Jump to content
  • Create New...

GetAFire

Kayıtlı Üye
  • Content Count

15
  • Last visited

About GetAFire

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/02/1998

Profil Bilgileri

1. Bana şöle romantik tarzı ecchi veya komedi bir anime önerin şuana kadar toradora , mayo chiki ve bunun tarzı çok anime seyrettim şimdi elimde anime kalmadı lütfen yardım edin :D
  2. Romantik animelerim bitti bana birileri önersin ya güzel şeyleri :)
  3. Mayo cihikiyi öneririm sonra cuma Kimi no todoke var o biraz aşırı romantik ama güzel sonra Ore no kanojo var sonra Oh my goddes var bunları öneririm aslında baya varda aklıma gelmiyor şuan :P
  4. Arkadaşlar bana şöle romantik tarzı animeler önerin ya ben şuana kadar izledikleirmi yazim aşağıya sizde bir önerin elleriniz dert görmesin ^_^ Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru Ookami san to Shichinin no Nakama tachi Boku wa Tomodachi ga Sukunai + Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next Asu no Yoichi Asobi ni Iku yo! Ai yori Aoshi Ah! My Goddess ın bütün serisi Amagai ss + Amagai ss plus Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru Angel Beats Kaichou Wa Maid-Sama Ana natsu de mature Ve baya bir anime var bunlar gibi saran animeler öneririseniz sevinirim :)))
  5. Kusturucak kadar derken :D bide teşekkürler h.b ^_^
  6. Dota 2 hmm düşündürücü bir zamanlar oynardım ama sıktı lol gibi sevmiyorum onu :PPPPP ama go oynamak isterim ^^
  7. Hoşgeldin benden fazla zamandır anime seyredion bende yeniyim iyi forumlar
  8. Şimdi biraz dalga geçer gibi olmuş ama anime hastasıyım acayip seviyorum özellikle romantik komedileri hatta dün bir tane bitirdim oturdum 6 da falan gece 12 ye kadar ^_^
  9. :dead-onion-head-emoticon: Şarkıyı dinliycem confige gelirsek confiği kendin belirle bence en sağlamı kendi belirlediğindir ama diyorsan tek yapamam yardım etmeyi isterim ^_^
  10. Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim anime seyretmeye bu sene başladım gerçekten acayip sardı bir ara günde 60-70 bölüm seyrettiğim oliyordu neyse arkadaşlar ben romantik anime hastasıyım şuana kadar mayo chiki, Seirei Tsukai no Blade Dance ,Seitokai Yakuindomo , Seitokai Yakuindomo2 seyrettim anime önericek olan vehasıl lol yada cs go atıcak olanlarla sohbet ederiz ^_^ Biraz sade yazdım biliyorum ama pek insanlara açılmaya sevmediğim için birşey diyemem neyse eğer lolde dereceli falan atıcak yada anime önericek olan varsa buyursun ^_^ Ayrıca müzik olarakda dubstepp hayranıyım ^_^

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.