Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

mustafalrsm kullanıcısının paylaşımları

1. Mobil maalesef hayırsever biri spoilera alsa iyi olur
  2. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. mustafalrsm

mustafalrsm

Ezgi bi çözüm bulursan haber ver lütfen ya. Java da kurtarmıyo facede gelen mesajlara ana sayfaya falan bakamıyosun :( Mecbur açtım yine deli etmeye başladı

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tamam telefonu tekrar elime alirsam neden olmasin. :D

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Şunu fark ettim de eğer sayfayı ekrana tam sığdırırsam yani ekranı iyice küçültürsem aşağı kayarken chatango açılmıyor. Baya iyi oldu bunu fark etmem

3. mustafalrsm

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Hatırlamıyorum ya galiba hunter x hunter 2011. O da haziranda. Durumum çok vahim gakiba :( Gerçi bi düşününce Charlotte ve Gangsta indirdim. Ayrıca Clannad'da da baya ilerledim :D
  4. mustafalrsm

Meraba Arkadaşlar

Hoş geldin keyifli forumlar :)
  5. mustafalrsm

MBTI Kişilik Analizi

ISFJ çıkmıştım geçenlerde ingilizce kursu hocası yaptırmıştı :D Ted Mosby de isfj ymiş hatta B)
  6. mustafalrsm

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

He ben de konuyu sizin için ne kadar özel gibi anladım. Tamam öncekini siliyorum ve düzeltiyorum. Kasparov pc'ye yenilmiş. İlk defa dünya şampiyonu pc'ye yenilmiş olmuş. Bi de gs real madridi yenip tek süper kupasını almış falan işte.
  7. Bence Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai iyiydi ya. Hala en sevdiğim final ona ait sanırım. Tokyo Ghoul mangasını saolsun arkadaşım spoilerları verdi çok fenaymış o da ya.
  8. mustafalrsm

Forumun Enleri

Ya zaten forumu bırakma olayı çok kötü. Şimdi ben sonoreslep'e mi üzüleyim, ryouko'ya mı mechiro'ya mı? Neyse ya hala çok kişi var benim önceden aktif olduğum o dönemden :D Ben asıl ilk dönemden beri burda olanlara üzülüyorum. Kim bilir ne kadar çok sevdiği kişileri kaybettiler :( Gerçi iletişim kurmuşlardır belki ama kaybettikleri de kesin çok olmuşturx Neyse çok dağıttım ya konuya geri mi dönsek :D
  9. mustafalrsm

Forumun Enleri

Şu ilk kısım kalbime şöyle bi oturdu he sjdf. Öyle bi dönüş yapma planım yoktu da aslında neyse ya :D Aslında gördüğüm kadarıyla eğer ya tarzın ya yaşama bakış açın biriyle benziyorsa, eh bi de ısınırsan bi üyeye oluyo o iş galiba. Yani benim gördüğüm o. Hatta bazen ısınman bile yetiyo. Ya bi düşününce bu forumda sevdiğim çok kişi var yarın bi liste yapmam lazım
  10. mustafalrsm

Forumun Enleri

Wow ben o zamanlar birkaç aydır foruma bile girmemiştim nerdeyse beni hatırlamışsın şaşırdım açıkçası eyvallah :D Ahhaa sanırım bu geçn günkü saçma sapan tartışmamıza dayanıyor :D Aylardır forumda aktif değildim böyle ilginçleşmiş olabilirim cidden pardon :( Ama toparlıyorum yavaştan. Forumda iyi ve komik yazabilen birkaç üye saolsun döndüm foruma :D İyi ya iyi yönde mi kötü mü anlayamadım tam olarak bilmiyorum ama forumda biraz tanınmışlığım olmuş sevindim Yarın kendi enlerimi yapmayı düşünüyorum ama işsiz bi vakit bulabilirsem ve mobile katlanabilirsen yaparım. Edit:Aaa İntegral bizim Ankaralıymış ya. İyi yavaştan öğreneyim kim kimdir girmeyeli çok olmuş ya
  11. mustafalrsm

Mep Studio

O zaman eklersiniz :) Eğer mep projesi falan konuştuğunuz bi yer varsa haberim olsa güzel olur katılabilirsem mepe falan diye :D
  12. mustafalrsm

Mep Studio

Aslında haklısın ama belki arada shoujo falan da yaparlar belli olmaz. Yani stüdyoların genel işleyişinde farklı tipte amvler yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Sizin stüdyoda yer falan var mı girmek istesem sjjsj Ama çok aktif olamam ben birkaç ayda bir falan bi amv yapıyorum :/ Uygun mudur?
  13. Erdem'i Guest Leffwn olarak görmek... :( Avatar:6 İmza:9
  14. mustafalrsm

İtiraf Köşesi

Ezgi konuyu açarken tutmayacağını düşünmüş 2800 küsür cevap gelmiş afasdds Edit:1000.mesaj olmuş bu :OOOOO
  15. mustafalrsm

Graffiti Fansub

Öncelikle hayırlı olsun. Kafama takılan şu oldu: 2 saatte yapılan çeviriler ne kadar sağlıklı olur bilmem. Ben TAÇE'de çeviri yaparken bir bölümü 5-6 saatte çeviriyordum. Gereksiz bir kural gibi geldi bana.
  16. mustafalrsm

Bu Animeyi İzledin mi?

Maalesef :( Alttaki Hunter x Hunter 2011 izledin mi?
  17. mustafalrsm

( 14 / 13+ ) Charlotte

Anime güzel görünüyor. Visual Art Keys yapıyorsa ve doğaüstü de varsa kesinlikle denerim. Normalde devam eden animeleri izlemem ama Gangsta ve Charlotte'yi istisna yapıcam galiba
  18. mustafalrsm

Bu Animeyi İzledin mi?

Aynen... Akame ga Kill izlemiştir alttaki?
  19. Kızenle tekken 6 oynadık da, Lili ve Nina ve Hwoarang kadar iyi karakter yok oyunda. Tekken oynayan var mı? Favori karakter sorcaktım da

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. mustafalrsm

mustafalrsm

Ahahhah o ikisi de iyidir de onları kuzen fena oynuyo mahvediyo onlarla beni :( Ama çözdüm olayı eddy'e karşı baek gidiyo, law'ı da 2-3 kişi falan anca alıyo bazen falan idare ediyoruz öyle .D arada bak ya tekken güzel oyundur :)

3. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

bi ara PS de oynamıştım deneme amaçlı da beceremedim ya yaşlı dede mahvetti beni :D :D

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Ahahha yaşlı dede o kadar iyi değil bence ya :D Biraz oynasan alışsan mahvetmezdi bence

20. Hunter x Hunter 2011 spoiler Nanika'nın iki kişiliği de ama Nanika ağladı mı çok daha dayanılmaz oluyor. Hele Killua... Sk kiii... Killuaa... Skkiiii diyip güldükten sonra Killua bi daha gelme diyince ağlaması kadar beni yaralayan bir ağlama sahnesi olmadı
  21. mustafalrsm

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

Hxh 2011 spoiler Ging'in Gon iyileştikten sonra gelip gördüğünde Gon'a verdiği tepki ve salonun tepkisi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.