Jump to content

karyun

Kayıtlı Üye
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

karyun's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. boş vaktim varken seriyi izleyim dedim. teşekkürler
 2. TG'nin ilk sezonunu saymasak ki o da yaklaşık ilk on bölüm kadarı dışında hiçbir derinliği yok. Karakter gelişimleri bolca oshiete ve bol salya sümük ağlayışlar yüzünden hızlandırılmış. Ayrıca Mangaka daha sonra mantık hatalarını anime de kapatamayacağını anladığı için animenin ikinci sezonu daha fazla oshiete ve salya sümüke ek olarak sık sık geri dönüşlerle "acı seni böyle yapar, acı seni şöyle yapar" diyen ergen TG fanboylarına uyar. İlk sezonun loş havasını (ki bunu baya sevmiştim) ikinci sezonun bol Janjanlı, parlak arka planına ve görsellik adına karakterilerin çizimlerinin bozulması eşlik eder. Ayrıca ikinci sezon adına müzik adına da söylenecek bir şey yoktur. Zira Oshiete bolca kullanıldığı için yer yer karakterlerin ne dediği bile duyulmaz. Sonra ki sezonlar için izlemeyeşimin tek sebebi ise ergen TG fanboyların üremesidir.
 3. çeviri için teşekkürler. yalnız 12.ci bölümün altyazı senkronunda hata var. görüntü ile uyuşmuyor sanki.
 4. hayır izlemedim... ama izleme klasörümde duruyor. (vaktim olursa artık :( ) alttaki üye "utawarerumono" izlememiştir. (izlemişse atın beni forumdan :D )
 5. "Denizden Key çıksa izlerim" Benim anime düstürüm budur. Key zaten VN konusunda uzmanlaşmış bir firma. Tamam hemen hemen her hikayesinde klişlerden faydalanıyor. Ama eninde sonunda bizi bir şekilde tangoya da düşürmesini gayet iyi biliyor. Kimi zaman bunu gizemle, kimi zaman ise dram ile yada ikisi birden ya da aksiyonun dibiyle. Rewrite aslında Charlotte öncesi çıkması bekleniyordu. Ertlenmesinin sebebi ise bilinmiyordu. Ama bu haberle sanırsam ön hazırlıklarını tamamlamış gibi gözüküyorlar. Ayrıca rota yazarlarına da dikkat etmek gerek.
 6. Accelerator'un yeteneği "Vector Change / Vektör Değişimi" Ama en baba teknikler yine "Toaru Majutsu no Index/Toaru Kagaku no Railgun"dan çıkması şaşırtıcı değildi. Zaten listeye girmeseydi şaşırırdım Touma'nın "İmagine Breaker" ile Kuruko'nun "İnstant Teleportation" da Railgun kadar havalı. Ama nedense Railgun'nın havası bir başka hissetiriyor
 7. Çizimleri sevmedim ama yazardan dolayı izlemeyi düşünüyorum. Sağlam bir konu gelecek belli. Ama nedense çizimleri kurguyu taşımayacak gibi geliyor. Umarım yanılıyorumdur
 8. 2015 için Rewrite bekleniyordu. Ama cidden süpriz oldu Charlotte. Sanırsam 2020 için Rewrite bekliyeceğiz.
 9. "Rewrite" bekliyordum ama Key yine süpriz yaptı. Kısaca benim anime düstürüm "Denizden Key çıksa, izlerim" :D
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.