Jump to content

Berlietto

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Berlietto hakkında

• Doğum günü 6 Ağustos

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Berlietto üyemizin başarıları

1. Sanırım çevirisinden kaynaklıydı.Animenin gidişatı çok alakasız gelmişti bana .Ama gerçekten iyi olduğunu düşünüyorsan şans verip bitirmeyi deneyebilirim. Önerdiğin animeye bakacağım teşekkürleer :D
  2. Berlietto

Herkese Merhaba :D

Ben de o serileri seven birisini tanıdığım zaman aşırı mutlu oluyorum :D Adım Beren :) İlk defa böyle bir ortamda bulunduğum için başta söylemeye çekinmiştim.Ama sen sorunca kırmakta istemedim.Umarım bu ortama alışabilirim.Bilmediğim çok şey var :D Önerdiğin animeyi de izleyeceğim.Çok teşekkürleer.Umarım iyi anlaşırız :D
  3. Berlietto

Seninde ilk animenin sailor moon olması beni çok mutlu etti :D Bende de yeri gerçekten çok özeldir.Seninle iyi anlaşırız gibi hissediyoruum.
  4. 5 bölüm falan izledim ama sarmadı :(
  5. Nana gibi anime önerir misiniz?
  6. Berlietto

sevindim :)
  7. Berlietto

teşekkürler izleyeceğim :)
  8. Anime izlemeyi çok seviyorum.Anime izlemeye televizyonda gördüğüm sailor moon ile başladım.En sevdiğim anime monster dır. Onun dışında death note ,psycho pass,kuroshitsuji, nana ,akatsuki no yona ,banana fish ,perfect blue sevdiğim animeler arasındadır. Bende bir etki bırakan,beni düşünmeye sevk eden animeler tercihimdir.(polisiye,gizem,seinen,psikoloji,akıl oyunları) Ama içimi ısıtan aşk,komedi ve dram içeren animeleri de severim.Her zaman yeni önerilere açığımdır. Anime dışında resim çizmek,kitap okumakta çok hoşuma gider. Suçlu psikolojisine de ayrı bir ilgim vardır. Zevklerimizin benzer olduğu yeni arkadaşlar arıyoruuum. :D Umarım iyi anlaşırız ve beni seversiniz :) (Hiç bir anime karakteriyle tanışmak istediniz mi? Ben Johann Liebert ile tanışıp onunla çoğu şey hakkında konuşup fikrini almak isterdim. O karakterin düşünce biçimi gerçekten ilgimi çekiyor.)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.