Jump to content

Erascupin

Üyeler
  • İçerik sayısı

123
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Erascupin kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Benim anlamadığım konu niye çekiliş 15-20 gün sürdügü ?

Katılımın artması için, sınav haftasına denk geldiğinden dolayı öğrencilerin kaçırmaması için, Point Blank kodlarını saymazsak 40 ayrı anime ürünü veriyoruz, bu yapılan 5. etkinliğimiz olacak, en kısa etkinliğimiz 8 saat sürdü ona 400 katılım vardı, tabi sadece Ace şapkası verilmişti. Hediye sayısı fazla olduğundan dolayı çekiliş süresi biraz uzun. ^_^

2. Çok iyimiş de yaklaşık 1 aylık süreç var gibi gözüküyor önümüzde

Yurtdışından bi kargo bekliyoruz çekiliş için, şuan istanbul pim de, çıkışı onaylanmış muhtemelen haftaiçi elime ulaşır,o geldiği zaman çekiliş başlayacak.

15 ya da 20 gün sürecek çekiliş. Yılbaşından önce hediyeler sahiplerine çoktan gönderilmiş olur.

3. Berserk, Ghost in The Shell, Jojo, Hunter x Hunter, Gintama, Ginga Eiyuu Densetsu, Rurouni Kenshin, Monogatari Series, Monster, Shigurui v.b. görmek isteriz. :LTkJN9u: Özellikle siyah renk t-shirt ve arkalı önlü baskılı olursa daha da iyi olur :P

Talep olsa da etkinlikler ve cosplay yüzünden çok fazla tasarım çıkaramıyorum, fırsat bulduğumda forumda ki mesajlara yeniden bakar bir kaç eski seri daha ekleyebilirim ^_^

4. Eveet, gelelim çekiliş etkinliğimize, bu kadar kısa süre de 5000 olmayı beklemiyordum diyebilirim.
    Çekilişler, ilgi, sayfa paylaşımları, NEET'i "Anime Sayfası" sanan kişilerle birlikte 5000'i devirdik.
    Takip eden, NEET'in genişleyen kitlesinde yer edinmiş, aktif olan/olmayan herkese teşekkürler.
    5K Çekiliş Etkinliğini Sonuçları

Çekiliş Videosu

Çekiliş içeriğini video da bulabilirsiniz.
    Ayrıca anlatmak gerekirse, Youtube videosuna gidip, Youtube videosu altına yorum
    olarak, "Facebook Profil Linkinizi" ve boşluk bırakarak 11 Paket arasından istediğiniz "bir" Paketi
    yazmanız gerekiyor.

2. Aşama ise, Polldaddy çekiliş adresimize gidip, hangi paketi seçtiyseniz
    aynı paketi çekiliş linkinde bulup oraya da "Facebook Profil Linkinizi" kopyalayıp
    sayfanın en altında bulunan "Finish Survey" butonuna basıyorsunuz.

Düzenleyen: NEET

Ön Bilgi ve açıklama:

Merhaba Türk Anime, 4. çekiliş etkinliğimiz ve en büyük etkinliğimiz olan 5K Çekiliş Etkinliği çok yakında başlıyor.

Etkinlikle ilgili ön bilgi vermek için kısa bir video çektim, aklınıza takılan sorular olursa konu altına yazabilirsiniz. ^_^

Çekiliş ortalama 2 hafta sonra başlayacak ve 20 gün sürecek.

Youtube ve Polldaddy üzerinen yapılacak.

5. Siteyi hemen ekledim  :rolleyes: Diyelim ki baskılı kupa istedim ama kupa bardak modelini beğenmedim daha afili bir eşey istiyorum değiştire biliyor muyuz   :whistling: çok şey mi istedim  :D

Kupalar 2 çeşit, eklemediğim kupa çeşidi ''Sihirli Kupa'' dedikleri, kupa boş olduğunda üzerinde resim gözükmüyor, su ya da herhangi birşey doldurunca üzerinde ki baskı gözüküyor  ^_^

6. Kupa ve anime afişleri gibi çalışmalarında olacak mı? Konunda yazdıysan bakamadım diğer sayfalara girince pc fazla kasıyor  :ph34r:

Konuya kupaları eklemedim sanırım, Kupa kategorisi var  ^_^

Buradan bakabilirsin, http://www.tisho.com/dukkan/kategori/neet_2283_3731 çeşit arttırıyorum

Afiş değil de, canvas tablo olarak var (En 45cm x Boy 35cm) onların fiyatı yüksek olduğu için markete eklememiştim.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.