Jump to content

Laetitia

Üyeler
  • İçerik sayısı

85
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Laetitia kullanıcısının paylaşımları

1. Yeni bölüm çıkınca hemen indirdim izledim, ayy ne desem bilemiyorum, hoş oldu güzel bitti hiç de üzmedi :D Şu çatı sahnesinde satoruyu aşağıda bekledikleri ve sonunda airiyle öyle bir sahne olacağı belliydi ama yazık oldu az daha görseydik airiyi :D
  2. Laetitia

( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi

Son bölüm çıkınca telaş yaptım indirdim hemen, emeği geçen herkese çook teşekkürler
  3. Şu baştaki hamster olayı tüylerimi diken diken etti :D Kayo da çoluk çocuğa karışmış, gitti gül gibi kız :D Satoru da alem vallahi, tamam hatırladın iyi hoşta, tekerli sandalyedesin hani, adam seni atsa çatıdan ne yapacaksın, gerçi bir bölüm kaldı ne olacaksa olacak artık :D
  4. Laetitia

Bungou Stray Dogs

Hepsi birbirinden havalı bu arkadaşları izlemek için sabırsızlanıyorum İyi çevileer
  5. Öğretmenin katil olduğu çok belli olsa da belki bir umut başkasıdır diye beklerken... üzücü oldu gerçekten.
  6. Ben herkesin öleceği çok hüzünlü bir son bekliyordum. Delirdiği an direk böyle olacağını biliyodum, kesin ölecek diye düşündüm ama hala şoktayım. Sonu mutlu bitti inanamıyorum :') :hell-yes-onion-head-emoticon: Aslında ben hafıza kaybı olaylarına sinir olurum ama nedense burda hiç rahatsız etmedi. Resmen Yuu sonunda adam oldu, olgunlaştı çocuk :D O kartları fırlattıktan sonra kendini sorgulayıp ağlaması çok güzeldi. Tanrı havalarına girmesi beni çok güldürdü neden bilemiyorum :D Kızla da sarılmadılar gene :D ama o elini sıkması falan çok hoştu. Çok güzel bir seriydi, iyi ki başlamışım diyorum :crying2-onion-head-emoticon:
  7. Laetitia

( 12 / 12 ) Akagami no Shirayuki-hime

Lafı bile olmaz :lol: Çok severek takip ettiğim bir seriydi. Ama daha son bölümü izleyemedim, indirebilirsem izleyeceğim :D
  8. Laetitia

Coverlarım! ^^

Çok güzel olmuş eline sağlık, euterpe'yi çok beğendim :good-job-onion-head-emoticon: Çalışmalarının devamını bekliyoruz :lol:
  9. O değilde şimdi Yuu geçmişe gidip geleceği değiştirdiği için Tomori'nin abisinin durumu hala çok kötü, şarkıcıyla karşılaşmadı falan. Yazık oldu onda da :( Ne güzel durumu düzeldi diye sevinmiştim zamanında
  10. Tomori'yi kurtarmak için, fedakarlık yaparak ölmesi ölümünü daha da dramatik yaptı zaten bi de o kadar işkenceden sonra :dying-onion-head-emoticon:
  11. İnsan bir sarılır öyle ayrılır :D Yuu kesin ölecek, aslında diğer herkes de ölebilir. Ya da Yuu kalır sadece hayatta tüm o güçleriyle beraber, yalnız... En iyisi herkes ölsün cümle alem kurtulsun bence :D Ama varya eğer bir şekilde hayatta kalırlar ve biz büyümüş hallerini görebilirsek çok şaşıracağım :D O değilde olan Pooh'a oldu...
  12. Ben Lenka'yı seviyordum adama bir yıl ömrün kaldı dediler, hiç oldu mu şimdi? :desperate2-onion-head-emoticon: :dying-onion-head-emoticon:
  13. Ben şey diye sanıyordum O kurtarma işi çok önceden oldu, şu an bulundukları yere geldiler sonrasında nao ile tanıştılar falan
  14. Ben de çok sinir oldum ama bence onu da görmemiz gerekiyodu, ilaçsız Alisa, Alisa değilmiş :d Aslında ilk başta havalanıp kutudaki tüm ilaçları yemeye çalışmasaydı sonrasında daha çok ilacı olurdu kendine gelirdi en azından. Lenka da nasıl da siper etti kendini, kimseyi arkada bırakmamak için çok uğraşıyor çocuk
  15. O değilde Ayumi hala hayatta mı? Çünkü Pooh, kız kardeşini kurtarmaya gideceğin zaman olacak diyordu Kesin o gün oraya gelen kız Ayumi'yi aldı götürdü, gene içeri kapattılar. Geç kalmasından kastıda Ayumi'nin çoktan ortalığı yerle bir etmesidir.
  16. Laetitia

( 12 / 12 ) Donten ni Warau

Konunun Japonya'nın tam gelişme dönemindeyken olması ilgimi çekmişti ve çok da güzel ağlattı vallahi. Çeviri için emeği geçen herkese gerçekten çook teşekkür ederim :rolleyes:
  17. Laetitia

Anime Radyo Müzik Arşivi

Tek tek bulup indirmeye çalışmaktan daha kolay oldu, teşekkürler ^^
  18. Guilty crown ya da Angel beats daha önde olabilirdi ^_^ Kuroshitsuji 2'nin listede olmaması tuhaf gerçekten :lol:
  19. Laetitia

( 14 / 13+ ) Charlotte

Teşekkürler :lol: Bölümdeki o şarkı, o kulaklığı taktığı andaki ifadesi aklım gene angel beatsa gitti, aynı kişiler yapınca hep böyle oluyor :D
  20. Cep saatini çook beğendim. Güle güle kullan :lol: Ben de bi ara mini figür almıştım, benim anahtarlık ya da figür almak daha çok hoşuma gidiyor :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.