı bir hava katıyordu.

CPR sahnesi iyi olmuş. Bizim soğuk inaho işte :D

OST ve endingin albümleri çıkmış.

http://www.anime-mp3.com/2014/09/Aldnoah.Zero-Ending.html

http://www.anime-mp3.com/2014/09/aldnoahzero-OST.html

3. Vay, benden önce yüklemiş :D ben az daha unutuyordum iyi oldu yüklediğin. :D Yine neler olacak bekliyorum ama prensese o forma yakışmamış :D

Foruma yazdığımda daha 1 saat olmuştu yükleneli. Aniplexin youtube kanalı Japonya haricinde kapalı olduğu için kendi hesabıma atacaktım neyse ki başkası anında yüklemiş.  :D 

Evet formalı tuhaf geldi. Anlaşılan yeni bir İnaho şov bekliyor bizi  :D

4. Bölüm harikaydı. Her bölüm ayrı heyecan. Çeviri için teşekkürler bu kadar hızlı  :)

Suikastçinin kızının dizide hangi amaçla var olduğunu sorgulamaya başladım. Heralde izleyicileri sinir etmek için var. O sözleri nasıl söyleyebildi anlamış değilim. Tamam babanı öldürdü ama insan suçluluk hisseder biraz hiç mi vicdan yok bunda.

Acıların çocuğu garibim bu yaşta bu kadar yük omuzlarında. Cruhteo keşke ölmeseydi. Ayrı bir hava katıyordu animeye. Belkide ölmemiştir. Tam göstermedi orayı.

Babası o robotu kullanabilmek için Marsa araştırmaya gitmiş gibi duruyor. Slaine ilerde aldnoah kullanırsa hiç şaşırmam sonuçta babası aldnoahı araştırıyordu. :)

5. Aldnoah canlı bir organizma istediğine veremeyedebilir. Aynı zaman da aklı olan bir şey galiba istedikleri gibi kullanamayabilirler. Aldnoah'ı nerdeyse hiç anlatmadılar. Buradan ve heavens fall olayından ayrı bir anime çıkar. Aldnoah alacağını düşünmüyorum İnaho'nun. 

Aklıma OP sonundaki prensesin elindeki silaha takıldı kime doğrultuyor onu merak ettim.

Acıların çocuğu Slaine herkes vuruyor garibime.

6. Bence savaş daha da büyücek belki prensesi hain ilan edebilirler belli olmaz öğrenirlerse 

O kadar ileri gitmezler. Tek varis prenses gibi duruyor. İmparatorun durumda pek iyi değil gibi. 

Prensesin yaşadığını imparatora göstermeleri lazım ama o iş zor görünüyor baya

Artık rütbeli bir subay biliyor ve savaş gemisi hareket ettirdiler .Dünya kuvvetlerinin komutanları öğrenecektir. Hem prenseste imparatorla irtibat kurmak isteyecektir. Ama yörünge şövalyelerinin başına buyruk hareketlerini göz önüne alırsak her şey olabilir. 

Suikastçının kızı da ne kadar gıcık bir tip babası dünyaya ihanet etmiş hala konuşuyor.

7. Harbiden ne bölümdü ya son sahnede ınahonun yüz ifadesi dedim bu da psıkopat çıktı :D  ending aliez kalsa daha hoş olr 

Zaten başında birlikte çalışmalarını hiç svmemiştim iyi oldu .Bulunan aldnoah inş Inahoya verirler çocuğun önü açılsın

Ama bana saçma gelen şey orda o gemi var robot var tesis yıllardır bomboş kimse orda neyin olduğunu bilmiyor o tesisi kim yaptı niye terketti o zmn 

Büyük ihtimalle marslılar saldırmasınlar diye saklamışlardır. Aldnoah olmadan da kullanamadıkları için de olayın üstünü örtüp kapatmışlar gibi duruyor.

Prenses ortaya çıktığına göre savaş duracak büyük ihtimalle.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.