Jump to content

Lola.

Üyeler
  • İçerik sayısı

251
  • Son ziyareti

Lola. kullanıcısının paylaşımları

1. Lola.

Yagami Raito(Light)-Death note

Aaa niye gidiyorsunuz canım bu kadar çocuğun üstüne? :D Bana göre bu çocuğun tek hatası Misa'nın sevgisine karşılık vermemesi, yani tabii karşılık vermek zorunda değil ama bunu kullanması :P Gerçi Death Note'u uzun süre önce izlemiştim, belki şimdi izlesem farklı düşünebilirdim ama yine Kira'yı L'ye tercih ederdim sanırım. Sonuçta amacı kötü değildi bana göre. O insanlar bi şekilde idama mahkum edilecek kişilerdi. Neyse, çok yorum yapmayayım çünkü Anime'nin detaylarını hatırlamıyorum pek ama gayet güzel bi seriydi ve ben Yagami Light'a bayılıyordum :')
  2. Lola.

Merhaba Dostlar! ^^

Ay ilahi. :D Nereden çıkardın bunu? :) Ama çok hoşuma gitti ne yalan söyleyeyim, bi ara yazar olmak istemiştim ama şu an öyle bi isteğim yok ^-^
  3. Lola.

Merhaba Dostlar! ^^

Hoşgeldin Ömer, ben de Melike. Güzel vakit geçirmen dileğiyle. :)
  4. Lola.

Merhaba

Merhaba İbrahim -abi desem daha doğru olur ama galiba :D- ben de Melike. Aramıza hoşgeldin. :)
  5. Lola.

Herkese Merhaba

Merhaba Ayşenur, ben de Melike. Umarım hepimiz bu sene istediğimiz yeri kazanırız, tatlı forumlar (:
  6. Lola.

Merhabaa

Hoşgeldin Büşra, ben de Melike, keyifli forumlar (:
  7. Lola.

Yo.

Merhaba Can, ben de Melike. Aramıza hoşgeldin. :)
  8. Lola.

Konnichiwa Minna-san!

Vaov, gerçekten uzun bir süredir Anime izleyicisiymişsin. :D Aramıza hoşgeldin, keyifli forumlar (:
  9. Lola.

En gereksiz anime karakterleri ?

Baş role konulan mıymıntı kızlar...... Ano.... Etto.... İnsanın içini bayıyorlar.
  10. Lola.

Neko Kızlar!!! :)

Elimde olsa nekomimiye dönüşmek isterdim. :) Çok tatlılar bence ^^
  11. Lola.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tokyo Ghoul.
  12. Lola.

İlk önce tanışma ...

Hoşgeldin Muhammet, ben de Melike (: Keyifli forumlar....
  13. Lola.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Amnesia.
  14. Lola.

Herkese Selamlar

Merhaba Cihan, Ben de Melike, forumumuza hoşgeldin. :)
  15. Lola.

Merhaba

Merhaba Semih, Bu forumda mühendislikten yakınan birkaç arkadaş daha vardı yanlış anımsamıyorsam. :D Ben de Melike, aramıza hoşgeldin (:
  16. Lola.

tanısalıım

Merhaba, Adını bilmesem de arkadaş listemdekilerden birisin. Ben Melike, aramıza hoşgeldin! :)
  17. Lola.

Hadi Tanışalım :3

Merhaba Giselle Night, Narsist tipler benim de hoşuma gidiyor. Aramıza hoşgeldin. :)
  18. Lola.

Tanışalım!

Çok dolu birine benziyorsun, aramıza hoşgeldin Çetin. :)
  19. Lola.

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Diabolik Lovers.
  20. Lola.

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Para = Daha kaliteli bir yaşam. Getirir. *Düzenleme* Küçük bir örnek olarak; İnsanlar genel olarak dış görünüşe bakıyorlar. Paran varsa, büyük ihtimal kaliteli giyinirsin -ki bu senin saygı görmeni sağlayan bir araç olur- bkz: İstediğini yer, içersin. Sevdiğin grup gelir konserine gidersin (yoksa o bileti alamıyorsun sonuçta) Seyahat edersin, eğitim olanakların iyidir, itibar kazanırsın vs vs. Daha nicesi.... Ama şöyle de bir söz okumuştum; '' P*çler açtı, p*çler kirliydi. Ter, toz ve çamur kokuyorlardı. Üşüyorlardı. Ama gülüyorlardı. '' Bu çok güzel bir söz gerçekten. Para çok önemli ama o yok diye de hiç gülmeyeceğiz anlamına gelmiyor. Amaç değil, ama gayet güzel bir araçtır kendisi.
  21. Lola.

Minna-san Konnichiwa !!

Merhaba Derin! Ben de Melike. Adın çok güzelmiş ^^ Japonca eğitimi almana çok sevindim. :) Aramıza hoşgeldin!
  22. Elfen Lied - Lucy. <_< <_< <_<
  23. Lola.

Çizimlerim :3 +2 :p

İlk çizim çok tatlı olmuş, en çok sondan bir öncekini beğendim. :) Siz çizim yapabilen arkadaşlara imreniyorum gerçekten, emeğinize sağlık. :23:
  24. Başkalarında da var mı bu sorun yoksa sadece bende mi ilk ileti böyle gözüküyor?
  25. Lola.

Merhaba arkadaşlar ! \(^-^)/

Merhaba Oktay. Step dansını falan da biliyorsundur sen o zaman. :) Aramıza hoşgeldin ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.