Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moonliqht0s

Kayıtlı Üye
  • Content Count

17
  • Last visited

1 Follower

About Moonliqht0s

• Rank
    Level 1
  • Birthday 02/15/2003

İletişim Yöntemi

• AIM
    Öylesine biri

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Resim,müzik dinlemek, anime/dizi/film izlemek,oyun oynamak,bolca uyumak ve yemek yemek :3

Recent Profile Visitors

149 profile views
  1. Masal ve kuyruğu İngilizcede hep karıştırıyordum affola şahsen izlediklerimin de bir gideri olduğunu düşünüyorum teşekkür ederim.
  2. Nedense çok istiyorum şöyle levelimin yükselmesini.İmza koymak için de 150 ileti gerekiyormuş,yolun daha çok başındayım anlaşılan ama bir gün gelir yükselir diye umuyorum :3
  3. Teşekkür ederim ama Banana Fish izlersem ağır depresyona girebilirmişim arkadaşım uyarmıştı :'') şimdi de merak ettim ama...
  4. ilk öncelikle bütün önerileriniz için teşekkür ederim izlemediklerim var aralarında bazıları da listede var ama olsun o kadar emek verip yazmışsınız sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum sizlere müsait zamanda hepsine bakacağım yardımcı olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim :))
  5. Arkadaşlar merhaba şöyle arkadaşlarımın tavsiye ettiği animelerin hepsini yazayım dedim baya bir şey çıktı ben de hem size yardım amaçlı hem de beraber konuşalım diye izlediğim ve izleyeceklerim listesini atmak istedim öneriniz olur veya derseniz bu anime listesinde 3-4 ben bir şeyler koparayım buyrun efendim iyi bayramlar bu arada.Öneriniz olursa mutlaka yazın lütfen yardımcı olduysam da ne mutlu bana... İZLEDİKLERİM 1-Sailor moon ~ Crystal 2-Angel beats 3-Ansatsu Kyoushitsu 4-Charlotte 5-Tokyo ghoul 6-Kobato 7-Beyblade 8-Pokemon 9-Full metal alchemist brotherhood 10-D gray man 11-Death note 12- Sword Art Online 13-Umaru 14-Another 15-Shigatsu wa kimi no uso 16-Kyoukai no kanata 17-Anohana 18-Noragami/Aragato 19-Kaichou wa maid sama 20-Nagi no asukara 21-Tari tari 22-Akame ga kill 23-Blend S 24-Attack on titan 25-Boku no hero academia 26-Kimi no na wa 27-Koe no katachi 28-Hotarubi no mori e 29-Kotonoha no Niwa 30-Ajin 31-Violet evergarden 32-Flavors of youth 33-Sprited Away 34-My neighbor Totoro 35-Erased 36-Neon Genesis Evagelion 37-Devils line 38-Little witch academia 39-One punch man 40-Kiki's Delivery Service 41-Beastars 42-Princess Mononoke 43-The tale of the Princess Kaguya 44-Ponyo on the Cliff 45-When Marnie Was There 46-Wolf Children Ame and Yuki 47-Mob Psycho 100 48-The Wind Rises 49-Wotaku ni Koi wa Muzukashii İZLEYECEKLERİM The Rising of the Shield Hero Plunderer Maoyuu Maou Yuusha Enen No Shouboutai (Fire Force) Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Kaguya-sama: Love Is War Soul Eater Aggretsuko Durarara Darling in the Franxx Re:Zero Ao no exorcist Sakamoto desu ga Mahouka koukou no rettousei Guilty crown Owari no seraph Bakuman Code geass Golden time kamisama hajimemashita Just because Madoka Mekakucity Actors mirai nekki Nanatsu no taizai Dungeon ni deai wo motomeru no wa machigatteiru darou ka Bungou stray Wakfu Kekkai sensei Eden of the east Working B the begining Boku wa tomodachi ga suku Natsume yuujinchou Wolf's Rain Kimetsu no yaiba Juuni Taisen Tensei Shitara Slime Datta Ken Kobayashi-san Chi no Maid Dragon Konosuba Zankyou no terror Cowboy Bepop Ergo Proxy Fairy Tale One piece Gintama Bleach Black clover Steins Gate Ao Haru Ride Devilman Crybaby Death Parade Higurashi no naku koro ni FLCL Great Teacher Onizuka Log Horizon Baka to test to shoukanjuu Non Non Biyori Deadman Wonderland Black Lagoon Drifters Toradora Dr.Stone Hataraku Maou-sama Yakusoku no Neverland Black Bullet Konosuba
  6. Rica ederim ama şöyle bir şey var Aot'da mangasını takip ediyorsan demiştim çünkü mangaya göre konuştum orada ve fightlar ileride daha da güzelleşecek izlemelisin.
  7. Burası ölmüş ben de canlandırmak için yeni bir üye olarak görevi üstleneyim nasılsınız bakalım şu sıralar en sevdiğiniz oyun nedir efendim ha bu arada 21 Mayıs'a kadar Epic gameste Gta 5 ücretsiz olacakmış bilginiz olsun efendim... Dipnot:Site çökük deniyoruz durmadan.
  8. İlk öncelikle görüşlerine saygılıyım ama biraz ciddi ve eleştirmen olacağım üzgünüm.İlk olarak animeyi tamamen bitirmeden eleştiri yapmanı doğru bulmuyorum ikincisi hikaye örgüsü olsun sana verdiği gerçekçi bakış açışı olsun ve karakterlerin gelişimi olsun anime bunu çok iyi yansıtmış. Ayrıca Fmab diğer animelerle kıyaslayacaksan çok büyük hata yaparsın mesela Tokyo Ghoul u ele alalım her şey çok dengesiz saçma power uplar ve kanekinin durmadan ağlamasından başka bir şey tam olarak gözükmüyor denilebilir hele mantık hatalarına girmeyeceğim.Ayrıca Attack on titan'ın mangasını takip ediyorsan olay örgüsünün çok karıştığı insanların kafasını karıştırdığını görebilirsiniz ayrıca Aot u severim ama Fmab ondan daha iyi olduğunu tereddüt etmeden söylerim. Fmab yansıttığı duygular olsun realistik olan yapısı felsefi düşünceleri olsun her animeyi geride bırakabilecek seviyede eğer ana karakterin her düşmana tek atmasını,sırf dövüş için izliyorsan bence yanlış yerdesin Tokyo ghoul falan öyle devam et derim ama cidden kendine bir şey katacak şeyler istiyorsan karakterlerle duygusal açıdan empati kurup bağlanmak istiyorsan ve realist bir bakış açısı istiyorsan kesinlikle bu animeyi bitirmelisin.Saçma mantık hataları durmadan power up alan bir ana karakterimiz yok ama hayvan gibi güzel bir konu ve konunun işleyişi senin ağlatan sahneler gülümseten sahneler istiyorsan işte senin animen bu...Şahsen Fmab gibi bir yapıtı beğenmediysen cidden zevkinden şüphe duyalım.He dövüş sahnelerine laf etmişsin de ilerde çoğu animeyi geride bırakacak dövüş sahneleri var haberin olsun cidden spoiler vermeden bu kadar savunabildim eğer bitirmiş olsaydın sayfalarca över ve eleştirirdim dediğim gibi animeyi bitirmeye çalış ve öyle gel derim.Küçük bir şey daha eklemek istiyorum animeye ön yargıyla yaklaşan herkese Fmab izlettim animeye başlatmış birisi olarak söylüyorum bu anime bir başyapıttır. NOT:Buradaki yorumlarım Full Metal Alchemist Brotherhood içindir.2003 yapım olandan bahsetmedim...
  9. Herkese selamlar ben Duygu 17 yaşındayım :3 6.sınıftan beri kıdz/animezden gelen anime merakıyla başladım serüvenime,en sevdiğim animem Sailor Moon <3, 50 'e yakın filmler de dahil olmak üzere anime izledim,manga çizimlerine bayılıyorum kendim de bir şeyler karalıyorum.Resim çizmeyi kitap/manga okumayı,anime/dizi/film izlemeyi, gitar çalmaya çalışmayı,karaoke yapmaya,oyun oynamaya (özellikle paladins) bayılırım.Umarım iyi vakit geçiririz sevgilerimle saygılarımla hoşça kalın !!
  • Create New...