Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Byperest kullanıcısının paylaşımları

1. Byperest

İlk imza yapımlarım

Dafont bu siteden bakıyorum ben tabi internetten her font sitesine girip arıyorum aradığım fontu bulamayınca :D
  2. Byperest

İlk imza yapımlarım

Kendine bir boyut belirle ne kadar zor olsa da çünkü serbest çalışmak daha güzel ama forumlarda boyut sınır var :D ve yazıları daha güzel seç fontları internette ara arşiv olarak indirme tek tek kendin beğenerek indir arşivlerin içinde çok gereksizler oluyor.One piece güzel olmuş beğendim :D
  3. Fanı olarak yapabilir hoşuna gitmiştir de sosyal hayatında her sinirlendiğin kişinin ismini yazmak veya Kiracılık oynamak için öldürmek istediğin kişinin ismini yazmak belirli bir zaman sonra abartı kaçabilir sonuçta yazdığın kişinin ölmesini istiyorsun.Etkilenirsin ve aynısını yapmak istersin de böylesini sosyal hayattan uzak tutmak gerek belirli zaman sonra nasıl bir psikolojik hale bürünürsün kimse bilemez,gerçi tutuklandıktan sonra anime olduğunu anlamışlardır ama böyle bir defterle gezmek psikolojik bir sorun olabilir yada animeden baya etkilenmiştir.
  4. Byperest

One Piece Ayda Bir Ara Verecek

Her bölüm aksiyonlu her bölüm yeni yeni şeyler veriyor takipçilerine de kendini,keyfine göre ödüllendiriyor...Yemeyiz bunları Oda efendi :D
  5. Byperest

Bul Getir!

En havalısını attım ona göre :D Biri bana komik görünümlü güçlü bir karakter atsın :D
  6. migrostan ramen aldım içinden çatal çıktı işte bu kadar yenilik yapabiliyoruz :D

1. jans09

jans09

Çünkü insanlar onu ramen diye değil makarna diye yiyor '~' bu yüzden de ona göre muamele ediyorlar...

7. Ben niye her seferinde izleyip etkilendiğim bir şeyi bitirdiğimde kendimi boşlukta hissediyorum?

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Nicknameinin anlami ne?

2. Byperest

Byperest

Tutku taşıyıcısı olarak nitelendiriyorum herhangi bir dile mensup değil nick :D

8. The Last:Naruto'yu izledim müthiş efsane olmuş izlemek isteyen DM atsın link vereyim.

9. Byperest

Merhabalar, Merhabalar...

Merhaba ve hoş geldin,keşke ismini de bizimle paylaşsaydın benimki Berkan :D
  10. İlgimi çekmeyen hiçbir şeyi yapmam gerçi ilgimi çeken tek şey bir şeyler izlemek o yüzden su içmeye bile kardeşimi yolluyorum genel olarak oturduğum koltuktan sadece kişisel ihtiyaçlar gereği kalkıyorum ve otururken bile sıkılıyorum.Heh şimdi okudum da galiba normal biri değilim :dead-onion-head-emoticon:
  11. çok sıkıcı olacak bu günler,tam Narutoya baştan başlama zamanı.

12. Byperest

Özlü Sözler

Arzulu mudur acaba bir tank rüyasında? Ve ne düşünür tayyare yalnız kaldığı zaman? Hep bir ağızdan şarkı söylemesini bilmez mi gaz maskeleri ay ışığında? Ve tüfeklerin merhameti yok mudur biz insanlar kadar olsun!? -Orhan Veli Kanık İşim gücüm budur benim, Gök yüzünü boyarım her sabah, Hepiniz uykudayken. Uyanır bakarsınız ki mavi Deniz yırtılır kimi zaman, Bilmezsiniz kim diker Ben dikerim! Dalga geçerim kimi zamanda Oda benim vazifem Bir baş düşünürüm başımda, Bir mide düşünürüm midemde, Bir ayak düşünürüm ayağımda, Ne halt edeceğimi bilemem. -Orhan Veli Kanık Daha uzar liste :D
  13. Byperest

Romantik Komediler Hakkında Görüşler

Tüm romantik-komedilerde aşılmışın dışına çıkamamak? Örnek:Kızla erkeğin ilk karşı karşıya gelmelerinde tartışmaları? kızın hep çirkef olması? Not:Çok yanlış anladım herhalde herkes animedeki klişeleri yazmış :D
  14. Byperest

Ne Kadar Zekisin?

IQ'um 115'miş,araştırdığıma göre Türkiye'de normalin-ortalamanın üstündeymişim gerçi şu IQ-EQ-SQ gibi testler,adlandırmalar ve değerlendirmeler bana saçma geliyor,herkesin kendine göre çok iyi olduğu bir konu vardır o işte başarılıdır bu testler sanki mükemmel insan,mükemmel zeka,dahi modellerini aklımıza kazıyormuş gibi geliyor bana.
  15. High School Dxd izlediği için kafadan 10 veriyorum :D
  16. Byperest

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Kishimoto gösterip de vermeyenlerden hakikaten hep bir kursakta bırakma olayını yaşatıyor bize :D Asıl problem savaştan sonra ne olacağı gibi geldi bana o kadar büyük çaplı Jutsu kullanıldı 10.Kuyruk çıktı çakralar çeşitlendi falandı filandı bunun bir yan etkisi olmalıydı mesela o ismini hatırlamadığım bezelye arkadaş siyah-beyaz olan hani,onun kopyaları ve 10.kuyruğun parçaları birleşip bir cesede yapışabilirdi tabi bu uçuk bir fikir de,misal yani.Kishimoto-sensei bana göre çok erken bitirdi seriyi çünkü Naruto fiilleriyle baş belası olabilen bir anime hani shippuden'in yarısı fiiller denilebilir abartısız bir şekilde hele Naruto'nun gerçekten mutlu olabileceği zamanları görecektik ki Naruto izleyenlerin artık Naruto mutlu sona ulaşsın bunu bizde görelim diyorlardı yani bu kadar kısa kestirilip attırlmamalıydı ayrıca mini mangayı bize çok sevdirmeden bitirmeli diye düşünüyorum çünkü Naruto serisini bitirdin şimdi Naruto'yu Hokage olarak gösterip yeni nesli de bize gösterirsen mini mangayı yüksek çıta da tutmuş olursun o mini mangadan çıkar doğrusu.
  17. Kishimoto-sensei,bizi kırdın,37 yerimizden bıçakladın sonra edo-tensei ile geri çağırdın...

18. Byperest

Tüh!! bende umutlandım Naruto olmasa da junior Naruto'yu izler büyük savaşlara gireriz diye :D İnsan Naruto'nun bittiğini kabullenemiyor iyi mi :D
  19. Byperest

Kafam karıştı şimdi bu manga Boruto değil mi? Boruto ise anime olması ne kadar sürer? kafamda deli sorular!?
  20. İzmir'de taş yağıyor taş koca koca taşlar yağıyor

21. Anime,çizgifilmdir ama biri böyle imalı imalı çizgifilm mi izliyon? dediği zaman öfke patlaması geçirmiyor değilim.Eskiden olsa açıklamasını yapardım ama artık evet çizgifilm izliyorum sizin gibi pembedizi izlemekten iyidir değil mi? diyorum ufak ufak kaçıyorlar :D
  22. Byperest

Grand Theft Auto V ( 5 )

Steam'dan alsam olmaz,gidip kutu alsam olmaz her türlü pahalı bir oyun,bilgisayarımda güçlü bir sistem ama para verebileceğim oyun yok :D CS:GO bile alamıyorum fakirlikten ölecem :D
  23. Byperest

En Sevdiğiniz Üçleme ?

Lord Of The Rings,Matrix klasiklerden tabi Narnia ve Hangover'de güzel gerçi bunlardan başka tutmuş üçleme başka aklıma gelmiyor haa Yenilmezler var(Boyka diyeyim hatırlatma olsun).Başlık en sevdiğiniz seri? olsaydı daha kapsamlı olurdu :D
  24. eşit takas haa? Bizim dünyamız için büyük bir ütopya.

25. bugün toplu üye alma günü mü :D

1. Kaxell

Kaxell

evet topsuzları kabul etmiyoruz. :P

2. Rıse
    3. Byperest

Byperest

Eheheh damsız alımları kapayalım artık :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.