Jump to content
  • Create New...

Moonliqht0s

Kayıtlı Üye
  • Content Count

42
  • Last visited

3 Followers

About Moonliqht0s

• Rank
    Level 1
  • Birthday 02/15/2003

İletişim Yöntemi

• AIM
    Öylesine biri

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Resim,müzik dinlemek, anime/dizi/film izlemek,oyun oynamak,bolca uyumak ve yemek yemek :3

Recent Profile Visitors

825 profile views
  1. Evet ben de bulamıyorum karanlık mod olmadan gözüm çok yoruluyor umarım kaldırırdıysa geri gelir...
  2. İlk aşkım: Mamoru Chiba Yato Levi Allen Walker Edward Elric Gin (hotarubi no mori e den) aslında liste baya uzun o yüzden burada bırakma kararı aldım...
  3. Full Metal Alchemist Brotherhood-D gray Man-The rising of shield hero-Ansatsu Kyoushitsu-Wotaku ni Koi wa Muzukashii-Wolf Children Ame and Yuki...Liste uzayıp gider şimdilik bunları önereyim.
  4. Anladım çok teşekkür ederim açıkladığın için.
  5. Sadece 1 bölüm izledim sonra sarmadı alttaki Sailor Moon izlemiştir.
  6. Teşekkür ediyorum çoğu zaman bana bir şeyler katacak şeyler izlemeyi seviyorum dünyamı güzelleştiriyor kendi gözümde. :))
  7. Dediğin şey mantıklı geldi bana sadece şunu merak ettim Asuka peki o kimin ruhuyla ilgili şimdi.1 defa bitirdim animeyi inanın animeden çıkardığım sonuç şu sadece kendin olabilirsin başka kimse olamazsın evet saçma biraz ama sadece bunu çıkardım.
  8. Hoş geldin iyi forumlar diliyorum. 1000'e yakın anime izlemek vay canına çok iyi ben daha 51 tane falan izledim.
  9. Hoş geldin,iyi forumlar.
  10. Hoş geldin,burada mutlu olman dileğiyle.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.