Jump to content

Betül Güzel

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Betül Güzel hakkında

• Doğum günü 06/29/2003

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Japonya'ya dahil her şeyi seven, resim yetenekli bir kız (ㆁωㆁ*)  İns: betlgzel_48
  • Outlook

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Japonya, Anime, Müzik, Japonca, İngilizce, Manga, Çizim ve dahası :))

Son profil ziyaretçileri

413 profil görütülenme

Betül Güzel üyemizin başarıları

1. siteye üyeliğim vardı zaten. web filtreleme özelliği yok anlamadım ama o şeçenek bulunmuyor
  2. Merhabalar, çok olmadı bir süredir girmemiştim siteye geçenlerde gireyim dedim bir baktım da ne göreyim; sayfanın linki her zamanki gibi değildi ve güvenlik uyarısı verip duruyordu, "turkanime.tv" iken "turkanime.net" olmuştu ve bu birçok güvenlik problemini beraberinde getireceğinden hem tarayıcı hem de antivirüs programı iki de bir girmeme izin vermiyor bir şekilde girdiğimde ise video formatları sıkıntı çıkarıyordu. Yıllardan beri sıkıntı durumları olmadıkça hep ve hep bu siteden izlerdim çünkü arayüzü, kullanışı vs. bakımından bu site en rahatıydı. Şimdi de böyle kalıcı bir sorunla karşılaşmak beni çok üzdü. Acaba merak ediyorum da benim girmediğim süre boyunca ne oldu bu siteye, yoksa sadece bende mi öyle yapıyor ? :( (Resimler üzerinden de ifade etmek gerekirse antivirüsü kapattığımda her yinelemede veya başka bir sayfaya, yeni bölüme geçişimde bot olmadığını işaretlemem gerekiyor bu sürekli oluyor çok sinir bozucu, bir bölüm izlemek için canınız çıkıyor. Ardından siteye girdiğimde tüm video formatları [sanırım mail hariç] bu şekilde uyarı veriyor.) Daha önceden böyle bir sorunla karşılaşmamıştım antivirisü falan kapattığımda ve bir şekilde videoya erişebilsem bile bunun bu kadar zorlu olması ve zaman alması bir süre sonra gına getiririyor.
  3. Betül Güzel

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Nisekoi
  4. Betül Güzel

Bu Animeyi İzledin mi?

evet izledim alttaki 91 Days' i izledin mi?
  5. Betül Güzel

İtiraf Köşesi

Bende aynı şekilde >_< Benimle aynı durumda var olan biriyle karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim :')
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.