Jump to content

Laetitia

Üyeler
  • İçerik sayısı

85
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Laetitia kullanıcısının paylaşımları

1. Laetitia

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

God Eater 1-3.bölüm :lol:
  2. Laetitia

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Zülfü Livaneli'den Kardeşimin Hikayesi, ne kitaptı be :D Digerlerini de yazmak yerine polisiye diye toparlayayim :D
  3. Laetitia

( 12 / 12 ) Akagami no Shirayuki-hime

Tarihi shoujo olunca tadı bir başka oluyor. Konusu da hoşuma gitti. Dört gözle bekliyorum :D
  4. Herkesin Ramazan Bayramı kutlu olsun ^^
  5. Çok güzel bir proje olacak gibi, şimdiden kolay gelsin ^^
  6. Laetitia

( 24 / 24 ) Magic Kaito 1412

Çok Teşekkürler ^^
  7. Laetitia

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

Gerçekten çok güzel olmuş elinize sağlık, doğrusu söylemek gerekirse böyle bir şey beklememiştim çok beğendim :cheer2-onion-head-emoticon: Oreki'nin sesi nedense çok tanıdık geldi :D
  8. Laetitia

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

Hotaribu no Mori e Spirited Away Mononoke Hime
  9. Laetitia

Otome Oyunu Nedir?

Kesinlikle katılıyorum, benim de shall we date oynamışlığım var, bu oyunuda yarıda bırakmıştım gene bi yerde takılmıştım, parası olan direk geçiyor tabi ama böyle oyunlara para yatırasım da gelmiyor şahsen :P
  10. Laetitia

İsminizin Japonca karşılığı :)

Jikarinziku :D
  11. Kazanan isimlere hiç şaşırmadığım doğrusu, beklediğim kişiler kazandı tebrikler ^o^
  12. Bende arkadaşımla gitmeyi düşünüyorum ^^ o cosplay yapacak ama ben yapar mıyım bilmiyorum :D
  13. "Ha o senin yavuklun" senpai bizim kızı fark edecek mi gelecek bölümde bekliyoruz :D
  14. Laetitia

Angel Beats PC'ye çıkıyor

Klasik açılış gibi olmuş ben farklı bir şey istiyordum açıkçası ama genede hoş, duygulandım vallahi :D
  15. Laetitia

anime parçalara yan flüt cover

Ben yan flütü hep sevmişimdir ve burda yan flütle cover yapan birini görmek çok güzel, her ikisi de çok güzel olmuş, devamını bekliyoruz ^^
  16. Kyoukai no kanata'yı bekliyorum hala :D
  17. Laetitia

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Cim bom bom :D
  18. Laetitia

Çizimlerim (Güncellendi)

Hepsi çok güzel ellerine sağlık, özellikle Natsu ve Sebastian'ı çok beğendim :D
  19. Birincide tam istediğim kişi olmuş, videoyu ilk izlediğimde inşallah kazanır demiştim, kendim kazanmış gibi sevindim vallahi :D
  20. Laetitia

Biraz da Eğlenelim :)

Ben mahallenin delisiyle duran arabaya çarptım yapmasaydım uzaya yollayacaklardı Uzay fena olmazdı aslında :D
  21. Laetitia

One Piece'de "Osmanlı Esintileri" (Arapça)

Bilen bir arkadaşa sordum, Arapça ama tamamlanmamış bir cümle olduğu için bir anlamı yokmuş. Sadece taşıma veya dayanma ve düşürme veya tutma anlamına gelen iki kelime varmış. Kırılgan kargolar için yazılmış bir yazı olabilirmiş.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.