Jump to content

moekami

Üyeler
  • İçerik sayısı

138
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne moekami kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Erkeklerde bence Yuki Kaji de kesinlikle olmalıydı. (Eren Jaeger, Yukine, Kanato Sakamaki ve daha bir çok karakteri seslendirmişti.)

Miyuki Sawashiro'nun sesi güzel, ama biraz cırtlak bana göre, ama karakterlere uyuyor.

Sailor Moon'dan Haruka'nın seiyuusunun sesi de çok güzel ya.  :cheer3-onion-head-emoticon: 

2. Ya, ne bileyim bence anime kafayı dağıtmak için, boş zamanları doldurmak için açılıp izlenir, veya dediğin gibi gerçek hayattan kaçmak için.

Ama tabiki de bu kadar kaptırmamak lazım, anime izlerken falan eğlenirim ben çoğu zaman, aksiyon, dövüş sahnelerinde falan. Ama beni de çok etkileyen seriler var şimdi, tekrar açıp izlesem depresyona girer 1 ay çıkamam belki. (Özellikle Kuroshitsuji serisi.)

İşte sınırı bilmek lazım yani. Her şeyin bir ölçüsü var sonuçta. 

Ayrıca, Loli Hentai diye bir tür de var ki, en sevmediğim türlerdendir.

Yahu çocuk 7-8 yaşında, 25 yaşında kadın vücudu yapmışlar resmen.

Hiç hoş durmuyor, hatta tiksindiriyor beni.

Normal ecchi varken, neden çocuklar....?  :help-onion-head-emoticon: 

Ayrıca, sadece animelerden değil, yabancı diziler veya filmlerden de aynı şekilde etkilenebilirsin.

3. SnK'nın ilk sezonu ön gösterim gibi bir şey.

Mangasının tüm bölümlerini okuyan biri olarak söylüyorum, mangaka bazı kısımları batırmış ileride, ama o kadar fazla gizemli olaylar var ki.

İlk sezonda hiç bir şey açıklanmadı bile, her şey mangasında ortaya çıkıyor yavaş yavaş.

Ama animesini izlemeyi tercih ederim, çünkü Opening'ler vs. OST'lar çok iyi.

Ayrıca grafikleri de çok beğendim, ana karakterler de gayet başarılı diye düşünüyorum.

Konusu bakımından da diğer animeler gibi konusu yok, yani çok farklı buldum ben.

Çok fazla dram olduğuna katılıyorum, resmen animede 1 sn'lik mutluluk anları oldu sonra gene titanlar gene titanlar...

Ama bana göre en iyi animelerden biri.

Bana göre de puanı 9/10.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.