Jump to content

houston

Üyeler
  • İçerik sayısı

2981
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne houston kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 4saat pcde oturup lol açmak aklıma dahi gelmedi, sanırım kıyamet alametlerinden biride buydu

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

saygılar bizden küçükWitch `~`

pokemon biliyo kendini :-:

3. Witch

Witch

Saygılar benden büyük-chan ^*^

4. houston

houston

pokemonum °o° :p

aferin Witch-chan ^-^

aha chan dedi bana •.•

2. 7 de kalkmak için saati kurup 8.30 da kalkmak ve derse geç kalmak .d

3. açıklanamayan nedenler unutulmayacak şeyler yaşatır

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

-ne yazsam diye düşünürkene ;D-

3. houston

houston

-hahaha yine düşündürüyorum.ss :p-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

hahahaha çok güldüm ya :'D -cidden düşündürdün.s- .p

4. adama acıdım bu kadar çaresizlik asjdkajh saatlerdir ordan oraya taşınıyo atılıyo http://i.hizliresim.com/62QORv.png

2. houston

houston

One Piece , Lawww

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

One Piece ile hiç aram yoktur ne yalan söylüyüm .

5. Akame ga kill 17. bölüm sonu .s

6. android lolipoptan beklentim kadar saçmayım xD

1. historianWeeb

historianWeeb

o nasıl olyuor aga O.o

2. houston

houston

en büyük beklentim sürüm etiketine abandığımda açılacak animasyon ve oyun ^^

7. anlayamıyorum-- oynayamadığın daha doğru düzgün q dahi kullanamadığın heroyu neden derecelide alırsın ki? neden yaparlar bunu o kadar oyun modu var neden gelip bunu derecelide de yaparlar neden neden neden neden neden ned..

8. Arka sokaklar fifififinal yazıyo, kıyamet alametleri vol36845

9. Arkeolog olursam şaşırmam.. çok merak uyandırıcı

2. Barış

Barış

en çok bizim ülkede arkeolog olması lazım aslında nereye kazma vursan tarihi eser fışkırıyor ama hiç national geo da bi türk arkeologun türkiyede bi projeyi anlattığını falan görmedim. benimde var biraz arkeolog fantezim. işte bunlar hep indiana jones'tan ileri geliyor :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

TRT Belgesel'de çıkıyor ara sıra bizden arkeologlar :D

4. houston

houston

Kristal kafatası arayaşındayım bende, merakım ona :P bir tane bulsam yeter, odanın tavanına asıp konuşcam..

10. Arrow iyi sardi oliver laurel queeeen fln sonra exit diyosun sami abi neabıyon beya iyi beya sen neabıyon.. Rayrararayrararayrararayray diye dolanirken buldum kendimi-.-

2. Paranoiac

Paranoiac

Makarasız yayı germek zor oluyo diye biliyorum o yüzden makaralı olsun demiştim :D

3. houston

houston

Seni mi kırıcaz bi tanede makaralı bulunsun neolur ne olmaz djxud

4. Paranoiac

Paranoiac

Ben sizin için diyprum o güzel kollarınız yorulmasın diye ^^ kjdsfklfasf

11. asosyal olursun yoksa para, sosyal olursun çoksa para

12. avazım çıktığı kadar bağırırken yeryüzünden silinmek istiyorum

2. Lenny

Lenny

merak etme bende o yoldan geçtim :D

yemeğe gidiyoduk adamlar dalga geçiyodu :D

ben 1 porsiyon staj- yerim diyodu :D

3. houston

houston

güzel espriymiş ama :D anlayamirum bu ülkede stajyerliğin bu kadar garipsenmesini,

yurtdışında adamlar stajyer çalıştırıp işi öğretmek istiyor ve firmasına gerçekten çalışacak eleman arıyorlar, adamların verdikleri maaştan belli zaten.p burda bedavaya, az maaşla çalışacak 3ay yüzünü görücem zaten dediği kişiler

4. Lenny

Lenny

http://magazin.sausosyal.com/bu-stajyerler-paraya-para-demiyor.html --- bak ne kadar alıyolar :D

ben 600 - 800 lira alıyodum lise stajımda adamlar parayı kırıyo :D

neeedelim maruz kalıyoduk böyle şakalara :D

13. Ayda yılda bir erken yattım ne güzel, sahura kalktım bütün uykum kaçtı şimdi hiç uykum yoh.. Neys OP günceli izleyelim bakalım

14. bayern'den deplasmanda gol yağmuru

15. bazı insanlar vardır insandır,, bazı insanlar vardır onlar, onlarda insandır,, insan insandır yani öyle işte, bazı havalar da vardır gölgede 40° güneşte 14550° bazı insanlar vardır gram terlemez bu havada(nasıl bir yetenektir bu) bazısı vardır saat başı kafasını suya sokar-.- beynim alev aldı, iç yanma geçiriyorum

16. belkide zamanın ötesinde görünür belkide ay ışığında gizleniyor bilinen

17. beni sadece o uyandırabilir -çalar saatim djxdjdcjaddlx

2. houston

houston

hocada mal mal bakar suratıma...

niye yapmadın diye soran olursada geçir ağzına bitane tamamdır

3. houston

houston

okulun önünde 4 kişiyi birden dövmek değilde 4kişiden delice dayak yemek insanı daha havalı yapıyomuş xdd

4. houston

houston

chrome mobile.da sekmeyi en sağa sola kaydırıp alphayı 0 a düşürüp geri çekip diğer tarafta aynısını yapmak fln iyi hoş boş eğlence ama sekmenin kapandığını farkedinceye kadar

18. beyaz boncuklar düşüyor gökyüzünden sdlkja

2. KuramaUN

KuramaUN

SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3. houston

houston

Buralara düşmeside ilginç :D

3vt pırablım? Djkdx

Ne dedin? Shjss

4. Witch

Witch

Neden Kurama-san, neden...

19. bilgsayar programcılığı okuyoruz.. programlama dersinden sınıfta sadece ben geçicem gibi gözüküyor -hangi amaçla bu bölümü okuyolar anlayamadım-

2. houston

houston

yetkiyi alınca eğlencesi kalmaz ama xD

sende yazıcaksın 99 olcek.p -100.yorumuda sen at aslında, sonuçta sende cıcıksın :p-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Öyle ama ozman bizi kmse banlayamasın xD nayır 100.yorumu yazmiycem ilk paşta anlaştık .p -keşke ikimiz aynı anda tek yorum yapabilsek *-* :D - cıcığım tabe ne sandın xD :d

4. K@rboniQ
  20. bir bot tarafından bıçaklanarak öldü :/ -counter strike-

21. birkaç yıl sonra türkiyede anime adına büyük şeyler yaşanacak

22. bu aralar garip bi huy edindim saati kurmuyorum sabah kaçta kalkarsam okula o zaman gidiyorum.s -temel elektrikten kalmaya son4 saat yani 1günlük ders.s-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ayy saçına toka da takarız olur mu **-** -belki hmm- düzeltmiycem dağınık kalsın .p xD hihihhi atıcam seni aşağı hiç çekinmiycem fiyuuuu ;D -he saçma tabi .p- ulmaz senin gibi bebişler -kkkk- uyku saati geldiğinde uyumalı xD *-*

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ben erkeklerin saçına toka takmayı çok severim yaaa offofofof **-** -kardeşim yanımda olsa da taksam T^T canım istedi ;-;-

4. houston

houston

tmm olar** :D ben ünceden canım sıkılınca felan o çıtçıt tokaları, küçük lastik tokaları takıyodum kafama evde üle geziydum.p -at at çekinme.pp ama bi sakatlık olursa kaçmak yok hastane masrafları sende ;D-

bu bebe uyku saatine kendi karar vermek istiyu** -bebiş derken yine hayaller kurguladın ;D-

23. bu aralar garip düşünüyorum -acaba ölsem birileri mutlu olur mu- bi gece habersiz çıkıp gitsem farklı bir ilde farklı bir hayata başlasam nasıl olur- ölümüme sevinenlere ne yapmışım ki acaba benden nefret ediyolar- binlerce kez özür dilesem gerçekten affederler mi-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Hıhhh aferin terli terli yiyin sonra ohh hayata döndük de diyin sonra hasta olunca da ben takmıyorum artık.s de çok güzel .p ben ılık su içmeden yediğm her dondurma bana yolsuelektrik olrak dönüyo T-T -bıktım bundan bree- aynen ben bu saydıklarımdan hepsini yerim hala:D şuu bücür dediğin seni döven yiğit cesur bebiş mi heheueeeu -jetpack demişin de.p- ayy ne tatlı *-* sende onu kırma ona pigişayar aş .pp

3. houston

houston

ama napiym öyle sürekli diken üstünde yaşayamam phen.s hasta olcam yemem bağdemciklerim şişer lafını hiç kullanmam.p-yerim sonra ne ulursa ular.p- bana da zorla içirirlerdi küçükken- ama pek gerekli görmediğim bişey sonradan alıştım içmirum- dondurma bişi yapmaz ama uzun süre içilen soğuk su bitiriyo beni.ss üzüldüm ya sürekli su içerekte dondurmanın tadı nası çıkarki.s evet o, acayip delidir ya.p açıyorum ama kızıyo babası.p tablet alıcaz demişler sürekli tehtid ediyo beni 'bijde acaz ta...

4. houston

houston

tabyet acaz sana vemicem hımhh onatmıcam' diyo.pp

24. bugün hiç yabancı dinlemedim pinhani sevdasıdır gidiy -bi önerinde siftah yapayım.p-

2. houston

houston

yirmisin diye sormadın heç T^T-hıhh- -umg kedi mi o :O geh pisipisi pisipisiii dur kaçma pisipisiiiiii xD- phen mi ulmaz ı-ıh se topla yada büle kalsın :p

- ne yırtığı :d kedi yaptı unu kesiiiiiiiiin ;D- araştır tutan mı var ama üşenirsun sen.p-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

üzür dilerim ben donut yediğimi bile senden üyrendim ;-; !1! - o kedi phenim xD miyaauv miyaauuv gelmiycum işte hıhh .s :p- büle kalsın u zaman bende toplamam T^T -zaten dağınıklığı severim bnm için sorun yoh ;D- nayır kedi yapmadı umg ;-; pilmiyorum olmuş işte seninle uğraşırken !!!11! -senin suçun '-' :pp- hıhıhıhıhıhh .s

4. K@rboniQ
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.