Jump to content

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Üyeler
  • İçerik sayısı

3678
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Pelin ლ(^⊖^ლ) kullanıcısının paylaşımları

1. Pelin ლ(^⊖^ლ)

çoook komik sözler :D

Kardeşime söyledim gülsün diye ''üstüne de yapmasın bi şekilde bugda kalsın bence'' dedi tepkimden sonra da -gülme tepkim :'D - ''hem sesi de çıkmaz acıkmaz ve büyüyemez hehehe '' dedi mantıklı !! :D ya Allah'ım gülmekten ölücem off :'D
  2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Beynimizin oyunları

Vay be mor renk ve çekiç gördüm :o çok güzeldi yavvv :cute2-onion-head-emoticon: -ve konuyu hortlatmam .. :( :P - gerçi aktif konuymuş ama :D
  3. İlham kaynağımsın dedi *-* hoooo :' -ne ka mutlandırıcı - Türkçeyi katlettiğimi çok güzel farkettim .p

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

Orada bir RihannaNavy gördüm onun ne işi varki önemli biri filan mı bu Duygu Aytaş yoksa ben mi tanımıyorum :D - :D çok uzundu sildim bazı yerlerini :p nasıl bi mantıkla yaptıysam bilemiycum - araya kaynatmış kendini pehh :D
  5. her ne kadar anlamını bilmesem de güzel şarkıymış *-* -bir de Gakupo versiyonu var tabi :' **-** -
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

aslında hiçbir fikrim yok :D ben aslında bunun Gakupo -Vocaloidden olan - versiyonunu dinliyodum bu

sonra orda köşede gördüm fln hoşuma gitti büle :D
    3. Milli Midilli

Milli Midilli

İnanmıyorum bu vocaloid mi? Ben hep Miku-chan gibi sesi farklı diye bekliyordum çk gzl s.s.

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

sesi farklı derken sesleri hiçbirinin aynı değil zaten ? - en azından tanıdıklarım- evet Vocaloid diye sanıyorum ama..

6. Zamanımı anime izlemek yerine burda harcıyorum -_- ama nedense forumdan çıkasım da gelmiyor .p :/

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ayy :D .p = :p üşengeçlikten nokta+p yapıyorum yani aslında dilçıkaran bir yüz orcinali ---> :p ama benm yaptığım --> .p

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Hah çığır açmışsın üşengeçlikte bu benim için bile fazla :P

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yok ama senin eline su bile dökemem :D g.o. her ne ise de o.d. tam bir şok .p

7. sana bildirim gelmiyor mu ?

2. houston

houston

saçma sapan şeyler dilemiyorum, bu ruh halinden kurtulmanı dilerim, üzülüyorum derken bencilim diyosun, kendine kızgınsan eğer bu karmaşana bi yerde son ver ve sözde bencilliğinden vazgeç .s

-orda üzülmemmi demişim hatırlamıyorum, ayrıca kendin hakkında olan düşüncelerin üzüyo beni-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Böyle konuşmalar yapmayı sevmiyorum -artık cidden ya lanetliyim yada beceriksizim diye düşünmeye başladım :O- bende sen oraya üzülmek ile geçen cümleler kurduğun için üzülüyorum ve böyle diyorum, ki ben hep böyleyimdir kendim hakkımda .s bu konuya son verelim lütfen ben daha fazla konuşamıycam kilitle lütfen-gerçekten-

4. houston

houston

-özür dilerim-

8. Akşam akşam Gakupo sevgim depreşti *-* ne güzel bir ses Allah'ım..

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ben çok severim en sevdiklerim Gumi -profil fotomda olduğu üzre ;D- ve Gakupo sonra da diğerleri **-**

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

hatta sims oynarken ikisine benzer -Gumi+Gakupo- bi karakter yapıp onları evlendirdim çocukları bile olmuştu :' ama kaydetmeden çıktım T-T -uğraşamam ya .p-

4. Misafir

Misafir

hep ben yazmışım heç cvp yoh.sss xD

-ve canım hesabım bnm <33 ;-;-

9. Vay be ilk iletimi sonunda yazdım :' .p

2. houston

houston

her ne kadar 100. yorumu görmeyi istesemde .p izninle ben yatıcam artık 7de kalkmam lazım biraz uyuyayım ¤_¤ -ruh gibi gezmiyim okulda- iyi geceler,uykular sensei :D -konuşma için saol *-* .d -

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

iyi geceler sana da :D -heheytt o benim de lafım ;D - bende sana teşekkür ederim konuşma için *-* - lö sen bana mı benzemeye başladın yohsa nihahaha :p- inimli diği -heh sanki çok ders dinliyonda peh :D-

4. Misafir

Misafir

ilk tanışmamız *-* kkk :'D

10. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Favori yiyecek kombolarınız.

hooo öncelikle ilk iletim *-* ne ka duygulandırıcı :14: :angel1-onion-head-emoticon: hmm konuya gelicek olursam kombolar ehehe .. ben genellikle ; Sade makarna + pekmez,bal(veya hertürlü tatlı türünden) + keş veya peynir +fınbık -fındık :P - sevdiğim tüm yiyecekler + yoğurt *-* -et dışında vejetaryenim de :D - tatlı + tuzlu+ ekşi şeyleri bir arada tüketirim genelde -liste uzun - limon üstüne tuz döküp yemeyi çokk severim ..ahh ağzım sulandı yaa of :admire-onion-head-emoticon: ketçap+acuka+peynir hopp ekmeğin arasına :P ahh birde eticici bebeyi bende severim sütle yemesini -her ne kadar sütü çok sevmesemde birlikte güzel oluyor *-* ve aklıma gelmeyen birsürü şey :P
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yani bilgisayardayım ama öyle şeyleri pek araştırmadığımdan bilmiyorum :/ aslında araştırmayı severim de ne bileyim ya .p

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Shazam çok yararlı biraz dengesiz ama :/

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

nasıl dengesiz ? bu arada ooo yanıtımı beğenmişsin *--* teşekkürler :D

11. 'ayrıca anlamsız 0şeyler yazılmasın ve orası dikkat çekme yeri değil. ' bana doğrudan cevap veren bile yok ,dikkat çekmek değil ayrıca bilginize ,saygılar :)

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Ovv sert neyse ben daraldım burada oyasumi nasai minna san

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

29 ekim başlığını editledim oradan bakın

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

daraldın mı bak' Cувєя' durumunda bişiler dimiş öğüt virmiş bize hmm-_- .p

12. hoooo ? duvarı işgal demek peki öyle olsun admin

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

:) konuşuyoruz ya canım

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Duvar ne alaka peki?

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

http://forum.turkanime.tv/topic/12289-cumhuriyet-kutlamaları/ burayı sonuna kadar oku umarım anlayacaksındır -anlatmaya üşendim vallahi kusura bakma-
  13. :(

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

sebep çok ;-; burdan yazardım da eheh belki özelden süleyebilrim .p -ki gerek de yok yani -sağol sorduğun için

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Neyse kolay gelsin diyim o zaman :D Klasik takma kafana sözünüde edip gideyim :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

takmam mı yaa hemde hiç -bunu dediğin iyi oldu :p- sanada kolay gelsin ? :D

14. Deli saatlerim geldi yine puff ://

15. Gozlerim yaniyor #~#

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

fazla tuhaf olan nedir ? hmm G neyin kısaltması yada neden öyle ki..eh adım yazıyor bencede :)

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ya adımı yazınca direk facebookum çıkıyor. G baş harfim :)

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

anladım gizliliğini koruyosun ,madem öyle bende G derim :)

16. yalnız şuan farkediyorumda üyelere yıldız verebiliyomuşuz ?? ozmn bnmkilerde mi birilerinn yıldız oyuyla çoğaldı ? eğer öyleyse teşekkürler *-*

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

bende onu diyorum ya hiç beğeni almadığımdan benimkiler öyle olmadı galiba demek istedimde anlatamadım .p İnşallah yorum yaparım o günleri de görürüz :)

3. Milli Midilli

Milli Midilli

O zaman ben de likelarım yorumlarını :)

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

şimdiden teşekkür ettim :)

17. Babamın söylediği şeyi duyunca yıkıldım :'( nalet olsun ya

18. Herşeye ne kadar da çabuk alınıyorum -_-

19. Misafir okuyucular misafir olarak kalmayin uye olun ^~^ -ne zamandir diyesim vardi .p

20. seytana uymamak onemli tabi ,cabalarimi takdir ediyorum..

21. ne de kuzel uyuyordum o ana deekk diddiiimm hain kardesim tarafindan hunharca uyandirildim bu yapilir mi yaa T-T :

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.