Jump to content

NaruHodo

Üyeler
  • İçerik sayısı

293
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne NaruHodo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. her geçen gün insanlığımızı,vicdanımızı,dürüstlüğümüzü,paylaşımcılığımızı ,tebessümümüzü ve anlayışımızı terkediyoruz..bencilleşiyoruz,empati kuramıyoruz,tahammül edemiyoruz ,anlaşamıyoruz,sömürüyoruz özetle insanoğlu çok acayip bir şey oldu..

2. hiç de demiyorsunuz ki uyarmıyorsunuz ki NaruHodo nescafe içmedin bu akşam diye :D bahane arıyorum :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. NaruHodo

NaruHodo

o bunu yemiş bu şöyle hissediyormuş o kaçamak yapmış o sarma sarmış diğeri çocuğunun her açıdan fotosu çeker yükler altına yorumcu teyzeler yorumlar yapar..öteki sağlı sollu foto koyar kız arkadaşları canımlar cicimler aşkımlar yakıyorsunları havada uçuşturur v.s v.s baydı beni facebook :D

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Oooo sen bayağı dertliymişsin :D bu kadar ayrıntıya girdiğine göre bayağıda ilgili :D Şu kişiden ya da sayfadan paylaşımları gizle sekmesini kullanıyorum o tür durumlarda :D

4. NaruHodo

NaruHodo

takibi bırak doğrudan en uygunu :D

3. işitme engelli bir arkadaş için hazırlanan güzel bir video..izlemeniz tavsiye olunur yararlı proje

4. Kemanın yeri ayrı,duyguları en net duyduğum müzik aleti..dinlemekten muazzam keyif alırım..

2. NaruHodo

NaruHodo

vangelis dinlemiştim kitaroya da bakayım sensei ;)

3. kata silvia

kata silvia

kitaro daha uzakdoğula elektro nun birleşimi

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

afiyet olsun diyeceğim ama nescafeden eser kalmamıştır heralde :D rica ederim.

kata +1

5. konban wa minna :)

2. Witch

Witch

;-;

Kyaa arigatou :3

Geri geri yururum ._. :D

6. koyudan açığa,açıktan koyuya yumuşak geçişler..

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Gambare :) bekliyorum...

2. NaruHodo

NaruHodo

orta vadeli bir süreç :D

7. Mangalara da el atsam mı diye düşünmekteyim..şöyle güzel serilerden hangisi?

2. mustafalrsm

mustafalrsm

akame ga kill tabii ki ciidiyim mükemmel

3. NaruHodo

NaruHodo

animesini izledim ..umutluydum o animeden aslında başlarda.. bilmiyorum mangasını okur muyum :)

4. NaruHodo

NaruHodo

Yabus listeye ekledim

8. Naruto çizimi başlasın o halde :D

2. NaruHodo

NaruHodo

evet :) biraz detaylı çizimlerden

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Sırada ne var *-*

4. NaruHodo

NaruHodo

2 yada 3 karakterin içinde olduğu afiş tarzı çizim yapmayı düşünüyorum bakalım kısmet :D

9. One Piece - Thriller Bark Arc kasıyorum yeaah

10. pc masaüstünü önce doldururum sonra tasnif etmeye üşenirim yeni klasör yaparım hepsini onun içine atarım..belli zaman sonra masaüstüm tekrar dolar.. ilk önceki üşendiklerimle yeni üşendiklerimi yeni bir klasör açarım oraya atarım.. sonra yine.. bu durum kısır döngüye bağladı ..iyi bir alışkanlık değil..

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Aynı durum benim içinde geçerli resim indiriyorum genelde klasör klasör için sonra aradığımı bulamıyorum :D

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

klasör klasör içinde yani düzeltiyorum :)

3. NaruHodo

NaruHodo

sonrası format :D temiz iş

11. sık yumruğunu.. göğe yükselt.. de ki kendine evet ben bunu yapabilirim ve yolunda durmadan yürümeye devam et..kendi potansiyelinin farkında ol! bu hayatta sesin gür çıksın!

12. şu penceremin altı kedilerin buluşma mekanı oldu töbe töbe hayır ortamda romantik değil ki bildiğin pencerenin altı.. yav gidin öteye.. gece gece

13. vaay be uzun zaman olmuş

14. yeni çizim paylaşımı pek yakında :)

15. yine her zamanki gibi pc karşısında koltuğumun üstüne tünedim :)

2. jans09
    3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Aynı suda ikinci kez yıkanmam ben :pp yine ciksaydi içimdeki cadı kızı ortaya çıkarırdım .dd

4. NaruHodo
  16. Zoro adamın dibisin..net!

1. Ani.Maxiventus
    2. NaruHodo

NaruHodo

Robin de bayan karakterler içinde ilk sıralarda sayabileceğim bir hatun :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.