Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum yanıtları bölümüne Atakan ~ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sürücü kursunun arabayı vursak ne olur bilgisi olan var mı? -.-'

1. Atakan ~

Atakan ~

Var ama insanların malı bi' değerli olunca istesen bile yardımcı olmuyorlar. :)

2. (See 18 other replies to this status update)

2. Sürücü kursunun arabayı vursak ne olur bilgisi olan var mı? -.-'

3. Sürücü kursunun arabayı vursak ne olur bilgisi olan var mı? -.-'

1. Atakan ~

Atakan ~

Şuan benim ödeyeceğim toplam ücret 1400. (Herşey dahil.)

Ammavelakin, dahada pahalıya geliyor artık. Sadece kurs ücreti 1100-1200'den başlıyor artık.

4. Sürücü kursunun arabayı vursak ne olur bilgisi olan var mı? -.-'

1. Atakan ~

Atakan ~

@Amygirl Bilgi için teşekkürler. ^^

@Rofh Zekana hayran kaldım. :D

@Barış D. Baryshx Harbiden iyi kazanıyorlar. Soyup soğana çevirdiler beni. *-*

@Gol D. Roger Aman, canımdan kıymetli mi canım. :D

5. Ah be hojam. Vizesinden 68 aldığım dersin finaline 48 verip bırakmak nedir..

6. Sonunda kavuştum, canım istanbulum.

1. Atakan ~

Atakan ~

İstanbul zaten kalabalık kardeşim. Ayrıca, evim bur da nasıl gelmeyeyim. *-*

2. (See 3 other replies to this status update)

7. Fate Stay serisine başlıycam da.. Hangi sırayla izleyeceğimi biri söylermi acaba? *-*

1. Atakan ~

Atakan ~

HF çıkar çıkmaz başlarım ama. :D Sonuçta 'Efsane' dediğimiz serilerden biri, hakkında ne araştırma ne birşeyler arama hatta AMV sini bile izlemedim şimdiye kadar ki seriyi izleyene kadar da hiçbirini yapmam. :D

2. (See 16 other replies to this status update)

8. Fate Stay serisine başlıycam da.. Hangi sırayla izleyeceğimi biri söylermi acaba? *-*

1. Atakan ~

Atakan ~

İzleyecek çok seri var. HF çıkmadan başlamayıveririz, canımızı verecek değiliz ya. ^^ HF çıkınca izlerim. :3

9. Fate Stay serisine başlıycam da.. Hangi sırayla izleyeceğimi biri söylermi acaba? *-*

1. Atakan ~

Atakan ~

Oha. :D Bi anlık şok yaşadım, şimdi anladım herşeyi.

Şimdiii... HF 'nin ne zaman çıkacağı hakkında bilgin varmı peki tam tarih olarak. (Çıkana kadar izlemeyi düşünmüyorum.) :D Çünkü ben başladım mı bitirmeden bırakmayan gruptanım. Konuyu tam olarak anlayana kadar da gerekirse 20 kere izlerim. :D

10. Fate Stay serisine başlıycam da.. Hangi sırayla izleyeceğimi biri söylermi acaba? *-*

1. Atakan ~

Atakan ~

Zero izle bırak gibi birşey yapamam ''baba'' seri dediğimiz serilerden birisi kendisi kesinlikle hepsini izlemeliyim. *-*

UnderminE

Heaven's Feel filmi de Zero'ya spoiler yapıyor diye biliyorum, onuda geçtim senin dediğin gibi yaparsam aklımda şu soru belirecek, Bu adamlar neden Zero'yu Heaven's Feel den önce çıkarttı? Spo yeme gibi bir şansım yok kimseyle anime hakkında konuşmuyorum zaten. :D Daha doğrusu etrafımdaki kimse animeye ilgi duymuyor. -.-

11. Yandere Simulator oynamaktan beynim yandı. *-*

1. Atakan ~

Atakan ~

17 saat aralıksız oynadım, beynim jel oldu. *-*

2. (See 4 other replies to this status update)

12. Mandabaka ("Mandalina Manyağı" arkadaşlar "Bu ne lo?" bakışları atmayınız.) 4. mandalinayı yeme keyf. *w*

1. Atakan ~

Atakan ~

Bazıları var ya, sulu oluyo parlıyor cezbediyor seni... Sonra .... *böğh*

Kabak çekirdeği niye hariç? o.o

2. (See 29 other replies to this status update)

13. Saat ne kadar geç olursa olsun, çikolata krizi bu ... Açık bakkal... Pls. Come.

14. Mandabaka ("Mandalina Manyağı" arkadaşlar "Bu ne lo?" bakışları atmayınız.) 4. mandalinayı yeme keyf. *w*

1. Atakan ~

Atakan ~

Full kabuk değil, hani bu içindeki parçacıkların öyle parlak görünüp susuz olması daha beter. *-*

Çerezde yaşamayan yoktur sanırım. Neyseki bana yasak çerez falan. :3

15. Saat ne kadar geç olursa olsun, çikolata krizi bu ... Açık bakkal... Pls. Come.

1. Atakan ~

Atakan ~

Very lucky* :3

O bakkaldan bizede lazım bi dene. *-*

Bayram çikolatası mı? Bayatlamamış mıdır o? D: Damn

2. (See 7 other replies to this status update)

16. Saat ne kadar geç olursa olsun, çikolata krizi bu ... Açık bakkal... Pls. Come.

1. Atakan ~

Atakan ~

Köpekler kovaladı ama buldum ve geldim avuçlarımın arasında bir poşet dolusu var şuan. :3

2. (See 7 other replies to this status update)

17. Mandabaka ("Mandalina Manyağı" arkadaşlar "Bu ne lo?" bakışları atmayınız.) 4. mandalinayı yeme keyf. *w*

1. Atakan ~

Atakan ~

Düşünsene, arasından biri çıkıyor ki o tüm yediklerinin tadını geride bırakıp ağzının tadını yerle bir ediyor. Yaşadın mı hiç. He. HE. *-*

18. Mandabaka ("Mandalina Manyağı" arkadaşlar "Bu ne lo?" bakışları atmayınız.) 4. mandalinayı yeme keyf. *w*

19. Mandabaka ("Mandalina Manyağı" arkadaşlar "Bu ne lo?" bakışları atmayınız.) 4. mandalinayı yeme keyf. *w*

20. Dantalian no Shoka'ya başladım. Tipik bencil embesil aç gözlü terbiyesiz bir tsundere kızımız... Japonlar neden bu tarz salakları şirin buluyor anlamıyorum. Ben bu anime içinde olsa şimdiye kaç kere tokatlamıştım acaba. Hatta ilk bolümde ejderhaya yedirirdim bu kızı

1. Atakan ~

Atakan ~

Ben olsam ağzına torpil yakıp koyar sonrada ağzını bantlar ve izlerdim.

2. (See 3 other replies to this status update)

21. Yaklaşık iki yıldır yalnız yaşıyorum ama hala yemek yapmayı beceremiyorum -_- Normal mi? Kaç gündür doğru düzgün bir şey yiyemiyorum ya :(

22. Okulda biri var -onunda anime izledigini sans eseri ogrendik- iste dediki bleach izledim hatta narutoda 400 bolum falan izledim dedi ama sonra animeyi biraktim dedi -_-_-_-_-_- ???

1. Atakan ~

Atakan ~

Hacım o NARUTO'nun 400. bölümüne gelince tersten okuyup OTURAN olduğunu anladığı içindir.

2. (See 10 other replies to this status update)

23. Minibüse binip ''Wistın layt verirmisin usta'' diyesim var.

24. Liseyi özler miyim acaba... *-*

1. Atakan ~

Atakan ~

Canımı yakmıyo desem yalan olur . *-*

2. (See 15 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.