Jump to content

Vologirl

Üyeler
  • İçerik sayısı

202
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Vologirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yukari'ye az "kakuseru-sama!" dedirtmedim degil. :P aşkım IA yı ingilizce sarki soyletmeye calistiktan sonra vocaloide tekrar ellemeyecegime dair tovbe etmistim, sonra ONE geldi :D lakin CeviO japonca arayuze sahip oldugundan ONE i kullanamadim bi turlu

Waaaay :D Ehehe, (çok yaşa one XD) Sesbankası olarak mı, yoksa indirme linki mi?

2. Arkadaşlar, Vocaloid Editor 3 programıyla yapmış olduğum bir ses denemesidir. İlk defa kullanıyor olduğum için biraz garip gelmiş olabilir ses. Bundan dolayı özür dilerim. Zaten kullandığım Vocaloid'in ses bankası sadece Japonca şarkı söylemesi için yapıldığından dilimizde olan bazı sesleri çıkartamıyor, fakat ben bir şekilde dilimize yakın olacak şekilde ayarlayabildim az çok.

Burada konuşan Vocaloid'imiz: VY2 (Yuuma)

3. 1-Mesela Hetalia'da Kuzey İtalya'nın dedesi (Antik Roma) ve kardeşi (Güney İtalya) belli . E bu çocuk nasıl doğdu ? Anası babası nerde ? HANİİ ? XD

2-Hetalia'daki diğer ülkelerin anaları babaları nerede ki ? Bir de o var . Gökten zembille inmediler herhalde XD

(Eğer Hamatora serisini bitirmediyseniz çok ağır spoiler olur , sonra sorumlusu ben olmam XD)

Hamatora'nın sonunda Art o kadar yüksekten düşüyo da sonra nasıl kurtuluyo ? Göstermemişler kardeşim ya XD

4. Ao Oni çok evvelden bitrmiştim hetalia ver. olduğunu ilk defa senden öğrendim acaba senaryo aynı da karakterleri mi yer değiştirdiler ki...  :huh:

Ao Oni'yi bilmiyorum , ama muhtemelen senin dediğin gibidir herhalde . Yani oyunun başlarında tabak kırılıyo , birisi gidiyo nler olduğuna bakmaya , geri dönünce de herkes kaybolmuş . Tuvaletten bira falan satın alıyorsun , kütüphanede canavarla savaşıyorsun , karanlık bir yere giriyorsun da ışıkları açmayınca ölüyorsun gibi şeyler olmuştu . Ao Oni de öyleyse öyledir . Hatta Prusya yaralanınca şöyle diyordu "Ben bir ülkeyim , bir ülke asla ölmez!" . Ortalarında birileri kör oluyor değil mi ?

5. Red Dead Redemption (Xbox360 ve PS3 oyunu , GTA'nın amca oğlusu ve cowboy temalı en iyi oyun bence . puanım 10 üzerinden 10 . Grafikler olsun amaçlar olsun , animasyonlar olsun , hikayesi olsun , karakterler olsun , herşey yerli yerinde :D Oynamayan oynasın , bu kız halimle öyle oyun oynadıysam siz düşünün ne kadar güzel :cheer1-onion-head-emoticon: , duygusal yerlerinde yüreğim burkuldu resmen :crying1-onion-head-emoticon: XD)

Red Dead Redemtion'dan birkaç görünüm

Red-Dead-Redemption-red-dead-redemption-

Bir de orijinali Ao Oni olan ve anime versiyonlu bir oyun ; HetaOni . 2 boyutlu RPG PC oyunu olan Hetaoni , Ao Oni'nin Hetalia versiyonudur . Bana göre baya bir gerilimli , korkunç , kanlı ve üzücü bir oyun olan HetaOni'yi , Hetalia karakterlerini en umutsuz ve perişan hallerinde görmek isteyenler için ideal bir oyun :desperate2-onion-head-emoticon:

Hetaoni hakkında birkaç fanart :admire-onion-head-emoticon:

http://orig10.deviantart.net/32e2/f/2012/316/6/8/hetaoni_gif_by_rinandlenkagamine123-d5ks61t.jpg

https://em.wattpad.com/14a407c316f74a81517d3371eadc9977f94917a1/687474703a2f2f666330372e64657669616e746172742e6e65742f667337312f692f323031332f3137312f352f392f686574616f6e695f636f6e66657373696f6e5f62795f657665726c617374696e67786e696768742d643639796d79332e706e67

Bu da benim çizdiğim bir Hetaoni temalı resim (karakter : Kuzey Italya) (Arka plan da bana aittir)

http://vologirl.deviantart.com/art/Italy-HetaOni-Hetalia-APH-poem-557881618

6. Hetalia'nın The Beautiful World sezonunun 10. bölümünde bodrum evleri , Türkiye karakteri , cami ve galata köprüsü vardı . O bölüm zaten Türkiye bölümüydü . Hatta bölümün adı da "Turkey&" idi :D

Hetalia'nın The World Series sezonunda Osmanlı Devleti karakteri de vardı hatta , İspanya ile konuşuyodu felan :p

Magi'de Türk olduğu konusuna katılıyorum  :ph34r:

Hetalia'dan Türkiye'nin söylediği şarkı (Hatafutte Parade - Turkey) :cheer2-onion-head-emoticon:

Not : Bizim Türkiye'yi ne diye maskeli yapmışlar , ben de anlamış değilim valla :p

7. L hariç gerisi çöpe at böyle bir manga ve animesi olan bir baş yapıta Kiraya buldukları adama bak çok yaşlı kaçmış. 

*diğer karakterleri çöpten geri toplayan ben*

*L'i çöpe atar :D*

Kira'ya buldukları adama yaşlı mı diyorsun ? 88 doğumlu ya ! Üstelik dizilerde oyunculuk daha önemli değil midir ? Karakter daha genç veya yakışıklı olsa da oyunculuğu berbat olsa olur mu ? :cool-onion-head-emoticon:

(Eh , tabi senin görüşüne de saygı duyuyorum nihayetinde)

8. Olabilir ama en azından filminden daha iyi yani . :cool-onion-head-emoticon: 

Animedekiler insan yapımı yüzler , gerçek hayatta dizi yaparken nasıl bulsunlar öyle Allah aşkına ? Lütfen animelerle gerçek hayatı bir tutmayın <_<

Bu arada Near'ı oynayan eleman kız :D

Light'ı oynayan iyi oynayacak gibi geldi bana (izlemedim daha :whip-onion-head-emoticon: )

Son sözlerim ....

Dizilerde daha çok oyunculuk ön planda olmalı  :super-onion-head-emoticon: 

Animelerde ne olursa olsa bile :evil-smile-onion-head-emoticon:

9. Nedense ben de benzettim Yusei'e, amca oğlusu olabilir mi ~_~

Kaiba !! Seviyom seni villian seni XD Bakura da çıkçaksa iş tamam . :cheer2-onion-head-emoticon:

Yeni filmi heyecanlandırdı beni . Işık Piramidi filmi de çok acayipti , etkisi üzerimde hala ;_; :hell-yes-onion-head-emoticon:

De bu filmi 2016'da çıkartacak olanların ben .... (siz düşünün) :bled2-onion-head-emoticon:

2016'ya kadar beklenir mi kardeşim ya , en azından yılbaşı deseydiniz ona şükür derdim :( :dying-onion-head-emoticon:

Şimdi en çok merak ettiğim şey Blue Eyes'ın evrimli hali oldu . Nasıl olacak acaba ya ? Çocukluğumun animesinin en sevdiğim canavarı nasıl evrim geçirecek ? Kaiba'nın yeni diski nasıl çalışacak ? Kaiba neler çeviriyo yine ? Yugi ve Joey nasıl bir şekilde büyüdü ? Tea'ya ne oldu ? AZ SONRA .... (Magazine çevirdim işi la :p) :ahaaah-onion-head-emoticon:

Ama harbiden nasıl olcak o iş yani ? Bakalım görcez . Sinir küpü gibi sabır taşı gibi bir de "2016" diyolar ya , işe bak olacak şey mi bu şimdi ? Ben ne izleyeceğim o zaman ha ? :hate-onion-head-emoticon: :bleeding-onion-head-emoticon: :bsod-onion-head-emoticon:  :bled2-onion-head-emoticon:  :cruch-onion-head-emoticon: 

Blue Eyes ve Kaiba ikilisini tekrar görmek bana iyi gelecek , çok özlemiştim onları (Kaiba , senden karizma fışkırıyo la , tekrar fışkıran karizmanla geri mi dönüyon , yerim seni bak :embarrassed4-onion-head-emotico ) :cheer1-onion-head-emoticon:

10. Ben başta zorunlu gülünce daha sonrasında da zorunlu olarak gülmeme gülüyorum .

%10 zorunlu gülme , %90 zorunlu güldüğüne gülme

böyle birşey çıkıyo ortaya :D Gülmeyi severim , gülmek güzeldir yani :) Zorunlu gülmek daha çok komik gelir , ve tabii çok az da gıcık olmuyor değilim ama komiğime de garibime de gitmiyor değil :D

11. Hetalia'da birbirleriyle kardeş olan Norveç ile İzlanda'nın gerçek hayatta da cidden kardeşlik bağı olması ağzımı açık bırakmıştır .

Hetalia'da Amerika'nın eskiden İngiliz sömürgesi olup daha sonra da 1700'lerde 7 yıl süren ve 4 Temmuz'da (4 Temmuz : ABD'nin ulusal bayramı) Amerika'nın bağımsızlığıyla sonuçlanan bir savaşın olması .

One Piece'deki Cavendish'in "Durandal" adlı kılıcının Avrupa'da efsanevi ve güçlü bir kılıç olması .

Hetalia'dan İngiltere ile Naruto'dan Sasuke'yi aynı seslendirmenin seslendirmesi (Sugiyama Noriaki)  .

Allah aşkına aynı ses aynı tonla çıkacağı aklınıza gelir miydi ? Ben de şaştım bu işe :o

Sarışın ve kalın kaşlı İngiltere :wub:

Öteki de Sasuke :wub:

59925.jpg131317.jpg

İngiltere'nin karakter şarkısını Hetalia konserinde söyleyen Sugiyama-san (lütfen ilişki kurun şu yukarıdaki karakterlerle Allah aşkına.)

Hetalia - İngiltere - "Asla Yenilmez İngiliz Centilmen" Şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=hBZYz0MBF4Q

Sekai-ichi Hatsukoi'den (Bu anime yaoidir) Takano'yu ve Hetalia'dan kardeş olan Kanada ve Amerika'yı aynı kişinin seslendirmesi . Hiç yakıştırıyor musunuz aynı sesi ? -_-

135395.jpg   Takano Masamune

70126.jpg   Amerika

116474.jpg   Kanada

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.