Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    mustafalrsm reacted to Pelin ლ(^⊖^ლ) in AMV'lerde MEP   
    Allah razı olsun :D -sonunda *-*-
  2. Beğen
    mustafalrsm reacted to Atakan ~ in AMV'lerde MEP   
    Görürüm ben sen sıkma canını. :D 
    Duygularım var da burda bu ortamda böyle şeylerin lafı olmaz diye düşünüyorum açıkcası. ^^ Sıcak ortam yani o açıdan şeyettim :D 

3. Beğen
    kendini akıllı göster ya yeter ki şu Mep neymiş bileyim :D -hala gülüyorum-
    hmm İnşallah öyledir mantıklı gibi 
    -ama bu böyle sürer yani en iyisi ben bişi yazmayayım daha :D-

edit: mecbur edit yapıyorum of :D
    Atakan senin duyguların yok mu neden ki ? -dersem uzayacak her ne ise muhabbet mekanına mı gitsek biz ya ?  :P
    lütfen ama çok profesyonelceydi takdirimi isterim :D yapmayın lütfen aa bak olmadı bu -.- 
    edit2: kimbilir Atakan bunu yazdığımı ne zaman görecek ah ahh :D
  4. Beğen
    aynen konu konuyu açtı :D konuyu kim kaynatıyormuş hani nerde O.o :p
    off olsun ama ya cidden alınsaydın ve fark etmeseydim ? olmaz kendime yakıştırmam şapşal durumuna da düşsem o özür dilenecek o ka xD teşekkürler.p evet fark ettim bnm esprilerim öyledir :D herkes hayran *-* -Özellikle RafaeL kkk- 
  5. Beğen
    Konu konuyu açıyor çünkü ondan çıktık saptık biraz konudan. :D 
    Yazı diliyle günlük konuşma dilini iyice harmanlıyoruz son zamanlarda birbirine girdi çünkü bu düpedüz bilinçsizlik bence. o.o 

Ya tamam bi saniye ciddiye alma gırgırına şamatasına takılıyorum burda özre gerek yok :D Espri 10 numara 5 yıldız helal olsun -.-' 
  6. Beğen
    aynen güldüm bende :D -hıhh :p -

yaa ama ya alınma lütfen sabah sabah mı bozsaydım yoksa xD -al bir espri de benden olsun ulamaz ;-; :dd- 
    cidden alınma gitme hadi gel gel sensiz olmaz :D  bize daha çok espri gereek ;D -eğer kırdıysam özür dilerim ;( -
    sanki öyle oldu gibi :D çaktırmayın ama bende önceden -baya önceden.p- öyle yazardım ama doğrusunu öğrendim ve öğrettiğim için kıvanç doluyum xD *-*
    -ayrıca MEP'in açılımı nedir bilen varsa cidden söylesin çok merakta kaldım :D-
  7. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Atakan ~ in AMV'lerde MEP   
    Biraz konu dışına çıkmaya başladık sanki jssjsjjsjjs :D 
     Bir de ben olsam ben de 'direk' şeklinde yazardım heralde :D bana da doğru gibi geliyor (düşününce 'direkt' doğru da) :) 
  8. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in AMV'lerde MEP   
    Biraz konu dışına çıkmaya başladık sanki jssjsjjsjjs :D 
     Bir de ben olsam ben de 'direk' şeklinde yazardım heralde :D bana da doğru gibi geliyor (düşününce 'direkt' doğru da) :) 
  9. Beğen
    Pelin simdi aksam aksam niye bozuyosun ki birde yanlisimi düzeltmissin alındım abi ya ben gidiyom.  <_< 
    Beforesurrection tesekkür ederim kardesim ama bozdu abi hemde ağır bozdu. :D 
  10. Beğen
    mustafalrsm reacted to noirwinglessova in AMV'lerde MEP   
    Atakan çok komikti sen Peline bakma :P
  11. Beğen
    Hadi Milli Egemenlik Partisi'ni anladım da -kabul edilebilir yani espri filan kkk- 'direk' ne oluyor direk anlamı diye bir şey mi varmış xD :D -direkt olmasın o :p-
  12. Beğen
    Ya aslında direk kelime anlamı Milli Egemenlik Partisi asfasdasd :D Fırlatın beni dağlara taşlara :D
  13. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Atakan ~ in AMV'lerde MEP   
    Çok teşekkürler : :). Bu arada görmüştüm 00.00-00.30:(nick). Bu tarz bişeyler de vardı dediğin gibi  :D
     Çok teşekkürler : :).  Resmi olsun nolcak  :D .
       Açılımını biliyor musunuz?
  14. Beğen
    Öyle herkesin yapacağı iş değil bu aslında. İş birliğiyle bilmemkaç kişinin bir araya gelip AMW ortaya çıkartması diyebiliriz. Biraz resmi oldu sanırım. o.o 
  15. Beğen
    mustafalrsm reacted to quincy in AMV'lerde MEP   
    MEP bir çok kişiyle yapılan AMV 'dir. Genelde MEP ler saniyelere göre kişiler arasında paylaşılır ve herkes birleştirip AMV yapar
  16. Beğen
    mustafalrsm reacted to Yoichi D. Gremory in Youtube Alternatifi Anime Tube   
    DÜZENLENDİ!

Üye olan herkese, Video yükleyen Animecilere, Hayatımdaki en iyi video yu beğenene, Emeğe saygı yorumları ve teşekkür yorumları atanlara;
    HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://forum.turkanime.tv/topic/10566-anime-hearts-b%C3%BCy%C3%BCyor/

Anime Hearts sadece Animeciler için açılmış bir umut, bir dünyadan daha fazlası kadar site barındırılan büyük bir şirkettir.(Tek başımayım ama idare ediyorum)

Bu resim nedir diyorsanız Youtube sisteminin değişik bir platformudur. Burada Anime opening, AMV, Song, veya sizin yaptığınız çektiğiniz tüm videolar Animeye ait ise youtube yerine Anime Hearts Tube'ye yüklemeniz gerekmez mi ? 

En Hızlı Hattına bağlı Fransa lokasyonu sunucu 7 GBPS ye kadar rahat izleyebilir, upload edebilirsiniz.

HD sistemi oldukça kaliteli izlenebilen hat hızıyla durdurmanıza gerek kalmadan izleyebileceksiniz. Kendi playlist oluşturarak yüklediğiniz Anime Opening, Amv diye ayrı kategoriye ayırmak için playlist oluşturabilirsiniz, videonun süresi bitince otomatik sonraki video'ya geçer.

Profilinizi tasarlamanın en iyi yolu ise Kapak + Profil yüklemektir tabi ki Arkadaşlarınız sizi tanıması için bilgilerinizi de ekleyebilirsiniz ayrıca sistemin %97 si türkçe'dir.

En Kötü yanı ise Tek; 95 MB üzeri video boyutunuz varsa üzülerek hatırlatırım ki Hata alırsınız. Bunun üzerinde cloudflare sistemini çıkarmamız gerekir ama çıkarmadan önce DDOS, SYN ve Shell saldırılarının önüne geçmeliyiz tabi Fransa bunun için çalışıyor.

Youtube yerine Anime Hearts Tube'yi kullanmanız gerekmez mi ? 

İyi eğlenceler :)

Edit: Anime izleme sitesi diyenler lütfen konuyu tekrar okusunlar.
  17. Beğen
    mustafalrsm reacted to shadowanng in youtube den telif hakkı yememek için ne yapmam gerekiyor (geri döndüm)   
    Merhaba Anime Sever :) Öncelikle Youtube telif hakkın talep etmez. Firma çok tıklandığını görünce sana teklif verir reklam vermen amaçlı kabul etmemen dahilinde görüntüdeki sesi alır :) LOOSERCONTROLİ Üni zamanında kurduğumuz ekiptir. Bizde çok karşılaştık Mirror yansıma filan bunlar işe yarar en basiti Anime Musiiic Vİdeo yaparken kısa çekimler olacağı için sorun olmayacaktır. Ayrıca bir ipucu olarak TV den 3 ay sonra ancak işlem yaparsan dikkat çekmez. Yani TV anime yayınlandıktan 3 ay sonra yaparsan Telif haklarını çok detaylı incelemiyorlar :) Harici bir sorun olur ise yazabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim. 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.