Jump to content
Türk Anime TV Forum

MangaTR

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  195
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Başarı

  14

MangaTR kullanıcısının son zaferi 21 Temmuz

MangaTR en beğenilen içeriğe sahiptir

5 takipçi

MangaTR hakkında

 • Derece
  Level 1
 • Doğum tarihi 10-08-1989

Kişisel Bilgiler

 • Hakkımda
  Çeviri toplulukları ile okuyucuları bir araya getiren sitemizde manga, manhwa, manhua, webtoon ve çizgi romanları Türkçe olarak ücretsiz okuyabilirsiniz.
 • Outlook
 • Web Sitesi
  https://manga-tr.com/

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Belirtilmedi
 • İlgi Alanları
  Manga

Son profil ziyaretçileri

12.043 kez ziyaret edildi
 1. MangaTR

  MangaTR

  Yeni bir soruyla karşınızdayız. Sitede neden bazı mangalar yok? Cevabı görselde yer alıyor.
 2. MangaTR

  MangaTR

  Bu 8 manga için de düzenleyici (editör) arıyoruz; ortak projeler de uygundur. Ek olarak, ilk 4 görseldeki mangalar tamamlanmıştır. Yani final veren mangalardır. Son 4 görseldeki mangalarsa devam etmektedir.
 3. MangaTR

  MangaTR

  İçerik açtınız ama bulamadınız mı? Yeni bölümler yayınlanmış ama haberiniz mi yok? "Ama manga sitenizde yayınlanmıyor ki?" mi diyorsunuz? Öyleyse buraya dikkat!
 4. MangaTR

  MangaTR

  Asla doymayan Okuyucu-san.
 5. MangaTR

  MangaTR

  Şeytanlar Dünya'ya saldırınca MangaTR çalışanları olay karşısında sessiz kalmaz tabii ki... İşte o paylaşımlar!!! Manga/Bölüm: Ao no Exorcist 99. Bölüm. (Not: Görsele tıklayarak paylaşım adresine de gidebilirsiniz.) Not #2: Mangayı güncele getirmemize çok az kaldı. Animesinden sonrasını merak edenleri bekleriz. :3
 6. MangaTR

  MangaTR

  MangaTR olarak ekip arkadaşlarımıza düzenlediğimiz aylık çekiliş sonucu Morsesthic arkadaşımıza dilediği bir kitabı hediye ettik. Keyifli okumalar.
 7. MangaTR

  MangaTR

  MangaTR olarak yayınladığımız Shuumatsu no Valkyrie için parti düzenlemeye kadar verdik. 6 karakter için 6 şarkıcı ayarladık. Giriş ücretsizdir ve ilk içecek 600 YEN (30 TL). Şimdiden iyi eğlenceler.
 8. MangaTR

  MangaTR

  Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Japonya Başbakanı Sayın Shinzo Abe ile Manga Belediyeleri Zirvesi kapsamında çalışma yemeğinde bir araya geldi. İki liderin MangaTR Belediyesi ile ilgili fısır fısır konuşmaları da gözden kaçmadı.
 9. MangaTR

  MangaTR

  Merhaba arkadaşlar, Güzel bir haberle karşınızdayız. Yöneticilerimizden DarkMP ve uzun yıllardır manga kültürünün içinde ve birçok ekibin, okuyucumuzun da tanıdığı Misa Athena dostlarımız evlendiler. MangaTR ve dostları olarak kendilerini yürekten tebrik ediyoruz.
 10. MangaTR

  MangaTR

  HAFTANIN MANGASI Okumak için: http://bit.ly/2XwO3HS
 11. MangaTR

  MangaTR

  Merhaba arkadaşlar, Site içi yaptığımız bir değişiklik sonucu artık herhangi bir mangaya 3 ay boyunca yani tam olarak 93 gün boyunca yeni bölüm yüklenmediyse eğer 94. gün manganın Çeviri Durumu otomatik olarak Bırakıldı olarak değişmektedir. Soru - Cevap: Soru: Yeni bölüm yüklersek eğer çeviri durumu ne olacak? Cevap: Çeviri Durumu otomatik olarak Devam Ediyor olarak değişecektir. Soru: Geçmiş mangaları da hesaba katacak mı yoksa sistem yürürlüğe girdikten sonrası için mi geçerli olacak? Cevap: Geçmişi de dâhil ederek bütün mangalar için söz konusudur. Soru: Manga güncel ise ve yeni bölümü gelmiyorsa ne olacak? Cevap: Manga güncel bölümdeyse ve İngilizce çevirisi gelmiyorsa eğer yayınlanan son Türkçe bölüme "İngilizce çevirisi beklenmektedir" gibi bir not ve son sayfaya da bu gibi sebeplerin yazıldığı bir açıklama sayfası eklenebilir. Gerekirse bizden not mesajını sabitlemek için yardım isteyebilirsiniz. Diyelim ki 4. ay yeni bölüm geldi ve bir başkası başladı. Bu durumda diğer ekibe bildirilir ve duruma göre hareket edilir. Normal koşullarda devam etme hakkı zaten normal olarak yayınlayan ekiptedir ve bir başkası devam edemez.
 12. MangaTR

  MangaTR

  Madem incelemeler yapılmaya başladı. O hâlde paylaşmak vakti! Not: 2-3 cümle yapılan anlatımlar inceleme olarak kabul edilmeyecektir ama destan yazın da diye de abartmıyoruz.:3 The God of High School: Kore'nin Luffy'si Okumak için: http://bit.ly/2IUSWRU
 13. MangaTR

  MangaTR

  Merhaba arkadaşlar, Artık okuduğunuz mangaların incelemelerini yayınlayabileceksiniz. Belirli puanlamalar eklediğimiz ve henüz test aşamasında olan bu kısım için geri bildirimleriniz önemlidir. Ek olarak ana sayfaya 'Son İncelemeler' olarak da ekledik. Keyifli okumalar.
 14. MangaTR

  MangaTR

  - Balon Temizleyici, - Dizgi, - Yeniden Çizim ...alımlarımız açıktır. :3 Not: Önce görsel 1 sonra görsel 2'yi okuyunuz ve okuma sırası sağdan sola doğrudur. Görsel 1 Görsel 2
 15. MangaTR

  MangaTR

  YENİ MANGA Okumak için: http://bit.ly/2RbB9cA
×
×
 • Yeni Oluştur...