Jump to content

Erascupin

Üyeler
  • İçerik sayısı

123
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Erascupin kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Pardon ama siteye bakıyorum şimdi T-shirt fiyatlarını kim düzenliyor?? :D 40 TL 50 TL'yi anladım da 2955 TL 2385 TL bu fiyatlar gerçek mi??? :) arada 291 301 TL ler de uçuşuyor :D yanlış bi yere girmedim dimi Tisho.com siteniz??? Video linkinde gördüm Facebook sayfasında :D

Farklı birinin marketine girmiş olabilirsiniz, http://www.tisho.com/dukkan/neet_2283 adres  ^_^

2. bişey sorucam manga tarzı bölüm bölüm yapma imkanımız varmı yani kabul olurmu

Temaya uygun olduğu sürece çalışmayı istediğiniz şekilde çizebilirsiniz, geç cevap için kusura bakmayın iş dolayısıyla foruma giremedim.

Ne kadar zamanımız var? Şu sıralar çok boşta takılıyorum ve güzel bir etkinliğe benziyor ödüller acayip ilgimi çekti. :3 Yeterli zaman kalırsa mutlaka katılırım. Ayrıca Marker'dan kastınız nedir? >.<

4 Temmuz'a kadar çizimin sayfaya gönderilmesi gerekiyor, buradan da mesaj atabilirsiniz. Marker, karakalem değil, karakalem çalışması kabul edilmiyor, Kuru-Sulu boya ve ya Profesyonel çizim kalemi yani Marker (Faber-Copic) kalemler kullanmalısınız.

Kara kalem diyeydiniz ya. :D Neyse, peki zaman?

Ön bilgiyi okumalısınız. Spoiler içinde ön bilgi verildi, tüm açıklamalar orada yazıyor, 4 Temmuz son gün.

3. :D Sen öyle diyince şimdi bi içime kurt düştü. 

Ben yapamam gerçi sac vsç den baya uğraştırır çünkü :D şimdilik eva ile idare edelim.

Evi atölyeye çevirebilme ihtimalim olduğu için, ses problemi de olmadığından öyle yapmayı düşündüm :D yoksa kolaylık açısından eva gayet uygun

Örnek olarak belki işine yarar

2gBNrL.jpg

4. Çok iyi benim ki kadar fazlalığı yok sanırsam omuz göğüs dirsekteki zırhları  eva dan yaparsın kalıp çıkartıp.

ToruCon'da görüşürüz artık :D

Aynen, ToruCon'a gelmem lazım ama Cosplay yarışmasına katılmam büyük ihtimalle. eva kullanmayabilirim, tahta üzerine kalın sac, kırmızı bölgeleri de oyma kalemi ile yapıp boyarsam biraz daha gerçekçi olur diye düşünüyorum metal gönümüm için.

5. Güzel konu, ben de Bell Cranel için hazırlık yapıyorum.

Welf'den aldığı son zırh'ları yapmaya çalışıcam, Hestia Knife dahil ama Mino boynuzundan yapılan dagger'ı yapmayabilirim.

ogo9JQ.png

l7m9AB.jpg

Çizim yarışması bittikten sonra başlıyorum, bakalım nasıl bişey çıkıcak ortaya 

6. Katılımcı sayısımı az bana mı öyle geliyor O.o .

neyse ben katılayımda  haftaya bitere çizim *-*

Facebook dışına pek çıkmak istemeyenler de var :) Çoğu kişi mobil ve forumu belki de bilmiyor, kullanmadı ya da girmek istemiyor.

Katılımcı sayısı az değil ama çok çok fazla da değil... Bi an Çizim yerine AMV yarışması olsaydı ne olurdu acaba diye düşündüğüm oldu

7. Seçilen tema zor olduğu için katılımın az olması sebebiyle yarışma iptal edilmiştir.

Bilgi için video'yu izleyebilirsiniz.

https://www.facebook.com/ORGNEET/videos/vb.1464854833762044/1613229612257898/?type=2&theater

Merhaba 

Türk Anime, Anime ve Manga severler.

5. Etkinliğimiz Çizim Yarışması, yarın 25 Haziran 2015 tarihinde başlıyor.

NEET ve biraz kendimden bahsedeyim.

Etkinliğe geçmeden önce 

Ben NEET'in kurucusu Eras. Adım Buğra, 23 yaşındayım, 2014 Temmuz ayından beri NEET ile uğraşıyorum, aslında son 5 aydır ciddi şekil de uğraşıyorum diyebilirim. Bu 5. etkinliğimiz olacak ve şimdiden çok çok fazla ödüller, hediyeler dağıttık ve bir Yetenek Yarışması düzenlemeye karar verdik.

NEET ''Zamanda Yolculuk'' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması
    25 Haziran ~ 4 Temmuz arasında yapılacak olan yarışma'nın temasını Zamanda Yolculuk olarak belirledik.

Katılımcılardan Steins; Gate karakteri ''Kurisu Makise'' üzerinde zamanda yolculuk konulu bir çalışma yapmalarını istiyoruz.
    Futuristic çalışmalar, günümüze uyarlamalar ve ya geçmiş zaman kullanılabilir.

Ek olarak ''Sulu Boya'' kullanımına izin verilmiştir.

Örnek olarak; Oda Nobunaga zamanında yaşayan Mızrak kullanan bir Kurisu Makise ve ya 2095 yılından Büyü, Robotik çağ da yaşayan bir Kurisu Makise... Hayal gücünün sınırı yoktur. Örneklerden çok çok farklı çalışmalar da ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sizin elinizde. Çiziminizi sayfaya mesaj olarak gönderdiğinizde, tüm kontrolleri yapmış ve yarışmaya o çizim ile katılmış sayılırsınız. Sonradan çalışmanız üzerinde herhangi bir değişiklik yapamazsınız.

İyi çalışmalar, iyi eğlenceler.

fvTEhau.jpg

Ön Bilgi:

blH9glY.png

Ön bilgiye ek olarak ''Marker''ın yanısıra ''Renkli Kuru Boya Kalemi'' de kullanılabilir.

ÖDÜLLER

1. Kazanan

*Death Note Defteri + Tüy Kalem

*One Piece ‘‘Portgas D. ACE’’ Şapkası

*Tokyo Ghoul Kulakiçi Kulaklık

*Naruto ‘‘Konoha’’ Kolyesi

2. Kazanan

*Tokyo Ghoul Kulakiçi Kulaklık

*Fairy Tail Amblemi Kolyesi

3. Kazanan
    *Shingeki no Kyojin Bilekliği
    *Tisho %10 İndirim Kuponu

ÖDÜLLER

HNZoZPC.jpg

8. Güncelleme.

Babalar Günü dolayısıyla Standart Yaka Erkek Tişörtler 21 TL'ye indirildi. İndirim 1 hafta sürecek yani 21 Haziran tarihin de bitiyor.

Ayrıca her alışverişiniz de bir sonra ki alışverişiniz için %10 indirim kuponu kazanıyorsunuz. Bu yüzden alışveriş yaptığınız zaman sizden mail adresi istendiğinde doğru yazdığınıza emin olun.  ^_^

*Markete Gintama, Naruto, Neon Genesis, KanColle, Kuroko no Basket, DanMachi gibi serilerin yeni ürünleri Mousepad olarak eklendi, onay bekliyorlar.

NOT: Kapıda Ödeme aktif değil.

Market ''Ürün Özelleştirme'' Klavuzu video'lu anlatım.

9. Linkleri neden paylaşamıyor ki? Saçma sapan reklamlar gördüm ben bu forumda kimse gıkını çıkarmadı animeyle bu kadar alakalı olan şeyde mi problem olacak? Kimse paylaşma demediyse linkleri paylaş bence :D Olmadı bana da özelden atabilirsin mümkünse

Gören forum yetkilileri paylaş ya da paylaşma demediler, ben de özelden isteyen kişilere link atıyorum, kesin birşey söylerlerse konuya ekleyebilirim linki,

özelden gönderiyorum

10. T shirt olsun kupa olsun bunları elden de alabileceğimiz yerler var ama yastık ve mousepad her yerde bulunacak cinsten değil. Bu yüzden bende sitenize göz atmak isterim :)

Gönderiyorum, Mousepad tasarımlarını eklemedim çünkü, herhangi bir tasarıma gelip ''Özelleştir'' butonuna basınca resim yüklendiği zaman sol tarafta olan listelenen her ürünü o tasarıma uygun hale getirip alabiliyorsunuz, mouse, mousepad, tablo, büzgülü spor çanta, anahtarlık, telefon kılıfı, saat dahil bir çok ürün var :)

Onun için de bir resim hazırladım

http://i.imgur.com/QzEuTVU.jpg

Replikler ile çok güzel olmuş :)

Link ben de isterim

Gönderiyorum  :)

bende madara t-shirti bastırmıştım gerçekten malzemeleri kaliteli hatta 5. ürünü alabilirim çok güzelmiş :D ama adminin dediği gibi eski animelere önem verirsen çok güzel olur ama dxdde yapabilirsin  :bled1-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:

Shigatsu wa Kimi no Uso ve bi kaç yeni seri tasarımlarından sonra eski serilere başlamayı düşünüyordum ben de  ^_^

11. Hep yeni serilerin resimleri var, neymiş bu tokyo ghoul arkadaş. "Anime is not for Kids" yazısı güzelmiş :P One Piece, Death Note, Naruto, Bleach, Berserk v.b. resimleride görelim -_-

Hepsini eklemedim aslında.

OP, Death Note, Bleach, Naruto var, eski serilere biraz daha ağırlık vericem, nostalji'yi daha çok seviyor insanlar :) Ara ara diğerlerini de eklerim konuyu güncelleyip.

Hestia ve Akame li olan hoşuma gitti özelden link alabilirmiyim :D

Gönderiyorum

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.