Jump to content

moekami

Üyeler
  • İçerik sayısı

138
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

moekami kullanıcısının paylaşımları

1. Normalde anime tanıtımları falan okurken aralardan okuyorum, tamamını okumaya üşeniyorum, ama seninkileri sıkılmadan okuyorum ben. Mirai Nikki animesi için bende aynı şekilde düşünüyorum, Yukiteru ilk başlarda beni de sinir ediyordu. Ve gereksiz ecchi kısımlar çıkarılsa daha güzel olurdu bence. Bende izlemenizi tavsiye ederim.
  2. moekami

Müzikle İlgilenenler Buraya!

Keman ve piyano çalıyorum, 4 ay civarı oldu başlayalı. Çok da iyi değilim, ama piyanoda Death Note, Vampire Knight, Diabolik Lovers, Elfen Lied gibi animelerin şarkılarını çalıyorum, piyanoda daha iyiyimdir. Küçükken abim sayesinde bas gitar öğrenmiştim biraz, onu da birazcık çalabiliyorum. Onun dışında, şarkı söylemeyi ve dinlemeyi çok severim. :angel2-onion-head-emoticon:
  3. Öncelikle, keman ve piyano çalmaya başlayalı 4 ay civarı oldu. Enstrüman çalmaya çok önem veriyorum, özellikle de ne zaman bir animeyi bitirsem hemen gidip piyanonun başında öğrenmeyi çok seviyorum. Evde uyumaya çalışırken, manga / çizgi roman okurken, resim çizerken, her şekilde müzik dinlerim. En sevdiğim müzik türü ise J-Pop / J-Rock. Klasik müzik de çok dinlerim, keman ve piyano olarak. The Gazette en sevdiğim grup, anime OP'larının hepsini dinlerim. Özellikle de Kuroshitsuji OST'larının hepsi mp3'ümde vardır, onların yeri farklı.
  4. moekami

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

1- Anime izlemek. 2- Keman / piyano çalmak. 3- Resim çizmek. 4- Tatlı,şeker,çikolata yemek. 5-Şarkı söylemek / dinlemek. Bir de çizgi roman / manga okumak var tabii.
  5. moekami

Amatör Çizimler | Witch

Çok şirin olmuşlar bence, beğendim ben. :cheer2-onion-head-emoticon: Şu chibi çizimlerin çok tatlı olmuş, Hatsune Miku özellikle.
  6. moekami

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

Diabolik Lovers. Daha fazla bölüm gelmesini isterdim.
  7. Şu müzikalde, animedeki karakterleri güzel yapmışlar bence. Ancak Ciel'i fazla veletimsi yapmışlar diye düşünüyorum ben, biraz daha büyük olmalıydı bence. Keşke Japonya'da olsaydım da izleyebilseydim bu müzikali. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  8. Çok güzel anlatmışsın animeyi, sıkılmadan sonuna kadar okudum mübarek. Sana katılıyorum, ecchi oranı o kadar fazla olmasa daha iyi olurdu diye düşünüyorum ben.
  9. moekami

( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin

Ne demek, rica ederiz. Bir seri daha tamamladıysak, ne mutlu bize.
  10. moekami

Anime Karakter türünüz

Loli ve Kuudere ile Meganekko oluyorum ben. Tsundere çıkmadım iyi ki, hiç sevmem onu da. Bir de Yangire tarafım da bulunmakta. (Yandere değil.)
  11. moekami

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Kuroshitsuji: Bu dünyada iki çeşit insan vardır. Çalanlar, ve çalınanlar. Ve bugün, sizlerin geleceklerinizi çalıyorum. Sadece bu. -Ciel P. Bir kez kaybedilen şey asla geri dönmez. -Ciel P. Nerede olursanız olun, her zaman yanınızda olacağım, genç efendi. -Sebastian M. Yes, my LORD. -Sebastian M. Eskiden çok sevdiğin bir şeyden nefret etmek acı dolu bir his. -Ciel P. Ben sadece lanet olası şeytan bir kahyayım. -Sebastian M.
  12. moekami

Evet, almış oldum. :cheer2-onion-head-emoticon: Çok teşekkür ederim. :embarrassed4-onion-head-emotico
  13. Hemen bir koşu izleyip gelmem lazım benim. :bled1-onion-head-emoticon: 2 tane OVA'sını buldum hemen izlemeye gidiyorum ben, umarım beklediğim gibidir. :embarrassed4-onion-head-emotico
  14. moekami

Rea ve Tama'dan anime coverları!

Çok beğendim coverlarınızı ben. En fazla Deadman Wonderland - Woodpecker şarkısını beğendim. :cheer2-onion-head-emoticon:
  15. moekami

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Şimdilik Akuma No Riddle animesinden Azuma Tokaku diyorum, sanırım Ciel Phantomhive'ın kız versiyonu olduğu için bayağı güzel geliyor. :embarrassed4-onion-head-emotico
  16. moekami

Teşekkür ederiz! :angel1-onion-head-emoticon:
  17. moekami

Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

Saymaya çok üşeniyorum ben ama en az 80 vardır. :3
  18. moekami

Teşekkürler! :cheer2-onion-head-emoticon:
  19. moekami

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Durarara! - Orihara İzaya ve Heiwajima Shizuo hep birbirleriyle kavga ediyorlar, hoşuma gidiyor. Sword Art Online - Kirito ve Asuna. İlişkileri çok şirin diye düşünüyorum. Shingeki No Kyojin - Jean ve Eren. Hep birbirlerinde diss atıp duruyorlar, çok komikler bence. No.6 - Nezumi ve Shion. Bu ikiliye bayılıyorum zaten, tam bir tatlışlar. :hell-yes-onion-head-emoticon: Kuroshitsuji - Ciel Phantomhive ve Sebastian Michaelis. Ve tabikide en çok sevdiğim couple. Sebby-chan ve Cieru-chan! :bled1-onion-head-emoticon:
  20. moekami

Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)

10- Shimapan 9- Zettai Ryouki 8- Okul mayoları 7- Yaoi 4- Kardeş/Abi/Abla Kompleksi Bunlar tam benlik, özellikle de Zettai Ryouki ve Kardeş komplekleri. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  21. moekami

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Kuroshitsuji animesinden bayağı bir etkilenip evde kahya olmuşluğum vardır. :hell-yes-onion-head-emoticon: Death Note bayağı etkilemişti. Shingeki No Kyojin de bayağı etkilemiştir. :bled1-onion-head-emoticon:
  22. moekami

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Kuroshitsuji 3 sezon yapmış olsa da, hala yeni sezonunu dört gözle bekliyorum... :bled1-onion-head-emoticon: Pupa'nın finali çok saçma bittiği için 2.sezonu bekliyorum... Anlamsız olsa da Death Note'un hep 2.sezonunu beklemişimdir... :hell-yes-onion-head-emoticon:
  23. moekami

Animelerden etkilenmeler.

Biri bana iş buyurduğunda tıpkı Sebastian gibi "Yes,my LORD." diyip duruyorum, artık beni Sebas-chan olarak çağırıyorlar. :cheer2-onion-head-emoticon: Death Note defterini almıştım bir de, ona gıcık olduklarımı falan yazıyorum psikopat ölüm nedenleriyle. (Mesela çok konuştuğunda hocanın ismini yazıyorum...) :hell-yes-onion-head-emoticon:
  24. moekami

Yeniden Merhaba

Hoşgeldin, belirtmeden geçmiyim benim de en sevdiğim karakter Ciel Phantomhive'dır. :cheer2-onion-head-emoticon:
  25. Birisi çizgi film dediğinde ben aynen: :hate-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.