Jump to content

Lola.

Üyeler
  • İçerik sayısı

251
  • Son ziyareti

Lola. kullanıcısının paylaşımları

1. Lola.

Merhaba ^^

Merhaba Aybüke, ben de Melike. Aramıza hoşgeldin, hadi bakalım (:
  2. Lola.

Selam Ben Yumit

Ahahaha, bu cümleye bayıldım. :D Vay, demek birliktesiniiiiiz. Nice güzel senelerinize ^^ Bi de profil fotoğrafı falan koysan daha iyi durur sankim, ama yine de senin tercihin :3 Tekrardan aramıza hoşgeldiiiiiiin. :8:
  3. Lola.

30 Saniyede Anime (Spoiler İçerir)

Mirai Nikki'yi izlemedim, ama sürekli Yuki diyen kız beni çıldırttı, hiç sevmedim. :D Paylaşım için teşekkürler ^^
  4. Lola.

Japonya'dan Yeni bir Meme Akımı

Naruto, Pokemon ve sonuncuyu çok beğendim. :D Paylaşım için teşekkürler (:
  5. Lola.

En Son İzlediğiniz Dizi ?

The Walking Dead :3 :wub:
  6. Lola.

karamellicadi geldii namıdiğer crazyac ;)

Alçalan ikili ilişkilerde nasıl bir tutum sergilediğimizi gösteriyor. :)
  7. Lola.

karamellicadi geldii namıdiğer crazyac ;)

Oh, oh maşallah. Dopdolu bir insanmışsın, o yönünü sevdim. :D Ben de Melike, Akrep burcuyum, yükselenim Kova, alçalanım Aslan, ay burcum Terazi ^-^ Seninle iyi anlaşablirmişiz gibi hissettim nedense, aramıza hoşgeldin. :D
  8. Lola.

Selam Ben Yumit

Merhaba Yumit, ben de Melike. İlginç bir ismin varmış, baktım ama çıkmadı; anlamı ne? (: En çok bu forumda farklı isimlere sahip insanlar tanıdım sanırım. :D Aramıza hoşgeldin ^^
  9. Lola.

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

29 Ekim'den bir önceki gün ^^
  10. Lola.

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Elfen Lied - Nyu/Lucy. <_<
  11. Lola.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Vampire Knight.
  12. Lola.

Merhaba arkadaşlar ben Anıl

Merhaba Anıl. Aramıza hoşgeldin. Ben de Melike ^-^
  13. Lola.

En Son İzlediğiniz Dizi ?

American Horror Story.
  14. Merhaba Mehmet, bölümün nasıl bir bölüm, memnun musun? -gelir gelmez sorguya çekti gibi oldu ama merak ettim :ahaaah-onion-head-emoticon: - Ve ben Melike, aramıza hoşgeldin. :)
  15. Lola.

selam geri döndüm

Merhaba Kenan, tanışıyoruz zaten seninle, tekrardan hoşgeldin. :) Yalnız işin ilginç tarafı, forumdaki çoğu üyemiz yeni hesaplarla karşımıza çıkıyor ne hikmetse. :D
  16. Lola.

Tanışalım kaynasalım :)

Merhaba Efekan, ben de Melike. :) Adın aklıma Çarli'deki Afakan'ın adını getirdi öyle bi an, aramıza hoşgeldin. :)
  17. Lola.

Selamlar ^^

Merhaba, Eyşan. Aramıza hoşgeldin. Adın ilginç ve hoşmuş. :D Hayalini gerçeğe dönüştürmen dileğiyle, ben de Melike (:
  18. Hoşgeldin canım, kendini tanıtsan daha bi cici olurdu konun sanki. :) Neysem, ben Melike, aramıza hoşgeldin. Keyifli vakit geçirmen dileğiyle ^-^
  19. Lola.

Selamın Aleyküm

Bana da sorun olur gibi geldi, ama yöneticilere bağlı tabii ki. :) Ben Melike, Aramıza hoşgeldin pesimist arkadaşım (:
  20. Lola.

Selamlar

Merhaba Burak, ben Melike. Aramıza hoşgeldin (:
  21. Lola.

sa as

Merhaba Tunç, ben Melike. Yeni, yeniden hoşgeldin ! :)
  22. Lola.

Biraz Geç Olsa da Herkese Merhaba!

Merhaba Oğuz, aramıza hoşgeldin. Ben Melike. :) Edit. Hataların düzeltilmesi konusunda doğru değil pek ama ben söyleyemiyorum yani, söylersem de nadirdir ve çekinerek derim. Karşımdakini incitir diye düşündüğüm için bana da yapılmasını sevmiyorum zaten. Nasıl başarıyorsunuz ajsjadjaj
  23. Lola.

2 Yıllık Merhaba.

Ahaha, ben de böyle düşünmüştüm. :D Ben Melike, senden sonra geldim ama yine de forumumuza hoşgeldin ! :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.