Jump to content

Raven-kun'

Üyeler
  • İçerik sayısı

301
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Raven-kun' kullanıcısının paylaşımları

1. Raven-kun'

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

Shadow Of Mordor 'ı bitirdik bu hafta xbox 360 'da :D Sanırım artık Life is strange' e başlıyorum :P B) Oyundayken çektiğim bi kare :D
  2. Raven-kun'

En Beğendiğiniz 2015 Anime Opening'i...

Bir tane daha benden gelsin arkadaşlar :D Fate Stay Night 2015 Op. : https://www.youtube.com/watch?v=Bq7Le7DnaAU
  3. Aynen :D Tmm knka at karakteri , puan vericem :lol: B)
  4. Gülmek istiyen varsa izlesin ... :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mechiro

Mechiro

Çok komikti yaa :D Son sahneden koptum zaten :D

Bunun diğeride mi var mış ?hemen bakıyorum :P

3. Raven-kun'

Raven-kun'

Aynen, en iyiside oydu zaten hiç beklediğim şeyi gördüm :D Hemen bak knka :) Worth To Watch !! :D

5. Raven-kun'

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Fate/Zero'dan Saber'ın Excalibur'u :wub:
  6. Raven-kun'

( 12 / 12 ) Owari no Seraph

Bölüm gerçektende çok iyiydi tam bana göre bir animeymiş :D Parmaklarınıza sağlık :P
  7. Raven-kun'

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

İs it Wrong To Try To Pick Up Girls in A Dungeon İlk 2 bölmü :D Opening daha bi hoştu :lol:
  8. Raven-kun'

çalışmalarım (fan art, sketch, character design)

:wub: Geliştiğini görebiliyorum :) Bir resme ne kadar özen gösterirsen o kadar güzel olur bunu çizim yapa yapa öğrenmiştim yani aklıma dank etmişti :D Gelecek resimlerini beklemek üzere ... :ph34r: :lol:
  9. Raven-kun'

Merhaba Gençler

Nedense çizimle uğraşan insanları daha çok severim ,kendime daha yakın hissediyorum onları ;) -Bu arada hoşgeldin, :) kuralları okuyupta konu açan yeni bir üyeyi ilk defa görüyorum :D
  10. Raven-kun'

Hei (黒(ヘイ) - BK201

Katılıyorum ;) Anime'yi batman'e benziyor diye izlemeye başlamıştım :D Fakat bitirdikten sonra batman'den daha çok sevmiştim :P (Ninja'lık olaylar istiyorsanız Rei'nin anime'sini izleyin :D :wub: :ph34r: ) Katılıyorum :D Çünkü aynı şeyleri yaşamışız :P Tşk.ler :)
  11. Gintamaaaa !!!! :3

1. rek

rek

Güzel bölümdü. :D

2. Raven-kun'

Raven-kun'

Aynen :D Koptum resmen yaa o iki adamın ölüm şekillerine :D

12. Mikasa'dan başka karakter tanımıyorum orda B) Levi'yi de abartıyorlar bence :P
  13. Türkçe'yi sayıyormuyuz . :D Şaka bir yana :) ingilizce ,Almanca ve almanca'yı bitirir bitirmez japonca ya da Arapca öğrenmek istiyorum :P Yani şu ana kadar 2 dil biliyorum türkçe dışında :) Zaten ilerdeki olcağım meslek ingilizce öğretmenliği inş. :D
  14. Arkadaşlar şöyle Dj 'li güzel bi şarkı bilen var mı acaba ??

2. Dj Morphosis

Dj Morphosis

:D Diyorum ama hepsi olmaya bilir :D

3. Raven-kun'

Raven-kun'

Anladım :D Tşk.ler Dj :) Geriye kalan tek şey hepsine teker teker bakmak :D

4. Raven-kun'

Raven-kun'

Mechiro sendekide fena değilmiş hani xD

15. İlk baştaki sanki olmamış gibi ama 2. ile 3. çizimlerin çok güzel ellerine sağlık :) Devamını bekliyoruzz .... o.o Not: Yapıp da atacağın resimlerini spoiler içine alıp başlıkla belirt o zaman konunu daha iyi genişletebilirsin :D
  16. Raven-kun'

Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)

Tşk.ler saolasın bro :D Eğer o samuray adamı diosan animenin adı Samurai Champloo yaz yeter :) Ö.d :) Tşk.ler :D 2:08 'deki animenin adı Ga-Rei-Zero yaz yeter knka :D
  17. Raven-kun'

Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)

Konu Güncellenmiştir ... :D (Anime Mix - Get Off Of My WAY!]
  18. Raven-kun'

Bu animeyi hiç duymamıştım ya :D Yeni mi ??
  19. Raven-kun'

Bayılıyorum resmen o animeye zaten :D Absolute Duo'da güzel ama daha izlemedim :P Değişiklik iyidir , opening'ide güzelmiş ama daha başlamadım. Böyle opening'ler görünce insanın izleyesi geliyor :D Bu arada tşk.ler kardeşim :)
  20. Raven-kun'

bide en sevmediğim tokyo ghoul 2. sezon op'si ilk sezondakinden sonra büyük hayal kırıklığı oldu :( Aynen yaa hayal kırıklığı kendi okulumdaki sınıfa bile vurmuştu :D Ansatsu'yu paylaşmışsın sence nasıl bir anime ?
  21. Benden başka bu manga'yı okuyan var mı ? http://i.hizliresim.com/1YqoR5.jpg

2. Raven-kun'

Raven-kun'

İngilizce olduğu için mi ? :D Yoksa ... o.o

3. Namida

Namida

Tabiki ingilizce olduğu için :D

4. Raven-kun'

Raven-kun'

Bu gibi konularda da ingilizce lazım oluyor bende ona gıcığım işte :D Tek kalıyom manga okuduktan sonra :/

22. Evt. arkadaşlar başlıktanda belirtildiği kadarıyla 2015'te çıkan animelerden en beğendiğimiz opening'leri paylaşalım dedim. :) Eminim ki bir çok op. paylaşılacak ve bunlardan birçoğunu belkide bilmiyorumdur :D Görüşlerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyorum. :) Benim en beğendiğim ise :
  23. [Kızlar'dan] : Hitsugi No Chaika'dan Chaika : Shingeki No Bahamut Genesis 'den Amira : Yahari Ore No Seishu: [Erkek'lerden ise ] : Ao Haru Ride: Noragami'den Yato : :26: :22: :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.