Jump to content

noirwinglessova

Üyeler
  • İçerik sayısı

1086
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne noirwinglessova kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Değiştim. hiç değişmek istemesem de. sakinliğimi yitirmeye başladım. sinirli oldum. hatta şair bile oldum. değiştim. hem de beklemediğim kadar değiştim... insanlar yalancıdırlar. bencil. anlayışsız. şüphecidirler. ama önce patatesi sonra da insanları sevdim. tabi kendimi de... Bu haldeyken bile kendimi düşünüyorum. çok kötüyüm. ancak sonda kötüler her zaman kaybeder. bunu biliyorum... Yine biliyorum ki, tutmam gereken sözler var. yoksa sizi özlediğimden değil. söz ölmezsem sözümü tutucam. söz...

2. yemin ederim Caillou çocukları isyana çağırsa bir çoğu gider

3. #ArkadaşBenYatmağaGidiyorum

4. ölmüşüm ben yaa...nabzım yok...sıfır...ya da ben yerini bulamıyorum

5. insanlarla olunca yalnızlığı, yalnız kalınca da insanları özlüyorum... değiştim

6. ''inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanmaya başlarsın'' ne güzel bir sözdür bu

7. şair ne güzel demiş -yuttuğun lokma pırlanta da olsa // bil ki ölürsün o boğazında kalsa- :D

8. dışarıda kar yagıyor ve evde cay bitmiş (ㅠ.ㅠ) biri bana epostadan cay yollasın

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Misafir

Misafir

üşümek O.O hemde kış gününde :o

3. noirwinglessova

noirwinglessova

evet normalde donuyordum diye bişey hissetmezdim. bugün donmadım. üşüdüm

4. Misafir

Misafir

ben üşümüyorum pek kolay üşümem :D sıkı giyinsene kesin hasta olacaksın

9. bu sistem beni sınav bağımlısı etti yav. sınavdan sonra yaşadığım boşluk hissi :/

10. sadece yeşil ışığa güvenseydik kırmızı ışığı ora koymazdık

11. normal ve anormal. kim karar veriyor

12. yarın herkesin sınavı var. ne oluya la. bu arada benim de yarın sınavım var

13. dokunmatikmiş peh. benim elim daha dokunmadan da birşey yapıyor bu

2. Rıse

Rıse

O alısıktır görmemiştir bile..:-)

3. Misafir

Misafir

işte bende görünce dedim ya çok tepki veriyor ya böyle olunca onu unuttum ben :d ayda yılda bir durum yorumu yazıyor bir yere hep de bana denk geliyor of ya :< :'D

4. noirwinglessova

noirwinglessova

sürgün edilmiş kötü adam affedildiyini duyunca geri döner ve iyi biri olmak için elinden geleni edeceğini söyler

14. bazen kar gibi eriyesim geliyor. su gibi buhar olasım, buhar gibi gözden kaybolasım geliyor. tüm hatıralarım ile birlikte...

2. noirwinglessova

noirwinglessova

ilk ben buldum

3. Misafir

Misafir

Benim de *-*

4. noirwinglessova

noirwinglessova

hmm şimdiki gençler aynı yerden mi kontröl ediliyor :D

15. dram türü anime önere bilecek var mı

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Mashiroiro Symphony: The Color of Lovers, Toradora,

Myself;Yourself, Bungaku Shoujo Movie , Ano Hana, ( PS: Hem komedi hemde arada Dram girmesi falan düşünürsende ahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru )

3. noirwinglessova

noirwinglessova

teşekkürler

hem dram, hem komedi olur. hayattan bir parça görmek isterim

16. ve yine derin bir sessizliğe gömülür

17. akan kanı zihin gücü ile durdurucam diye kansızlıktan ölücem :D

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

dünyamda dünyam ne bu kadar kendi dünyanda kapalısın *-* madem bize verilen sürenin sonuna gelmiş bulunmaktayız, dünya barışı gibi ütopyalar yerine realist olup herkese "risk alın ama göz göre göre de saçmalayıp sonra niye acı çekiyorum demeyin -.- " demek istiyorum ^^ tişikkürler

3. noirwinglessova

noirwinglessova

ben teşekkür ederim.

efenim bizi izleyen herkesi tebrik ediyorum. çok seviyeli birşey izlediniz. bilinen ve bilinmeyen birçok konulara deyindik.

konuklarımız stairway_to_heaven ve rafael1 kendinize iyi bakın. görüşmek üzere

4. houston

houston

'risk alma sebebim acıyı merak etmemdir, sonuçta mızmızlanmak sadece kuramsal bebekliktir, kendini saçma durumlara sokmak değil durumu saçma düşüncelerle ele almak yegane fav'imdir'

tişikkürler Çiğdem hanım^^

yorumu yazıp atamamak hayattan soğuma sebeplerimdendir ki bu gece sıcak olsun '-'

18. kendimi hazır hissediyorum

2. Barış

Barış

öğrencilik hayatımda bi kez balık yaptım sonucunda yemin ettim bi daha yapmam diye :D 2 saat temizle una bula pişir. 10 dk da bitsin var mı öyle bi dünya ya. bi haftada kokusu çıkmadı oda tuz biber oldu zaten

3. noirwinglessova

noirwinglessova

balık balığı :D bakıyorum ha bu güzel yüzüyor falan (süs balığı değil tabi :D) tazeliyine bir de görünüşüne önem veriyorum. dişleri yok. az kılçıklı

geçen sefer yaptım suşi oldu :D

zahmetli oluyor doğru

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

zavallı balığı rahat bırakın yaşasınlar -_- sizi pişirseler .sss

19. bazen öküz olmayan yerde öküz, odun olmayan yerde odun olman gerekir

20. ben insanların çoğunun gereksiz bulduğu şeylere kafa yoran kişiyim

21. karanlığa bakınca karanlıktan başka birşey göremiyorum. ne bekliyordunuz ki :D

22. metroda gps i kullanarak yerimi öğrenmeye çalışacak kadar meraklıyımdır :D

23. felsefe taşım çatladı

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

işte ya xD tamam biliyorum yine güldürdüm hatta güldürürken ağlattım.. işte duygusal karmaşa budur *-*

3. noirwinglessova

noirwinglessova

evet güldürürken düşündürdün. düşündürürken ağlattın

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

kkk yapmışımdır :'

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.