Jump to content

Lola.

Üyeler
  • İçerik sayısı

251
  • Son ziyareti

Lola. kullanıcısının paylaşımları

1. Vaov, hepsi çok iyi. :D Güzelli wallpaperlarının devamını bekleriz ^-^
  2. Lola.

Grafik çalışmalarım~

Im, çalışmaların gayet güzel. :) Beğendim. Ama bütün çalışmalarını png uzantısında kaydedersen daha kaliteli görüneceklerini düşünüyorum. Çünkü o kırmızılı çalışmanı o uzantıyla kaydetmişsin ve diğerlerinden daha kaliteli görünüyor fark ettiysen ^-^ Devamını bekleriiiiz. :rolleyes:
  3. Lola.

byEvallark [Gif vs.]

Vay be ! Çok iyisin. :D Ben uzun zamandır yapmıyorum, böyle başlıkları görünce tekrar içime yapmak hevesi doluşuyor ama sonradan bırakıyorum. :) Neysem. Çalışmaların gayet güzel, devamını beklerim ^-^
  4. Lola.

Geri döndüm

Merhaba Yiğit, ben Melike. :) Tekrardan aramıza hoşgeldin. :D
  5. Lola.

Renklerin dili olsa ne söylerdi?

En sevdiğim renkler beni anlatıyor. Renklerin insanlar üzerinde bir enerjisi var zaten. :) Teşekkürler.
  6. Lola.

anime lakabınız

Ooo, maskeli vampir. B) Süpermiş, çok sevdim. Arigatoo ^-^
  7. Ya aynı ben, burcum Akrep, yükselen Kova. Akrep baştan aşağı doğru diyebilirim. :) Kova'da ise; '' Yıllar sonra bir anıyı hatırlayıp efkarlanır bunlar. Pek nostaljiklerdir. Onu bunu yıllar sonra hatıra olur diye saklamaya bayılırlar. Her ne kadar içlerinden bazıları, ağır abi, hanım ağa gibi bir görüntü çizseler de, hemen hemen hepsi sulu gözlü, duygusal tiplerdir. '' tanımı kadar net bir tanım olamazdı ajsajsjajsa Paylaşım için teşekkürler (:
  8. Lola.

Anime Karakter türünüz

Ya kesinlikle Nekomimi olmalıyım, ahah. :D Edit. Dojikko'yu eklemeyi unutmuşum ama az önce yaptığım bi testte Kuudere çıktım :3
  9. Lola.

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Game Of Thrones izledim, yeni sezonu bekliyorum. :dying-onion-head-emoticon:
  10. Lola.

sonunda konu açabildim. merhabaaa ((:

Merhaba Nesli'cim, ben Melike, aramıza hoşgeldin. :D Avatarın çok tatlıymış. :)
  11. Lola.

Japonca cümleler

Ooo, sugoi ! B) Hepsi çok güzeller, arigatoo arkadaşım. :)
  12. Lola.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Yosuga No Sora (7.bölüm), 8'e geçiş yapıyorum. :) haruka yaz yaz, çekinme bana da yaz ajsajdjsajsaj
  13. An itibari ile Amatsume Akira (yosuga no sora) olabilir diye düşünmekteyim. :)
  14. Lola.

herkese merhaba...

Merhabaaa, ben Melike. Aramıza hoşgeldin. :) Miyazaki ! :wub:
  15. Lola.

Amatörce yaptığım çizimler (Yeni)

Eheh, vov. Gerçekten iyi ! :D Güzel çizimlerinin devamını diliyorum (:
  16. Lola.

En Sevdiğiniz Pokemon?

Bulbasaur. Charmander. Pikachu. Vulpix. Ninetales. Eevee. Flareon. Bunlar başta olmak üzere, çoğunu severdim. :D
  17. Lola.

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

-Türü (çocuksu olmaması önemli, bu yaştan sonra dönüşüm geçiren kızları izlemek beni bunaltır. ama sailor moon, kkj, doremi gibi çocukluk animelerimin yeri başka o ayrı tabii, onlar çocukkendi. :) ) -Konusu & hakkında yapılmış yorumlar -direk ekşi sözlük sjajsajs- Edit. Ve resimler. Bu kadar. :)
  18. Lola.

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Merhametli yanımı bastırıp kullanırdım, çünkü yaşattıklarının cezasını çekmeliler. :) Zaten idama mahkum edileceklerse, Adaleti Tanrı'dan, devletten beklememek gerek.
  19. Ahah, kesinlikle sinir bozucu bir durum. :D Ama adını bilmediklerinden öyle diyorlardır herhalde suçlanacak bir durum değil. :) Kaçımız çocukken izlediğimizin Anime olduğunu farkındaydık ? Çizgifilmlerin pek bir amacı yokmuş gibi geliyor bana. Ama Animeler öyle değil, filmlerden eksik bir yanları yok. :)
  20. Tip olarak bilemiyorum, Ama Maron'da hep kendimden bir şeyler bulmuşumdur. Bir de birkaç defa test çözdüm bununla ilgili. Sailor Mars ve Kamiya Kaoru -bunu tanımıyorum- çıkmıştım :'c Tam olarak bana benzediğini düşündüğüm bir karakter olursa yazarım. :)
  21. Lola.

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Artık hangi Anime'de olurdu bilmiyorum ama kesinlikle süper güçlere sahip biri olmalıyım :3
  22. Lola.

İlk İzlediğiniz Anime?

Pokemon veya KKJ olsa gerek.
  23. Lola.

Animelerden aldığımız dersler :)

Bu yoruma iyi güldüm ajasjasjas Bana gelirsek, aslında çok da bir şey öğrendiğimi söyleyemem. En azından şu güne kadar izlediklerim bana bir şey katmadı, yine de seviyorum, sanırım içinde kendimden bir şeyler bulduğumu düşündüğüm için, işin tuhaf yanı ne bulduğumu da bilmiyorum. Lakin var bi şiyler, olmasa izlemezdim. :)
  24. Lola.

Ben de geldim :)

Aramıza hoşgeldin Sadık, ben de Melike (:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.