Jump to content

GetAFire

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

GetAFire hakkında

• Doğum günü 06/02/1998

Profil Bilgileri

GetAFire üyemizin başarıları

1. GetAFire

Anime İstek ve Önerileri

Bana şöle romantik tarzı ecchi veya komedi bir anime önerin şuana kadar toradora , mayo chiki ve bunun tarzı çok anime seyrettim şimdi elimde anime kalmadı lütfen yardım edin :D
  2. GetAFire

Anime İstek ve Önerileri

Romantik animelerim bitti bana birileri önersin ya güzel şeyleri :)
  3. GetAFire

Anime İstek ve Önerileri

Mayo cihikiyi öneririm sonra cuma Kimi no todoke var o biraz aşırı romantik ama güzel sonra Ore no kanojo var sonra Oh my goddes var bunları öneririm aslında baya varda aklıma gelmiyor şuan :P
  4. GetAFire

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar bana şöle romantik tarzı animeler önerin ya ben şuana kadar izledikleirmi yazim aşağıya sizde bir önerin elleriniz dert görmesin ^_^ Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru Ookami san to Shichinin no Nakama tachi Boku wa Tomodachi ga Sukunai + Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next Asu no Yoichi Asobi ni Iku yo! Ai yori Aoshi Ah! My Goddess ın bütün serisi Amagai ss + Amagai ss plus Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru Angel Beats Kaichou Wa Maid-Sama Ana natsu de mature Ve baya bir anime var bunlar gibi saran animeler öneririseniz sevinirim :)))
  5. GetAFire

Merhaba ^_^

Teşekkürler ^^
  6. GetAFire

Merhaba ^_^

Kusturucak kadar derken :D bide teşekkürler h.b ^_^
  7. GetAFire

Merhaba ^_^

Dota 2 hmm düşündürücü bir zamanlar oynardım ama sıktı lol gibi sevmiyorum onu :PPPPP ama go oynamak isterim ^^
  8. GetAFire

Herkese merhaba!

Hoşgeldin benden fazla zamandır anime seyredion bende yeniyim iyi forumlar
  9. GetAFire

Merhaba ^_^

Şimdi biraz dalga geçer gibi olmuş ama anime hastasıyım acayip seviyorum özellikle romantik komedileri hatta dün bir tane bitirdim oturdum 6 da falan gece 12 ye kadar ^_^
  10. GetAFire

Merhaba ^_^

:dead-onion-head-emoticon: Şarkıyı dinliycem confige gelirsek confiği kendin belirle bence en sağlamı kendi belirlediğindir ama diyorsan tek yapamam yardım etmeyi isterim ^_^
  11. GetAFire

Merhaba ^_^

Hoş bulduk ^_^
  12. GetAFire

Merhaba ^_^

Olabilir bakacağım ^_^
  13. GetAFire

Merhaba ^_^

^^ sanada
  14. Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim anime seyretmeye bu sene başladım gerçekten acayip sardı bir ara günde 60-70 bölüm seyrettiğim oliyordu neyse arkadaşlar ben romantik anime hastasıyım şuana kadar mayo chiki, Seirei Tsukai no Blade Dance ,Seitokai Yakuindomo , Seitokai Yakuindomo2 seyrettim anime önericek olan vehasıl lol yada cs go atıcak olanlarla sohbet ederiz ^_^ Biraz sade yazdım biliyorum ama pek insanlara açılmaya sevmediğim için birşey diyemem neyse eğer lolde dereceli falan atıcak yada anime önericek olan varsa buyursun ^_^ Ayrıca müzik olarakda dubstepp hayranıyım ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.