Jump to content

noirwinglessova

Üyeler
  • İçerik sayısı

1086
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

noirwinglessova kullanıcısının paylaşımları

1. neden gidip de dışarısı icin tümüyle beyaz giysiler aldım ki ben -.-

2. kendinden nefret etmenin en büyük nedeni başkalarının senden nefret ettigini düşünmendir -.-

1. noirwinglessova

noirwinglessova

duvarlar benden nefret ediyor -.-

3. noirwinglessova

Yo.

Hoşgeldin Can
  4. bugün büyükbabam gile gittim bana harclık verdiler -.- ha yatmak vaktim gelmiş

5. ekrandakı - new folder (4) - klasörünü 4 msj gelmiş hissi ile istemsiz açmak garip -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

ben yatağımda laptop kucağımda uyuya kalmışım. uyandığımda laptop ters duruyordu :D

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Bir şey olmadı ya umarım laptop'a :P

4. noirwinglessova

noirwinglessova

yo turp gibi (~.^)

6. uyuyamadığımı düşünüyorum =_=

7. kayboldu...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

anlama hızına hayran kaldım *.*

3. Giselle Night

Giselle Night

karşımdaki hızlı anlatınca ben de hızlı anladım ;)

4. noirwinglessova

noirwinglessova

şuan da kendime hayran kaldım *-*

8. eğer yürüdüğünüz yolda güçlük ve engel yoksa, bilin ki o yol sizi bir yere ulaştırmaz - Bernard Shaw -

9. arkadaş ben gidersem ölürsün dedi xd bildiyin tehdit bu

10. burda ne olmuş böyle. ben gidince hım... hasta biri bir de hastalanırsa olacakları öğrendim. yine rekor vuramadım. ateşim 40.3 te insafsızcasına durduruldu. arkadaş sağolsun geldi de iğne yapmağı üzerimde öğrendi. şaka şaka güzel yaptı. tanıdığım tek tıbb öğrencisi kendisi. ama şimdi de evine gitmiyor nedense. yerleşti resmen

11. Değiştim. hiç değişmek istemesem de. sakinliğimi yitirmeye başladım. sinirli oldum. hatta şair bile oldum. değiştim. hem de beklemediğim kadar değiştim... insanlar yalancıdırlar. bencil. anlayışsız. şüphecidirler. ama önce patatesi sonra da insanları sevdim. tabi kendimi de... Bu haldeyken bile kendimi düşünüyorum. çok kötüyüm. ancak sonda kötüler her zaman kaybeder. bunu biliyorum... Yine biliyorum ki, tutmam gereken sözler var. yoksa sizi özlediğimden değil. söz ölmezsem sözümü tutucam. söz...

12. noirwinglessova

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Para mutluluk getirir mi... hmm bir düşünelim Parayı bir keçiye verirsen onu yer muhtemelen. mutlu mu olur. bir bakıma evet Parayı aslana verirsen dikkate almaz. mutlu da etmez. ancak parayı verirkene sen eline düşersen tabi o zaman başka Şimdi gelelim insana. Para insana mutluluk getirir mi... Parayı insana verirsen mutlu olur. hem de çok. ancak bu paranın onu hep mutlu edeceği anlamına mı gelir. Hayır Sonuç olarak diyeceğim tek şey - tarihte nice ibretler vardır anlayan beyinler, gören gözler için -
  13. noirwinglessova

Herkese Selamlar

Hoşgeldin Cihan
  14. noirwinglessova

tanısalıım

Hoşgeldin Kurumi Chizuru
  15. noirwinglessova

Animelerden etkilenmeler.

ben anime hayatım ile gerçek hayatımı birbirine karıştırmamağa çalışıyorum :lol: orasıda doğru ki, animelerin bir çoğu hayatın içinden ve biz istemesek bile bir anime karakteri ile benzerliğimiz oluyor
  16. yemin ederim Caillou çocukları isyana çağırsa bir çoğu gider

17. #ArkadaşBenYatmağaGidiyorum

18. ölmüşüm ben yaa...nabzım yok...sıfır...ya da ben yerini bulamıyorum

19. noirwinglessova

Hadi Tanışalım :3

Hoşgeldin Giselle Night
  20. insanlarla olunca yalnızlığı, yalnız kalınca da insanları özlüyorum... değiştim

21. noirwinglessova

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Nedense 2. sezonun 1. bölümü Code Geass ı anımsattı bana. Inaho - Lelouch, Slaine - Suzaku
  22. ''inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanmaya başlarsın'' ne güzel bir sözdür bu

23. noirwinglessova

Herkese Merhaba ^_^

Hoşgeldin Ani-MaXiVentuS
  24. noirwinglessova

Nefes alıyorum...

Ben teşekkür ederim. Anlıyorum. Her yazarın başına gele bilecek türden birşey bu. Ben dağlarda falan buluyorum perileri ^_^ Tabi bazen diğerlerin fikirlerini öğrenmekte de bir fayda vardır ^_^ Şimdilik bir bölümlük olsun. Zaten kendiliğinden gelir ilham çoğu vakit :mellow: Ben bekliyicem ^_^ Mutlu olmana sevindim :rolleyes: izni aldık :lol: hadi kaçalım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.