Jump to content

Stewlyn

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Stewlyn got a reaction from Sumire in Merhaba herkese~   
    Herkese Merhaba!  :cheer2-onion-head-emoticon:

Adım Cansu, 18 yaşındayım. Memleketim Antalya fakat Ankara'da yaşıyorum şuan. Dil öğrencisiyim, YGS'ye hazırlanıyorum. Hedefim tabii ki Japon Dili ve Edebiyatı!  :hell-yes-onion-head-emoticon: (Hayırlısıyla inşallah kazanacağım.) Ortaokul 7'nci sınıftan beri anime izliyorum, manga okuyorum. Daha sonra biraz oyunlara sardığım için izlemeyi bırakmıştım. Knight Online, C9, NeverWinter, LoL(Hala oynuyorum), Dota2 gibi online oyunlara bulaştım.  Bunların dışında, COD, DMC, Battlefield, Tomb Raider v.s pek çok oyuna sardım, ayrıca Playstation 4 hastasıyım aman tanrım, GTA V'in çıkmasını heyecanla bekliyorum.  :admire-onion-head-emoticon:   Bu geçen 4 yıl civarında anime ortamından kopunca, malum anime muhabbeti yapacak, kaynatacak anime izleyen kimse kalmadı. Foruma üye olma sebebimde birazda bu aslında.  :embarrassed1-onion-head-emotico Biraz sohbet, makara iyi olur diye düşündüm.  :happy-onion-head-emoticon: 

Anime ve Manga listem;

Anime

Manga

Böyle konuşkan, oyun hastası, içinde delilik barından biriyimdir. Memnun oldum şimdiden~  :bye1-onion-head-emoticon: 

2. Beğen
    Stewlyn reacted to MangaTR in MangaTR   
  3. Beğen
    Stewlyn got a reaction from ReiHinochan in Konnichiwaa :)   
    Hoşgeldin.  :hi-onion-head-emoticon: 
  4. Beğen
    Stewlyn got a reaction from aria in Merhaba herkese~   
    Herkese Merhaba!  :cheer2-onion-head-emoticon:

Adım Cansu, 18 yaşındayım. Memleketim Antalya fakat Ankara'da yaşıyorum şuan. Dil öğrencisiyim, YGS'ye hazırlanıyorum. Hedefim tabii ki Japon Dili ve Edebiyatı!  :hell-yes-onion-head-emoticon: (Hayırlısıyla inşallah kazanacağım.) Ortaokul 7'nci sınıftan beri anime izliyorum, manga okuyorum. Daha sonra biraz oyunlara sardığım için izlemeyi bırakmıştım. Knight Online, C9, NeverWinter, LoL(Hala oynuyorum), Dota2 gibi online oyunlara bulaştım.  Bunların dışında, COD, DMC, Battlefield, Tomb Raider v.s pek çok oyuna sardım, ayrıca Playstation 4 hastasıyım aman tanrım, GTA V'in çıkmasını heyecanla bekliyorum.  :admire-onion-head-emoticon:   Bu geçen 4 yıl civarında anime ortamından kopunca, malum anime muhabbeti yapacak, kaynatacak anime izleyen kimse kalmadı. Foruma üye olma sebebimde birazda bu aslında.  :embarrassed1-onion-head-emotico Biraz sohbet, makara iyi olur diye düşündüm.  :happy-onion-head-emoticon: 

Anime ve Manga listem;

Anime

Manga

Böyle konuşkan, oyun hastası, içinde delilik barından biriyimdir. Memnun oldum şimdiden~  :bye1-onion-head-emoticon: 

5. Beğen
    Stewlyn reacted to Strix. in Merhaba herkese~   
    O değil adminlerimiz bu konuda biraz hassas  :ph34r: 
  6. Beğen
    Stewlyn got a reaction from Soranohikari in Merhaba herkese~   
    Sorun olmaz sanırım, tanışıyoruz nihayetinde. :)

Gizli sese sesleniyorum: Sosyalim çok iyidir, ondan bu öz güven.  :embarrassed3-onion-head-emotico  Matematik şu açıdan önemli, pek çok dilci yapmaya heveslenmediği için. Ordan iyi bir puanla çıkarsam kazanma ihtimalim var. :D
  7. Beğen
    Stewlyn got a reaction from Pryda in Merhaba herkese~   
    Hoşbuldum. 
    Hoşbuldum, inşallah. :)

Hoşbuldum. :)

Sorma ya, gereksiz şekilde sırf, ''Sınavda çıkabilir.'' mantığıyla her şeyi görüyoruz, gerçekten çok saçma. 12 yıldır gördüğün bir Matematik-Türkçe dersi, 6 yıldır gördüğün İngilizce dersidir güya ama alakası yok, bazen diyorum dil okumakla akıllılık ediyor muyum diye? :D Gerçekten zor. Sana şöyle diyeyim, her sınıftan en az 2 tane Asya hayranı ve Japon Dili ve Edebiyatı isteyenler var. :D Rakipler artıyor.. iyi mi kötü mü bilemedim.. :D

Hoşbuldum. :) The Last Of Us Remastered mükemmel, almalısın kesinlikle. PS4'de oynadım. :) Grafikleri çok gerçekci, silah ve mermini öyle bol keseden harcıyamıyorsun, mermi bulmakta sıkıntı çekebiliyorsun falan, alırsan eğer finaline çok şaşıracaksın diyeyim. :) Önerebileceğim; inFAMOUS var, onunda senaryosu ve grafikleri iyidir ve bir de Thief'i öneririm, PS4'de demosunu indirip oynayabildim ama gerçekten harika. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.