Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Byperest kullanıcısının paylaşımları

1. Byperest

Angriel Gelmiş Hoşgelmiş ツ

Hoş geldin :D Sevdiğin ilk üç film benim en sevdiğim ilk üç filmle aynı hatta sıralaması da Harry Potter,LOTR,Matrix :D
  2. Byperest

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Rastgele oyuncu gelebiliyor oyunlara sana denk gelmemiş :D direkt şimdi oyna demeden beklersen otomatik oyuncuları gruba alır ve grup kurar böylece grupça görevi bitirebilirsin :D Oyunu indir oynamaya başla ismini yaz klana alalım seni :D
  3. Byperest

Petleri kalıpla yapıyoruz markette koruyucu pet kalıplarına girip 100bin creditse alıyorsun istediğin peti,gerekli malzemelerini gereken gezegenlerden topladıktan sonra yada toplamışsan kalıbı işliyorsun.Tabi işlemek saatler sürüyor warframeninde F2P anlayışı bu :D
  4. Giderim ormanlık alanı geniş olan bir turizm kentine yerleşirdim turist yerdim.Bizim vatandaşı yerken yakalansam kaçarı yok ghoulda olsan ağır linç ederler :D C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Byperest

O kadar primem var hiç prime olduğu belli olmuyor lanet olsun :D
  6. bugünde Türkanime oyun severlerle warframe oynadık baya gelişiyoruz dojomuzda isteyen oynamak isteyenler bize katılsın klan olarak genişleyelim :D

1. kalibre86

kalibre86

once warframe forumdakılere cevap verın tartısalım

7. Byperest

Boyutu 12 gb biraz aşağı biraz yukarı.İndirdim oyunu duvarda yürüme,zıplama efektleri değişmiş 1-2 tanede yeni warframe ve bir sürü yeni şey eklenmiş ismim wolteam35 (hepinizden iğreniyorum bu nickname ne diyeceksiniz bende bilmiyorum ben bu ismi ID olarak koyuyoruz anladım o warframenin ismini koydu .s..s.s.s).
  8. Byperest

İtiraf Köşesi

Şuraya bir yere yazayım da her denk geldiğimde pişmanlık duyarım.Ayda yılda bir kızla tanıştım şehir dışında bir üniversiteye gitti,bende ders çalışmadığım için yerleşemedim,aynı üniversiteyi istiyorduk. #zalımsındünya C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Byperest

Dojo ne kadar sağlam olursa silah,zırh vs materyalleri daha ucuza ve güçlüsünü buluruz haftalık bağıştada bulunursak dadından yenmez :DC6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Byperest

Warframe'yi bugün indiririm tekrar başlarım oynarız beraber,Rocket League'yi sevmedim,sevemedim,sevmeyeceğim sanırım o yüzden almayacağım oyunu ama SKİLL falanda oynarsanız gelirim ayrıca lolede gelirim :D
  11. Bunu niye yapıyorlar anlamış değilim.Biyolojik ve psikolojik deneyler yapıyor olabilir Japonya,üzerimizde en hızlı kanser etme yollarını deniyor olabilirler.
  12. Byperest

WarFrame Tanıtımı ve İncelemesi (TAOK)

Oyun çok iyide pek kimse oynamıyor betasında başlamıştım oyuna geçen yıl bıraktım primelerin cirit attığı bir hesabım var :D başlarda hiç oynamak istemiyor insan diğer oyuncuların silahlarını,zırhını,petini görünce ama oynadıkça zevkli oluyor gerçi bu seferide kimse yok diye oynamıyorsunuz :D Hatırlatmakta yarar var P2W bir oyundur F2P gibi gözükse de aslında platin atmadan günlerce belkide haftalarınızı alacak itemler yapıyorsunuz ayrıca platinle alınan silahlar,zırhlar,petler var güçlülerde.Ama güçlendirmelerin hepsini siz düşürüyorsunuz ve oyuncularla ticaret yapıyorsunuz primeniz varsa ticaret kolayda yoksa satıcı sizi çok uğraştırıyor :D
  13. En son üniversite sınavına tekrar girmek için hazırlanıyordum şimdi teknosa da parttime çalışıyorum bu ne tür bir dramdır dostlar.

1. houston

houston

Çalış,, neresi dram bunun dfds

2. Byperest

Byperest

Oldu bittiye geldi dershaneden çıkıp teknosaya gidecem çalışmaya :D tüm sene yattım giremedim bu sene,seneye de çalıştığım için giremezsem evden kovarlar :asdasd :D

14. Akrabalar akrabalar akrabalar...Belki sevemeyeceğim tek şeyler.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Byperest

Byperest

al benden de o kadar :D

3. aizen-

aizen-

allahu akbar diyip bazuka atasım var evlerine. :D:D

4. HolySpirit

HolySpirit

:D bazıları hariç

15. Byperest

Archage efsanedir müthiş bir dünyası var ama oyun sistemi beni aşar o kadar detayı düşünüp başımın ağrımasını istemiyorum üstüne birde üniversiteyi gelecek sene kazanamazsam(2. girişim olacak) bilgisayarı balyozla parçalarım :D
  16. God Eater sıralamada olmalıydı ve Gangsta 9. sırada olmamalı ilk 3'e girecek bir anime.
  17. Byperest

Anime Torrent

Bu arşivleri indirince Byperest Beye değilde akke takılacak bir şey olacak o zaman sen bana akk'nden azcık biraz yardımcı olursun :D
  18. Byperest

Anime Torrent

Anime arşivlemeyecektim ama torrent yazınca iç güdülerim dürtüklendi,prensip gereği torrentten cazip olan her şeyi indiriyorum,korsan kullanmak benim için yaşam tarzı :D Edit:Şöyle Naruto(Shippuuden dahil) ile One Piece upload edecek babayiğit yok mu 720p hiç değilse 480p? Bana o adamın cesaretinden,azminden ve sabrından getirin.
  19. yazlığa gideyim dedim tanıdiğim tanımadığım bütün akrabalar dedemlere bayram ziyaretine (!) gitmiş.

20. mağaradan çıktım sanırım... hunter x hunter'ın mangası da animesiyle bitti değil mi arkadaşlar? anime final verince ben hiç manga bitti mi diye bakmadım O.o

2. Byperest

Byperest

Hakikaten ilginç :D

3. Estable

Estable

Baştan güncele Türkçe çeviri yok. Sanıyorum AnimeHearts animenin son arcından itibaren çevirisini yapmıştı. Bu arada animede bitmedi manganın ara vermesiyle animede ara verdi.

4. Byperest

Byperest

Anime çoktan final verdi baya oldu final vereli mangası 3-4 haftadır ara veriyormuş mangakanın hastalığı yüzünden,Türkçe çevirisini hala bulamadım çevrilmemesi çok acayip anlam veremedim.

21. Nico en sevdiğim karakter tipi karizması yüksek ama kafada 5-10-15 tahta eksik :D
  22. Byperest

Selamun aleyküm

Foruma hoş geldin Emre,ben Berkan :D Tek atmalı seviyorsan One piece,Naruto izleyebilirsin (Naruto tek atar ama o tek atma 10 bölüm sürer) :D Tokyo Ghoul da güzeldir izlemediysen izle :D
  23. Deviantart'ıma yeni duvar kağıdı ekledim tokyo ghoul Kaneki hayranıysanız byperest.deviantart.com u ziyaret edebilirsiniz.

2. Byperest

Byperest

ahahah :D takipçi olacak herkes benim için daima haklıdır :D

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D haha güzel olmuş bu arada

4. Byperest

Byperest

Teşekkür ederim :D

24. Japonya haricinde bir tek Norveç var ikiside olmazsa dünya üzerinde pek ilgimi çeken bir yer yok :D Ayda bile yaşarım amaç dünyada bulunamamak :D C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  25. Byperest

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Bir Halı Saha Klasiği Geçen yine halısaha ayarlamışız akşam 11-12 neyse toparlanıyoz falan yavaş yavaş,luffy burda kaneki burda kirito tusubasa hakkı bulut falan herkes toplanmış zoro yok naruto yok arıyoz arıyoz ulaşamıyoz en son aradık Naruto açtı: Ben:Neredesin oğlum? maç başladı. Naruto:Beyler ben maça gelemeyeceğim. Ben:Niye? Naruto:Oğlum köyde savaş çıktı bütün aşiretler toplandı büyük muhabbet var. Ben:Yine gelmemek için palavra sıkıyorsun ulan geçende görev var dedin Maldivlere tatile gitmişsin? Naruto:Görev vardı aga nabayım emir demiri keser. Ben:Hay senin kapat kapat inşallah konahaya taşlar yağar da köyü bir daha kuramazsınız amin. Naruto:Tövbe d...Telefonu kapanır. Ben:Lağn lağn! Luffy! ara bakayım Zoro'yu o nerde kalmış. Luffy:İhihihihihi Zoro mu? Ben:Allahın manyağı! Ya abi bune ya hiç akıllı kimse yok mu burada? Beni öldürün gömün 20TL kapora verdim lan ben bu sahaya!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.